چرا معامله گران انتظارات غیرواقعی در مورد تجارت فارکس دارند؟

ساخت وبلاگ

Why do Traders Have Unrealistic Expectations About Forex Trading_ (2)

در طی چند ماه هیچ کس مهندس ، پزشک یا حسابدار منشور نمی شود. برای یادگیری و سپس به دست آوردن تجربه برای موفقیت ، زمان زیادی طول می کشد. بنابراین ، انتظار موفقیت یک شبه در تجارت فارکس کاملاً غیر واقعی است. مشابه سایر حرفه ها یا مشاغل ، برای تسلط بر بازارها و سودآوری در آنها زمان لازم است.

انتظارات غیرواقعی در مورد تجارت ممکن است بدتر از خوب باشد زیرا معامله گران می توانند مرتکب اشتباه شوند در حالی که سعی در دستیابی به اهداف غیرواقعی خود دارند. بیایید در مورد این موضوع بحث کنیم و سعی کنیم بفهمیم چه چیزی واقع بینانه هنگام تجارت فارکس است.

انتظارات غیرواقعی چیست؟

انتظارات غیرواقعی آن انتظارات از نظر نتایج یا تعهد زمانی که برای موفقیت لازم است ، از آنچه واقعی و قابل دستیابی است جدا شده است.

انتظارات در فارکس باید با متغیرهای مختلف داوری شود: اندازه حساب ، بازه زمانی برای موفقیت و توانایی های تجاری شما.

بیشتر معامله گران سفر تجارت فارکس خود را با اندازه حساب کوچک آغاز می کنند ، اما انتظار دارند تمام هزینه های خود را از طریق درآمد بالقوه به دست آمده از تجارت فارکس پرداخت کنند. این امر کاملاً ممکن نیست زیرا کسب سود بزرگ در یک هفته یا یک ماه می تواند اتفاق بیفتد اما سود مداوم متفاوت است. به عنوان مثال ، اگر هزینه های ماهانه شما 500 دلار باشد و سرمایه شروع شما در فارکس 1000 دلار باشد ، بنابراین انتظار دارید که در ماه 50 ٪ سود کسب کنید. این یک انتظار غیرواقعی است و ممکن است در نهایت شکست بخورد.

به همین ترتیب ، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که با چند ماه یادگیری و تمرین ، یک معامله گر بسیار ماهر و موفق شوید. شما همیشه برای یادگیری اصول اولیه ، ساخت استراتژی خود ، آزمایش آن ، و قبل از شروع تجارت زنده ، به زمان کافی نیاز دارید. پس از تجارت زنده ، حلقه یادگیری دوباره شروع می شود. به سادگی هیچ میانبر برای این فرآیند ، هیچ موفقیت یک شبه و هیچ مقدس مقدس برای ثروتمند شدن سریع وجود ندارد. انتظار موفقیت در کمتر از یک سال از روزی که شروع به تجارت می کنید صرفاً غیر واقعی است.

آخر ، توانایی های تجاری شما در موفقیت شما بسیار مهم است. شما باید ضعف های تجاری خود را بپذیرید ، خواه از روش تجارت شما ، روانشناسی تجارت یا مدیریت پول ناشی شود. وقت کافی برای حک کردن استراتژی تجارت خود ، یادگیری بیشتر ، رفع نقاط ضعف و تست برای زمان کافی داشته باشید ، بنابراین به مهارت ها و توانایی های خود اطمینان می دهید. مانند همه چیز ، برخی از افراد نسبت به دیگران در تجارت با استعداد تر خواهند بود. این مهم است که این واقعیت را بپذیرید و معیارهای شما باید مطابق با خود تنظیم شود و سعی نکنید خود را با سایر معامله گران مقایسه کنید.

این انتظارات از کجا آمده است؟

دو منبع انتظارات غیرواقعی ، داخلی و خارجی وجود دارد.

متأسفانه ، صنعت فارکس مملو از معلمان جعلی و کلاهبرداران است که برای خرید خدمات خود ، نوب و غیر شرکتی را فریب می دهند. آنها خود را به عنوان معامله گران موفقی که در هیچ زمان عدالت خود را ضرب می کنند ، معرفی می کنند. در همین حال ، واقعیت کاملاً متفاوت است.

