بررسی کارگزار Exness

ساخت وبلاگ

Exness

مشتری های انگلستان را نمی پذیرد. میانگین گسترش یورو/0. 70 دلار در حساب معاملات با کمترین سپرده. حداکثر اهرم 2000: 1. حساب اسلامی موجود است. سیستم عامل های MT4 و MT5 پشتیبانی می شوند. Exness توسط CYSEC ، FCA و FSC تنظیم می شود. 71. 67 ٪ از بازرگانان با این ارائه دهنده پول خود را از دست می دهند.

آخرین به روز شده در 14 اکتبر 2022

75-90 ٪ از بازرگانان خرده فروشی تجارت پول فارکس و CFD را از دست می دهند. شما باید در نظر بگیرید که آیا می دانید که چگونه CFDS و کار تجاری را اعمال می کنید و آیا می توانید خطر از دست دادن پول خود را ریسک بالایی داشته باشید. ما ممکن است هنگام کلیک بر روی پیوندهایی به محصولاتی که مرور می کنیم ، جبران خسارت دریافت کنیم. لطفا افشای تبلیغات ما را بخوانید. با استفاده از این وب سایت ، شما با شرایط خدمات ما موافقت می کنید.

حكم ما در مورد عيني

توجه: در حال حاضر ، Exness معامله گران انگلستان را نمی پذیرد. به عنوان جایگزینی ، ما Pepperstone را به عنوان یک کارگزار خوب تنظیم شده یا Etoro به عنوان کارگزار پیشرو تجارت اجتماعی توصیه می کنیم.

Exness یک کارگزار CFD روسی با بیش از 200،000 مشتری در سراسر جهان است و تجارت در 100+ جفت فارکس ، طیف کمی از ارزهای رمزنگاری شده ، 70+ CFD ، شاخص ها و کالاها را ارائه می دهد. Exness دارای نه نوع حساب در سیستم عامل های MT4 و MT5 است - بسیاری بیشتر از بیشتر کارگزاران. این موارد از یک حساب سنت استاندارد و بدون حداقل واریز به مجموعه ای از حساب های PRO با گسترش تنگ ، اجرای بازار و حداقل سپرده ها که از 500 دلار شروع می شود ، متغیر است.

سپرده ها و برداشت ها رایگان است و خدمات مشتری 24/7 فعالیت می کند. در حالی که هزینه های تجارت Exness به طور کلی پایین تر از میانگین صنعت است ، آموزش و تحلیل بازار آن در مقایسه با سایر کارگزاران اصلی ضعیف است.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 46 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:29