گلدمن ساکس برای افزایش سهام رمزنگاری پس از فروپاشی مبادله FTX

ساخت وبلاگ

گلدمن ساکس ، یکی از بزرگترین بانکهای سرمایه گذاری در جهان ، آماده است تا میلیون ها دلار برای جمع آوری بنگاه های رمزنگاری هزینه کند که ارزش گذاری آنها مورد توجه قرار گرفته است. فروپاشی اخیر مبادله FTX ساموئل بانكمن سرخ شده منجر به لرزش در رمزنگاری شد ، مدیران گلدمن ساكس معتقدند كه شركت های رمزنگاری شده اکنون "با قیمت مناسب" هستند.

گلدمن ساکس برای خرید تخفیف شرکتهای رمزنگاری آماده می شود

گلدمن ساکس ، غول خدمات مالی و بانک چند ملیتی آمریکایی پس از فروپاشی FTX Exchange ، در چندین شرکت رمزنگاری با دقت کافی عمل می کند. بحران نقدینگی اخیر که به مبادله FTX-FTX ساموئل بانکمن سرخ شده ، شرکت تجاری Alameda Research و 190 نهاد مرتبط منجر به تشکیل پرونده ورشکستگی در فصل 11 شد. این بیماری در میان سایر شرکت هایی مانند Blockfi ، Genesis و Voyager گسترش یافته است.

FTX Exchange با توجه به تشکیل پرونده ورشکستگی ، 3. 1 میلیارد دلار به طلبکاران خود بدهکار است. گلدمن ساکس این موضوع را فرصتی برای افزایش سهام رمزنگاری خود در میان تخفیف های عمیق ناشی از سقوط ناشی از فروپاشی FTX معرفی کرد.

متیو مک ددرت ، رئیس دارایی های دیجیتال گلدمن ساکس به رویترز گفت ،

انفجار FTX نیاز به بازیکنان قابل اعتماد تر و تنظیم شده رمزنگاری شده را افزایش داده است و بانک های بزرگ فرصتی برای انتخاب تجارت می بینند. ما فرصت های بسیار جالبی را مشاهده می کنیم ، که بسیار مناسب تر است.

رویترز گزارش داد که غول بانکی چند ملیتی آمریکا به طور بالقوه می تواند میلیون ها دلار در خرید شرکت های رمزنگاری سرمایه گذاری کند. مبلغی که گلدمن به طور بالقوه سرمایه گذاری می کند برای غول وال استریت که سال گذشته 21. 6 میلیارد دلار درآمد کسب نکرد ، بزرگ نیست.

تمایل گلدمن ساکس برای سرمایه گذاری در بخش رمزنگاری استرس صعودی است

علاقه غول بانکی آمریکا به شرکتهای رمزنگاری شده توسط فروپاشی Cryptocurrency برای رمزنگاری صعودی است. دیوید سلیمان ، مدیرعامل گلدمن ساکس با CNBC صحبت کرد که فروپاشی FTX آشکار شد. سلیمان گفت که او ارزهای رمزپایه را "بسیار سوداگرانه" می داند و با رسمی شدن زیرساخت های آن ، پتانسیل های زیادی را در فناوری اساسی می بیند.

رقبای گلدمن ساکس ، مورگان استنلت و HSBC معتقدند Crypto هیچ ارزش ذاتی ندارد و هیچ برنامه ای برای گسترش در تجارت رمزنگاری یا سرمایه گذاری برای مشتریان خرده فروشی ندارد. برخلاف نظر در سراسر صنعت ، گلدمن در 11 شرکت دارایی دیجیتال سرمایه گذاری کرده است که خدماتی مانند انطباق ، داده های رمزنگاری و مدیریت blockchain را ارائه می دهد.

تیم مک درموت به بیش از 70 نفر افزایش یافته است ، از جمله گزینه های رمزنگاری هفت نفری و میز تجارت مشتقات. گلدمن ساکس به تازگی با MSCI و Metrics Coin به هم پیوسته و سرویس داده های داده Datonomy را راه اندازی کرده است ، پروژه ای با هدف طبقه بندی دارایی های دیجیتال بر اساس نحوه استفاده از آنها.

فروپاشی مبادله FTX در حجم معاملات گلدمن ساکس

اثرات موج دار از فروپاشی FTX Exchange باعث افزایش حجم تجارت در گلدمن ساکس شد. رئیس دارایی های دیجیتال ماتیو مک درموت گفت که سرمایه گذاران به دنبال همتایان تنظیم شده و سرمایه گذاری شده برای تجارت رمزنگاری هستند.

