شمعدان صیقلی

ساخت وبلاگ

مجموعه های برتر تجارت فنی

تنظیم در اینجا به ترکیبی از الگوی قیمت اشاره دارد که روش قیمت یک تصویر خاص در نمودار و شاخص های فنی را نقاشی می کند که در کنار هم ، شرایط مناسبی را برای پیش بینی با اعتماد به نفس مناسب جهت آینده قیمت سهام به ما می دهند. اکنون فقط به این دلیل که یک مجموعه عالی در یک نمودار دارید به هیچ وجه تضمین نمی کند که قیمت در جهت پیش بینی شده ما حرکت کند. آنها فقط تنظیمات با قابلیت بالا هستند. قوانینی را که برای شناسایی این تنظیمات لازم دارید ، از جمله قوانین لازم برای تأیید ورود به تجارت ، پیدا خواهید کرد.

تنظیمات صعودی - اگر به دنبال معاملات در سمت طولانی هستید ، با این انتظار که قیمت پس از ورود چند روز افزایش یابد.

بازپرداخت

نوع بازار این تنظیمات به بهترین وجه استفاده می شود: صعودی: بازارهای به شدت روند صعودی: بازارهای ضعیف روند

ویژگی ها این یکی از مجموعه های مورد علاقه همه زمانه است. تمرکز آن بر روی سهام پر روند است که دوره ضعف جزئی را تجربه کرده اند. این ضعف ممکن است فقط یک سود سود باشد ، یا ممکن است در پاسخ به اخبار یا اعلامیه درآمد باشد. صرف نظر از این ، فرض ما این است که ضعف موقتی و در نتیجه یک فرصت خرید است. به طور معمول پس از یک دوره ضعف جزئی که در اینجا توسط نشانگر تصادفی که به سطح فراری می رسد اندازه گیری می شود ، صعود غالب خود را مجدداً به عنوان معامله گرانی که در حرکت قبلی از دست رفته اند ، مجدداً استفاده می کنند و از DIP برای سوار شدن استفاده می کنند.

شاخص های کلیدی در تنظیم بازپرداخت ، سه شاخص کلیدی وجود دارد: اول ، شما باید یک سهام روند رو به رشد را شناسایی کنید که یا در 20 میلی آمپر شیب دار ، بین 20 میلی آمپر و 50 میلی آمپر عقب رانده شده است ، یا تمام راه را به سمت50 کارشناسی ارشداگر این نقطه بازگردانی همزمان باشد ، یا در نزدیکی آن قرار دارد ، یک خط روند شیب دار بالایی که در زیر سطح صعود کشیده شده است ، بسیار بهتر است. دوم ، همراه با بازپرداخت قیمت باید در نشانگر تصادفی (5 ؛ 3 دوره) به یا پایین تر از خط 20 برسد. این تأیید می کند که سهام در شرایط فراوان قرار دارد. سوم ، شمعدان فعلی باید شمع معکوس صعودی به نوعی (چکش ، درگیر ، سوراخ کردن یا doji) را ثبت کند. اگر شمع فعلی یک شمع نزولی یا یک شمع قرمز یا سیاه از هر نوع (نزدیک پایین از باز) را نشان دهد ، این یک وضعیت انتظار و دیدن است. شما باید یادداشت کنید تا دوباره آن سهام را در روز معاملاتی بعدی بررسی کنید. سیگنال بخرید: این سه عامل یک سیگنال خرید را ثبت می کنند و سهام آماده است تا به عنوان یک تجارت بازپرداخت معتبر در لیست کوتاه قرار گیرد.