علاوه بر این ، برخی از معامله گران معاملات موفق خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند ، جایی که نشان می دهد بازده خوش تیپ است. این امر بر بازرگانان جدید تأثیر می گذارد ، و آنها جاه طلب می شوند تا چنین سود را بدست آورند بدون اینکه بدانند این معامله گران ممکن است اندازه سرمایه بزرگی داشته باشند ، یا ممکن است فقط در حالی که ممکن است ضررهای خود را پنهان کنند ، معاملات برنده را نشان می دهند.

همه موارد فوق منابع خارجی هستند.

از نظر منابع داخلی ، عاملی که معامله گران را ترغیب به تجارت بیشتر یا خطرات قابل توجهی می کند ، تمایل آنها به پول سریع است. در چنین اشتیاق هیچ آسیبی وجود ندارد ، اما خطرات بزرگ در نهایت در برابر عملکرد معامله گر بازی خواهد کرد.

چرا معامله گران خود را در این شرایط پیدا می کنند؟

تجارت فارکس هیچ ورودی و فیلترهای شروع را ندارد. هرکسی می تواند یک حساب معاملاتی باز کند و تجارت را آغاز کند. این دلیل اصلی عدم موفقیت بیشتر معامله گران است. آنها به خوبی آگاه نیستند ، و آنها به تبلیغات جذاب که آنها را بدون هیچ آگاهی از وضعیت واقعی ، آنها را به تجارت فریب می دهند ، اعتقاد دارند.

هیچ کس در جهان پس از تماشای چند فیلم YouTube ، به خودی خود به ساخت خانه نمی رود ، اما بسیاری از مردم با آماده سازی یا درک صفر ، پول خود را در بازارها به خطر می اندازند. آنها بیشتر توسط مربیان به اصطلاح فارکس ، فروشندگان سیگنال ، مدیران حساب و معامله گران کپی نادرست هستند.

بیشتر معامله گران موفق در سراسر جهان 3 - 6 ٪ در ماه می کنند ، اما به معامله گران جدید گفته می شود که طی چند هفته سهام خود را دو برابر می کنند. قبل از اعتماد باید هرگونه اطلاعاتی از منابع مستقل تحقیق شود. در غیر این صورت ، نتیجه بیشتر اشتباه خواهد بود.

ما با فارکس تجارت می کنیم - با ما تجارت کنید!

بودجه فوری در حساب تجارت زنده - اینجا را کلیک کنید

چگونه می توانید بدانید که انتظارات شما واقع بینانه است؟

در فارکس ، سرمایه گذاری در هر سرمایه گذاری یا شروع هرگونه مشاغل باید با تحقیقات مناسب آغاز شود. این رویکرد باید محافظه کارانه باشد تا در صورت بدترین اتفاق ، منابع خود را حفظ کنید. ROI در فارکس توجه اکثر معامله گران را به خود جلب می کند. برای اکثر معامله گران ، ساختن 50 ٪ یا بیشتر در یک ماه جذاب به نظر می رسد. با این حال ، چنین معامله گران باید MyFXBook یا مشخصات MQL معامله گران موفق را بررسی کنند تا شاهد افزایش و سود ماهانه خود باشند. خواهید دید که بیشتر معامله گران موفق به طور متوسط 3 - 6 ٪ در ماه سود می برند ، پس یک نوب نباید رویای آن را داشته باشد تا خیلی بیشتر از این بسازد.

کسب سود بزرگ از اهمیت کمتری برخوردار است ، در حالی که نکته حیاتی این است که بالاتر از Breakeven بمانید و بازده های مداوم داشته باشید. اگر یک معامله گر در یک ماه 25 ٪ ایجاد کند و در ماه آینده 5 ٪ و پس از آن 15 ٪ دنبال شود ، به عنوان یک معامله گر متناقض محسوب می شود زیرا سودهای زیادی در نوسان می کند و بر همین اساس ، این روند افزایش می یابد.

از این رو ، معیار عملکرد شما باید کاهش یافته شما باشد که باید کم نگه داشته شود. شما باید سعی کنید آن را به صورت تک رقمی نگه دارید در حالی که اگر سود شما بالاتر از Breakeven باشد ، خود را موفق در نظر بگیرید.

