10 ایده کسب و کار کوچک برای Pinoys با سرمایه کوچک

ساخت وبلاگ

بسیاری از پینوی ها تصمیم می گیرند که از کارهای منظم خود صرفنظر کنند تا طعم آنچه را که دوست دارد رئیس خودشان باشد ، بدست آورند. کارآفرین بودن چیزی است که بسیاری از فیلیپین ها آرزو می کنند که باشند ، زیرا این فرصت را دارند که به طور کامل برای آنچه در آن کار می کنند جبران کنند ، برنامه کاری خود را کنترل کنند و مهمترین تصمیمات را برای تجارت خود بگیرند.

با این حال ، توجه شماره یک در ایجاد یک تجارت کوچک در کشور ، پایتخت است. چندین پینوی از اعتقادشان که مشاغل برای موفقیت لازم به سرمایه بزرگ نیاز دارند ، دلهره می شوند.

خبر خوب این است که شما نیازی به خالی کردن حساب پس انداز خود یا وام گرفتن از یک کوسه وام برای کارآفرینی ندارید.

ایده های تجاری کوچک برای پینوی ها با سرمایه کوچک

1. فروشگاه ساری ساری

تجارت فروشگاه ساری ساری احتمالاً رایج ترین تجارت کوچک در فیلیپین است. راه اندازی این نوع تجارت نسبتاً آسان است زیرا می توانید فروشگاه خود را در مقابل خانه خود قرار دهید. از روغن پخت و پز گرفته تا شامپو ، می توانید تقریباً در مورد هر نوع کالایی که پینوی ها برای زندگی روزمره به آن نیاز دارند ، بفروشید. حتی می توانید برای درآمد اضافی یک تجارت بارگیری در داخل فروشگاه قرار دهید.

2. تجارت پخت

اگر شما یک نبوغ دسر هستید ، پس از آن قرار دادن یک کار پخت و پز ساده ترین و سرگرم کننده ترین راه برای کسب درآمد است. در حالی که انجام اشتیاق شما ممکن است بسیار آسان به نظر برسد ، شما همچنین باید در نظر بگیرید که مواد و تجهیزات پخت و پز ، پیدا کردن آشپزخانه کافی را در نظر بگیرید و یک برنامه بازاریابی مناسب را برای چیزهای پخته شده خود تهیه کنید. با پذیرایی ارتباط برقرار کنید تا بتوانید مشتری خود را ثابت کنید.

Small Business-Ideas-Pinoys-Small-Capital

صرفه جویی

3. تجارت خرده فروشی برنج

هر پینوی تقریباً در هر وعده غذایی برنج مصرف می کند تا دانه های برنج قطعاً مانند پنکیک در کشور بفروشند. در این نوع تجارت ، شما باید در یک فضای تجاری واقع در یک مکان کلیدی سرمایه گذاری کنید. ارائه تحویل می تواند این امکان را برای مشتریان شما فراهم کند که کیسه برنج خود را دریافت کنند.

4. فروش آنلاین

آیا شما یک دوست خانه هستید؟شما در واقع می توانید با چند کلیک در اینترنت در راحتی خانه خود درآمد کسب کنید. امروزه ، فروش محصولات در سایت های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر آسان است. به خاطر داشته باشید که برای فروش و ارائه روش های پرداخت آسان برای مشتریان خود باید به یک محصول منحصر به فرد فکر کنید. در صورت امکان ، خدمات پرداخت آنلاین را ارائه دهید.

5. سبد غذا

به جای شروع از ابتدا ، بسیاری از پینوی های با فکر تجاری از زمان عملیات ، بازاریابی و چندین جنبه از تجارت در حال حاضر به حق رای دادن به تجارت سبد خرید خودداری می کنند. مهم است که یک سبد غذایی با نام معتبر تهیه کنید.