ابزار غربالگری از مشاوران و فیلترهای ShareTrackin خود استفاده می کند (Trade Setup 01 The Prockback) برای یافتن تمام سهام برای آخرین بازار نزدیک با: میانگین متحرک ساده 60 روزه حجم برای امروز بیشتر از 500،000 (فیلتر حجم) است. میانگین حرکت ساده 60 روزه نزدیک برای امروز بیشتر از 15 است (میانگین فیلتر در حال حرکت و مشاور MYMA). نمودار برای امروز یک الگوی مشروبات الکلی صعودی دارد (شما همچنین می توانید این کار را با هارامی ، سوراخ کردن ، چکش یا Doji نیز انتخاب کنید). میانگین حرکت ساده 20 روزه نزدیک برای امروز بیشتر از میانگین حرکت ساده 50 روزه نزدیک برای امروز است (مشاور مشاور مرحله Trend MyTrendStage با نگاهی به نشانه گذاری 2. 1 ، 3. 1 توزیع اولیه یا توزیع 3. 2). نزدیک روزانه برای امروز کمتر از نزدیک روزانه به مدت پنج روز قبل 1. 15 (فیلتر حرکت به 6 روز و-15 ٪ تعیین شده است). is مشاور تصادفی 5،3 با سیگنال خرید یا پایین تر از 20.

باید چیزی مانند موارد زیر باشد:

این به طور معمول بسته به شرایط بازار ، لیستی از دو تا بیست سهام را به شما می دهد. اگر این لیست بزرگ است ، میانگین حرکت 60 روزه حجم را به 1000،000 افزایش دهید و روزانه پنج روز قبل ضرب به 1. 20. اگر لیست خیلی کوچک است ، ضرب را به 1. 10 یا کمتر کاهش دهید. عاقلانه نیست که به میانگین متحرک حجم پایین تر از 500000 بروید. گزینه های اسکن جایگزین P. 180 را ببینید.

آزمایش نهایی انجام نمی شود! وسوسه نشوید که از این آزمایش بیشتر پرش کنید. این کسل کننده است و بعضی اوقات نتایج کمی به همراه دارد ، اما اگر می خواهید لیست کوتاه خود را به یک یا دو بهترین تجارت ممکن برای روز ساده کنید ، کاملاً ضروری است. در این فرایند شما از لیست B به لیست A سهام خود می روید. این مرحله آخر کلید در قرار دادن بیشترین تعداد شانس در کنار شماست.

حجم در DIP برای پشتیبانی کمتر از حد متوسط است. در هنگام غرق شدن در زیر 50 کارشناسی ارشد ، هیچ نزدیکی وجود ندارد. خط روند حمایت از صعود نقض نشده است. at هیچ واگرایی نزولی در هیچ یک از شاخص ها دیده نمی شود. قیمت در نمودار روزانه در یک شکل گیری برتر (دو قیمت برابر) قرار نگرفته است. نمودار هفتگی نشان می دهد که قیمت فقط با میانگین اصلی در حال حرکت هفتگی (مانند 50 کارشناسی ارشد یا 200 کارشناسی ارشد) معامله نمی شود. inds قرار است درآمد حداقل دو هفته پس از ورود اعلام شود (برای جلوگیری از نوسانات غیر ضروری).

این فرآیند غربالگری نهایی شما را وادار می کند تا فقط روی سهام هایی که بالاترین شایستگی فنی دارند ، تمرکز کنید. این لیست نهایی اکنون برای یک سوال آخر آماده است ، و این یک نکته مهم است: آیا نسبت ریسک/پاداش ارزش این را دارد؟برای محاسبه نسبت ریسک/پاداش سهام ، درصد افزایش مورد انتظار خود را بر اساس درصد از بین رفتن اولیه خود تقسیم کنید.

توجه: شرکت های Duplo یک ارائه دهنده مالی ثبت شده نیست. نظرات بیان شده منوط به تجدید نظر بدون اطلاع رسانی است. این فقط نوعی بیان است. کارایی گذشته ضمانتی برای نتایج آینده نیست. هیچ ضمانتی در مورد محتوای این سند بیان نشده است. شما موافقت می کنید که شرکت Duplo و نویسنده شرکت Duplo Enterprises را در نتیجه خواندن یا استفاده از این اطلاعات کاملاً بی ضرر نگه دارید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:44