چرا LME و Midwest Spot اصطلاحات مهمی در صنعت آلومینیوم هستند

ساخت وبلاگ

بیایید با آن روبرو شویم ، جهان با پول اداره می شود. مهم نیست که صنعت شما باشد ، هدف همیشه خرید کم و فروش زیاد است. صنعت آلومینیوم هیچ تفاوتی ندارد. این پست در مورد چگونگی عملکرد قیمت گذاری در صنعت آلومینیوم به اصطلاحات مهم صنعت می پردازد. ما باید از جایی که قیمت گذاری بازار آلومینیوم حاصل می شود شروع کنیم: تبادل فلزی لندن.

Exchange Metal London یا LME بزرگترین بازار جهان در قراردادهای آتی و گزینه های فلزات پایه و متفرقه است. بورس اوراق بهادار نیویورک از نظر تشخیص نام برای شرکت های مختلف در سراسر جهان است ، Exchange Metal London مهمترین شرکت مبادله بازار در دنیای فلزات است. LME نه تنها قراردادهایی با نرخ انقضا روزانه تا سه ماه برای تاریخ تجارت ، قراردادهای هفتگی تا شش ماه از تاریخ تجارت و قراردادهای ماهانه تا 123 ماه از تاریخ تجارت ارائه می دهد ، بلکه قیمت گذاری مرجع در سراسر جهان را نیز ارائه می دهد ،محافظت ، امکان تجارت نقدی و گزینه تحویل فیزیکی را برای تسویه قراردادها فراهم می کند.

به تازگی مبادله فلزی لندن توسط مبادلات هنگ کنگ و پاکسازی با قیمت 1. 4 میلیارد پوند در سال 2012 خریداری شده است. با این حال ، LME سابقه طولانی دارد. بیایید شیرجه بزنیم

چگونه تبادل فلز لندن شروع شد

گرچه در سال 1877 تأسیس شد ، اما مبادله فلزی لندن با باز شدن مبادله سلطنتی لندن ، تمام راه را به سال 1571 باز می گرداند. در محیطی کمتر ساختار یافته از آنچه امروز LME مشاهده می شود ، در کافی شاپ های لندن با استفاده از حلقه های گچ کشیده شده در کف کافی شاپ انجام شد.

در حالی که آلومینیوم در حال حاضر نقش بزرگی را در LME بازی می کند ، همیشه اینگونه نبود. آلومینیوم برای اولین بار در سال 1978 به تبادل فلز لندن برای تجارت معرفی شد. در ابتدا ، مس تنها فلز معامله شده در LME بود. تا سال 1920 ، سرب و روی تحت تعیین وضعیت رسمی تجارت اضافه شدند. پس از افزودن آلومینیوم در 78 پوند ، نیکل در ‘79 ، قلع در 89 پوند ، آلیاژ آلومینیوم در ‘92 ، فولاد در سال 2008 و کبالت و مولیبدن در سال 2010 دنبال شد.

چگونه تجارت در LME انجام می شود

بورس فلزات لندن از تجارت حلقه از طریق روش های قدیمی مانند اعتراض باز، اعضای معاملات حلقه و تجارت الکترونیک استفاده می کند. اعتراض باز قدیمی ترین روش معامله است. این روش شامل فریاد زدن و استفاده از سیگنال های دستی برای انتقال اطلاعات مربوط به خرید و فروش سفارشات بود. در واقع، LME آخرین صرافی در تمام اروپا است که همچنان از معاملات با اعتراض باز استفاده می‌کند، زیرا به‌عنوان قدیمی شناخته می‌شود. در مرحله بعد، اعضای معاملات حلقه در فعالیت LME حضور دارند. این اعضا حق انحصاری تجارت در رینگ را دارند و حق تجارت بین ادارات 24 ساعته را دارند. علاوه بر این، این اعضا تحت قانون خدمات مالی و بازارها 2000 مجاز هستند. در نهایت، تجارت الکترونیکی نیز توسط LME استفاده می شود. این روش اکنون اکثریت کل معاملات روزانه بورس فلزات لندن را تشکیل می دهد.