Master Siomai food cart

صرفه جویی

اعتبار عکس: مراکز ویستا

قرار دادن یک سبد غذایی با محصولات بسیار شخصی خود نیز سودمند است زیرا از پرداخت هزینه های حق امتیاز صرفه جویی می شوید و مطمئناً از این مجموعه درآمد بیشتری کسب می کنید. این همچنین بدان معنی است که برای به دست آوردن نام در صنعت باید سخت تر کار کنید.

6. تجارت عکاسی

اگر همیشه در طول رویدادها پشت لنز هستید ، چرا به تجارت عکاسی شلیک نمی کنید؟این یک سرویس ضروری در رویدادهایی مانند تولد ، عروسی ، حتی شاخه های خانوادگی و همچنین تصاویر prenup است. برای اینکه شما در این تجارت رشد کنید ، باید با فیلمبرداران ، سبک های رویداد و برنامه ریزان مهمانی ارتباط صحیحی برقرار کنید.

7. تجارت مواد غذایی خیابانی

تقریباً همه پینوی ها عاشق غذاهای خیابانی اعم از توپ ماهی ، ISAW یا Kwek-Kwek هستند زیرا شما سوزی هستید یا نه ، این خیابان های خیابانی در واقع طعم خوبی دارند. تمام آنچه شما نیاز دارید تأمین کننده خوبی از محصولات غذایی تمیز خیابانی ، سبد غذایی و یک منونگ معتبر است. به یاد داشته باشید که شما باید مجوزها و مجوزها را تضمین کنید. همچنین ، فروش غذاهای خیابانی محدود به کاریتون نیست زیرا می توانید از وانت ، غرفه غذا یا Gazebo نیز استفاده کنید.

Philippine Street Food

صرفه جویی

اعتبار عکس: CTR مشترک

8. تجارت مواد شوینده و صابون

این نوع تجارت تقریباً در تمام شهرهای فیلیپین قابل مشاهده است. فروش مواد شوینده عمومی ، صابون ها و حتی تهویه های پارچه ای در حال تبدیل شدن به یک روند بزرگ در کشور است زیرا بسیاری از پینوی ها تمایل به حمایت از هر آنچه که ارزان تر است. شما می توانید این محصولات را هم در فروشگاه های آنلاین و هم در فیزیکی بفروشید.

9. تجارت چاپ

ما تقریباً در هر مناسبت پینوی می بینیم که ممکن است تولد ، مهمانی های شرکت ، عروسی و حتی مراسم تشییع جنازه باشد. در حالی که راه اندازی یک چاپخانه در مکان های کلیدی گزینه خوبی است ، بسیاری از کارآفرینان مشتری بیشتری را در سراسر کشور و حتی خارج از کشور در فروشگاه های چاپی آنلاین دریافت می کنند. نکته سریع: این تجارت در فصل مبارزات انتخاباتی واقعاً خوب است.

10. تجارت Ukay-ukay

آیا دوست دارید شانس دوم را بدهید؟خوب ، بسیاری از فیلیپین ها از نظر لباس انجام می دهند به همین دلیل مغازه های Ukay-Ukay در سرتاسر فیلیپین هستند. در نظر گرفته شده یک تجارت پرسود ، نیازی به بازاریابی فروشگاه خود نیست زیرا می توانید انتظار داشته باشید که دریایی از خریداران که از لباس دست دوم حمایت می کنند. قیمت گذاری محصولات به مالک بستگی دارد اما حتماً به اندازه کافی برای پذیرش مشتریانی که دوست دارند معامله کنند ، به اندازه کافی علامت گذاری کنید.

امیدواریم که لیست ما به شما کمک کند تا به رویای خود برای تبدیل شدن به یک کارآفرین نزدیک شوید. با برنامه ریزی مناسب ، منابع مناسب و اتصالات کلیدی ، ایجاد یک تجارت کوچک با سرمایه پایین می تواند گام بعدی شما برای موفقیت باشد.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 17 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:51