آنچه افزایش یافته است تعداد موسسات مالی است که مایل به تجارت با ما هستند. من گمان می کنم تعدادی از آنها با FTX معامله شده اند ، اما نمی توانم با اطمینان چدن بگویم.

با ابتکار عمل غول های بانکی آمریکایی مانند گلدمن ساکس ، موسسات می توانند از طریق همتایان تنظیم شده به ارزهای رمزپایه دسترسی پیدا کنند و میزان ورود پول هوشمند را برای ریسک دارایی مانند بیت کوین افزایش دهند.

قیمت بیت کوین با توجه به داده های زنجیره ای به "پایین بالقوه" برخورد می کند

نوامبر یک ماه دردناک برای معامله گران رمزنگاری بود ، اما با نگاهی به داده های زنجیره ای علائم هالمارک را نشان می دهد که قبل از قیمت های بیت کوین ظاهر می شود. دوره های طولانی فروش اجباری ، کاپیتولاسیون و افزایش ضررهای تحقق یافته قبل از پایین بیت کوین است.

این سیگنال های مشاهده شده در نوامبر 2022 در ژوئیه سال 2022 در اثر فروپاشی 41 میلیارد دلاری توکن های خواهر Terra Luna و تصادف رمزنگاری مارس 2020 ناشی از COVID-19 مشاهده شد.

قیمت تحقق یافته بیت کوین نمای پایدار از رشد BTC و ورود سرمایه است. سرمایه گذاری در بازار تحقق یافته ، مبنای متوسط هزینه شبکه است که آخرین قیمت را که در آن هر UTXO آخرین حرکت است ، ردیابی می کند.

سرمایه گذاری در بازار تحقق یافته اکنون 17. 33 ٪ کاهش یافته است ، به طور قابل توجهی بالاتر از چرخه های 2015 و 2018.

BTC realized capitalization drawdown

BTC تحقق سرمایه گذاری را تحقق بخشید

پنتوش 1 ، تحلیلگر رمزنگاری در توییتر معتقد است که قیمت بیت کوین از پتانسیل صعودی برخوردار است. BTC با 17400 دلار برخورد کرد ، تحلیلگر 17،500 دلار به عنوان هدف بعدی بیت کوین تعیین کرده است.

BTC/USDT price chart

اطلاعات در مورد این صفحات حاوی بیانیه های آینده نگر است که شامل خطرات و عدم قطعیت ها می شود. بازارها و ابزارهای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف اطلاعاتی هستند و به هیچ وجه نباید به عنوان توصیه ای برای خرید یا فروش در این دارایی ها روبرو شوند. شما باید قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، تحقیقات کامل خود را انجام دهید. FxStreet به هیچ وجه تضمین نمی کند که این اطلاعات عاری از اشتباهات ، خطاها یا سوء استفاده های مادی باشد. همچنین تضمین نمی کند که این اطلاعات به موقع باشد. سرمایه گذاری در بازارهای باز شامل ریسک زیادی از جمله از دست دادن همه یا بخشی از سرمایه گذاری شما و همچنین پریشانی عاطفی است. کلیه خطرات ، خسارات و هزینه های مرتبط با سرمایه گذاری ، از جمله از دست دادن کل اصلی ، مسئولیت شما است. نظرات و نظرات بیان شده در این مقاله از نویسندگان است و لزوماً منعکس کننده سیاست یا موقعیت رسمی FxStreet و تبلیغ کنندگان آن نیست. نویسنده مسئولیت اطلاعاتی را که در انتهای پیوندهای ارسال شده در این صفحه یافت می شود ، بر عهده نخواهد گرفت.

اگر در غیر این صورت در بدنه مقاله ذکر نشده باشد ، در زمان نوشتن ، نویسنده هیچ موقعیتی در هیچ سهام ذکر شده در این مقاله ندارد و هیچ رابطه تجاری با هیچ شرکتی ذکر شده ندارد. نویسنده به غیر از FXSTREET جبران خسارت را برای نوشتن این مقاله دریافت نکرده است.

fxstreet و نویسنده توصیه های شخصی ارائه نمی دهند. نویسنده هیچ گونه نمایشی در مورد صحت ، کامل بودن یا مناسب بودن این اطلاعات ارائه نمی دهد. FxStreet و نویسنده مسئولیتی در قبال هرگونه خطا ، حذف یا هرگونه ضرر ، صدمات یا خسارت ناشی از این اطلاعات و نمایش یا استفاده از آن نخواهند داشت. خطاها و حذفیات استثنا.

نویسنده و fxstreet مشاوران سرمایه گذاری ثبت شده نیستند و هیچ چیز در این مقاله برای مشاوره سرمایه گذاری در نظر گرفته نشده است.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 62 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:25