چگونه معامله گران فارکس می توانند از انتظارات غیرواقعی جلوگیری کنند؟

بیشترین انتظارات غیرواقعی از رسانه های اجتماعی ناشی می شود و برخی از بازرگانان اطراف شما دروغ می گویند یا نتایج واقعی تجارت آنها را پنهان می کنند. بنابراین ، شما باید از چنین منابعی پرش کنید و فقط روی یادگیری ، تمرین و تجارت خود تمرکز کنید.

اگر می خواهید الهام بخش باشید ، سپس پروفایل های MyFxbook و MQL از معامله گران را جستجو کنید ، و خواهید دید که بیشتر معامله گران سازگار که در طول چند ساله درآمد کسب می کنند ، معمولاً درآمد تک رقمی کسب می کنند (از نظر درصد). همچنین ، به خاطر داشته باشید که بیشتر معامله گران موفق از نظر درصد افزایش و نه سود مطلق فکر می کنند. بنابراین ، اگر انتظارات خود را با توجه به اندازه سرمایه خود تنظیم کنید ، کمک می کند. کسانی که خطرات زیادی را به همراه دارند ممکن است در یک ماه موفق شوند ، اما ممکن است در یک روز همه چیز را از دست بدهند.

چگونه می توان از منابع ناشی از انتظارات غیرواقعی از تجارت فارکس غلبه کرد؟

شما باید با جلوگیری از هرگونه هدف بلندپروازانه یا فکر کردن به ثروتمند شدن سریع ، انتظارات واقع بینانه را در تجارت فارکس ایجاد کنید. هر چیزی در حدود 5 ٪ ماهانه واقع بینانه و قابل دستیابی است و در دراز مدت شما را به ثروت تبدیل می کند.

برای غلبه بر چالش اندازه حساب ، می توانید برای تجارت سرمایه یک شرکت اعمال کنید و یک معامله گر بودجه شوید. the5ers یک گزینه عالی برای این کار است.

تخصیص ریسک شما به تحمل ریسک و توانایی تجارت شما بستگی دارد. با آن آشنا شوید و به آن احترام بگذارید. با تمرین و تلاش ، سرانجام به یک معامله گر بهتر تبدیل خواهید شد. به یاد داشته باشید که این یک فرایند است.

متغیر اساسی دیگر در دسترس بودن شما برای تجارت است. اگر هر روز وقت کافی دارید ، می توانید یک معامله گر روزانه شوید و چندین فرصت تجارت پیدا کنید. که تنظیمات بیشتری را برای یادگیری و سرمایه گذاری به شما می دهد. با داشتن زمان کمتری ، شما برای تجارت کمتری خواهید داشت و بنابراین فرصت های کمتری برای سرمایه گذاری دارید. این همچنین خوب است ، در دسترس بودن زمان خود را احترام بگذارید و عجله نکنید و سیستم خود را تحت فشار قرار دهید.

خلاصه انتظارات غیرواقعی در مورد تجارت فارکس

در تبدیل شدن به یک معامله گر موفق ، عوامل زیادی وجود دارد. در حالی که فارکس یک طرح سریع ثروتمند نیست ، هیچ انتظارات غیرواقعی نمی تواند برای شما خوب عمل کند. شاید لازم باشد این انتظارات را که از رسانه های اجتماعی یا منابع خارجی به دست می آورید ، برطرف کنید. همیشه سعی کنید قبل از اعتقاد به هر کسی ، از منابع مستقل تحقیق کنید و بینش خود را بدست آورید. ممکن است پروفایل های معامله گران موفق را برای الهام بخش پیدا کنید. نگه داشتن حداقل در حالی که در بالای Breakeven قرار دارید ، عوامل کلیدی است که می توانید به عنوان معیار عملکرد نگه دارید.

انتظارات قابل دستیابی خود را بر اساس اندازه حساب ، توانایی و در دسترس بودن زمان خود بسازید.

اگر می خواهید به وبینارهای زنده ما ، ایده های معاملاتی ، استراتژی تجارت و مقالات با کیفیت بالا فارکس دعوت کنید ، برای خبرنامه ما ثبت نام کنید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 15 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:39