چرا باید بدانید که آلومینیوم نقطه میانی غرب چیست؟

برخلاف قراردادهای آتی، Midwest Spot Aluminium یک قرارداد نقطه ای است که در اصل تسویه فوری وجوه هنگام خرید یا فروش آلومینیوم است. قراردادهای نقطه ای بیشتر معاملات تجاری آلومینیوم را تشکیل می دهند. در حالی که قیمت‌های نقدی فوری هستند، اما عمدتاً توسط معاملات آتی که در LME اتفاق می‌افتد دیکته می‌شوند.

بنابراین، درک بازار آتی مهم است حتی اگر از قراردادهای لحظه ای برای خرید و فروش آلومینیوم استفاده می کنید. خرید آلومینیوم با قیمت فعلی و تاخیر در تحویل مزایای استراتژیک دارد. در هزینه های ذخیره سازی صرفه جویی می کند و کشنده های کارایی را کاهش می دهد.

چرا دانستن آلومینیوم نقطه میانی وست مهم است؟صرفاً به این دلیل که Midwest Spot به معنای قیمت های خاص آلومینیوم برای منطقه Midwest ایالات متحده است. از طریق نظارت دقیق بر نمودارهای LME موجود، می توانید قیمت فعلی و قیمت پیش بینی آینده را برای Midwest Spot Aluminium، که شامل تحویل آلومینیوم به منطقه Midwest می شود، دیکته کنید.

چرا Howard Precision باید توزیع کننده آلومینیوم مورد اعتماد شما باشد؟

فلزات دقیق هوارد در قلب غرب میانه. واقع در میلواکی، ویسکانسین، ما یکی از قابل اعتمادترین توزیع کنندگان هستیم. از آنجا که ما یک توزیع کننده 100٪ آلومینیوم هستیم، تیم ما مواد، دانش و مهمتر از همه، تجربه لازم برای پشتیبانی از هر نیاز آلومینیومی را که ممکن است داشته باشید، دارد.

از زمان باز کردن درهای ما در سال 1928 ، ما با افتخار به ایالات متحده خدمت کرده ایم. شرکت ما یکی از معدود توزیع کنندگان خانواده و اداره شده باقی مانده است که هنوز در تجارت است. این می تواند به ارزشهای سالم خانوادگی معتبر باشد و برای کمال تلاش کند که تقریباً یک قرن توسط خانواده هوارد نمونه شده است.

از آنجا که ما شرکتی هستیم که به تفکر و کارآفرینی به جلو اعتقاد داریم ، آلومینیوم خود را در برابر هر رقیب در سراسر کشور جمع می کنیم. چرا؟ما ماشین های اره برقی دقیق و سفارشی ساخته شده و ظرفیت بیشتری داریم که هر توزیع کننده دیگری در اینجا در میانه غربی وجود دارد. ما اولین بار سفارشات را به درستی برش می دهیم و هرگز مهلت خود را از دست نمی دهیم. از آنجا که ما فقط آلومینیوم را اداره می کنیم و تقریباً هر سفارش یک اندازه برش است ، ما دانش و تجربه داریم تا قطعات اره دقیق را با تکرار مداوم تولید کنیم.

آیا وقت آن نیست که شما با یک توزیع کننده که به تهیه محصولات و خدمات خود اختصاص داده شده است ، همکاری کرده اید تا بهتر از تجارت خود متناسب باشد؟برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قابلیت های ما یا تجربه خدمات به مشتری در کلاس جهانی ، با ما در (800) -444-0311 تماس بگیرید یا پیامی را در فرم تماس با ما بگذارید. ما مشتاقانه منتظر کار با شما هستیم!

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 19 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:52