بررسی Binance US: 7 جوانب مثبت و منفی در سال 2022

ساخت وبلاگ

Binance Us یک مبادله رمزنگاری است که توسط Binance ، یکی از بزرگترین صرافی های رمزنگاری شده روی کره زمین آغاز شده است.

Binance US همان خدمات تجاری و تجارت در سطح جهانی را دوست دارد که توسط معامله گران Crypto در سراسر جهان به مشتریان ایالات متحده-تحت رعایت کامل نظارتی ایالات متحده-دوست دارد.

پیش بینی وحشی در حال ساخت چگونگی عملکرد Binance ما ، چگونگی مقایسه آن با Binance.com و سایر صرافی های مردمی مانند Coinbase بود ، و اینکه چگونه شهروندان آمریکایی تجارت قانونی را در مبادله آغاز می کنند.

اکنون که Binance Us Live است ، من این پیش بینی را برای استراحت با این بررسی Binance Us قرار می دهم. مهمتر از همه ، من به شما کمک می کنم تا تعیین کنید که آیا باید استفاده از این سیستم عامل را شروع کنید یا خیر.

ما چیست

Binance Us تلاش می کند تا ارزهای رمزنگاری شده را به مشتریان مستقر در ایالات متحده با استفاده از تمام دانش و منابع مورد استفاده برای راه اندازی و بهبود دوقلوی در طول سالها وارد کند. بنابراین قبل از اینكه ما با طرف آمریكا مقابله كنیم - این بررسی Binance Us باید با تجزیه و تحلیل خود Binance شروع شود.

Binance از راه اندازی Binance US ، که مطابق با مقررات محلی است ، از آنها شروع به ناراحتی در مورد آنها کردند.

*طبق FCA ، Binance مجاز به فعالیت در انگلستان نیست. با این حال ، Binance هنوز خدمات را به مشتریان انگلستان ارائه می دهد. اگر در انگلستان زندگی می کنید ، از خطر خود استفاده کنید. Binance همچنین شرایط استفاده خود را به روز کرده است تا فراهم کند که انتاریو (کانادا) به یک صلاحیت محدود تبدیل شده است ، و آنها دیگر نمی توانند به خدمات کاربران مستقر در انتاریو ادامه دهند.

چه کسی پشت Binance است؟

Changpeng Zhao و He-Yi با همکاری شرکت بسیار محبوب.

ژائو مدیرعامل فعلی است. وی سه ماه پس از راه اندازی Binance ، پوشش فوربس را به دست آورد - این معامله بسیار بزرگ بود. تا حدودی به این دلیل که او از آبی بیرون نیامده است.

تنظیم کننده ها در آمریکا شروع به ناراحتی در مورد Binance کردند - گفتند که Binance هرگز به طور رسمی در ایالات متحده فعالیت نمی کند ، اما مشتریان آمریکایی به آن دسترسی داشتند.

بنابراین ژائو Binance Us را اعلام کرد - یک اسپینوف جدید که توسط کاترین کولی هدایت می شود - یک مدیر اجرایی سابق Ripple. او اکنون مدیرعامل و "چهره سازگار با تنظیم کننده" از تلاش های Binance برای پیروزی بر بازرگانان رمزنگاری آمریکایی است.

"من افتخار می کنم که BAM را رهبری کنم و Binance. us را به آمریکای شمالی بیاورم.[] این فقط آغاز یک سفر طولانی در پیش رو است ، و من مشتاقانه منتظر کار با Binance به عنوان شریک زندگی برای باز کردن پتانسیل بیشتر برای اکوسیستم blockchain در اینجا در ایالات متحده هستم. "

کاترین کولی این شرکت را از سانفرانسیسکو رهبری می کند - زادگاه فناوری شگفت انگیز. گرچه Binance ، شرکت مادر ، رسماً در مالت ساکن است ، اما آنها همچنین در جرسی ، سنگاپور ، هنگ کنگ و اوگاندا مکانهای فیزیکی دارند. و حالا سان فرانسیسکو!

در مقاله ای آمده است که 30 ٪ از ترافیک Binance در اوایل سال 2018 از ایالات متحده آمریکا آمده است - و از زمان شروع این آیین نامه باعث ایجاد مشکلاتی شد ، این تعداد به 15 ٪ کاهش یافت.

بدیهی است که این یک افت قابل توجه است. اکنون ، شاید بسیاری از این کاربران به سادگی VPN را برای دسترسی به سایت تجارت مورد علاقه Crypto خود خریداری کنند. در هر صورت ، اکنون برای ساکنان ایالات متحده آمریکا از زمان افتتاح Binance ایالات متحده در 18 سپتامبر 2019 ، برای ساکنان ایالات متحده آسانتر است.

دارایی های رمزنگاری شده

این بررسی Binance Us بدون اینکه به آنچه Binance ما را به کاربران خود ارائه می دهد - و به ویژه آنچه آینده در اختیار ما قرار می دهد ، با پای راست شروع نمی شود. کدام ارزهای رمزپایه ذکر شده است؟کدام ارزهای رمزنگاری شده می توانند به لیست بودن امیدوار باشند؟

کاترین کولی مقاله ای متوسط نوشت که به برخی از این سؤالات پرداخته است. وی اظهار داشت که Binance. us یک چارچوب ارزیابی ریسک دارایی دیجیتال را اتخاذ کرده است."

این چارچوب برای انتخاب "پروژه های اصلی blockchain با شانس واقعی کارآمدتر کردن جهان ، ارائه شفافیت در استانداردهای لیست ما و اطمینان از انطباق binance. us با الزامات قانونی قابل اجرا استفاده می شود. این چارچوب برای انتخاب دارایی های رمزنگاری با استفاده از پنج نقطه اصلی استفاده می شود.

  1. این که آیا تجارت دارایی کاندیداها بر توانایی Binance ما در رعایت الزامات قانونی قابل اجرا تأثیر می گذارد.
  2. این که آیا تیم اصلی دارایی کاندیداها برای حل یک مشکل واقعی و تبدیل شدن به جهان به مکانی کارآمدتر ، استراتژی روشنی دارد.
  3. این که آیا جامعه دارایی کاندیداها سابقه دستیابی به سازش ها و اجماع برای پیشبرد پروژه را دارد ، و اینکه تیم اصلی دارایی با اعضای جامعه دارایی ارتباط برقرار می کند.
  4. این که آیا عرضه و تقاضای بازار دارایی نامزد از نظر منطقی عادلانه است و احتمالاً استانداردهای کمی Binance US را رعایت می کند. وت
  5. این که آیا دارایی نامزد از نظر فنی برای معامله و یا واقع بینانه برای ساخت آن ایمن است.

تا کنون ، Binance US این پنج امتیاز را اعمال کرده است و کل چارچوب آنها برای لیست 5 ارز رمزنگاری زیر روی سکوی خود قرار داده است:

BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، LTC ، BNB ، USDT.

افرادی که این بررسی Binance US را که در ایالات متحده نیز مستقر هستند ، می خوانند ، به خصوص خوشحال می شوند که سکه Binance (BNB) ذکر شده است - از آنجا که این یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده از زمان ICO بود.

BNB یک نشانه ERC-20 است که بر روی اتریوم ساخته شده است. در سال 2018 Binance در طول ICO 20 میلیون سکه دوتایی صادر کرد. ژائو و Binance قصد دارند نیمی از آنها را خریداری کنند و آنها را با "سوزاندن" آنها - که یک اصطلاح رمزنگاری برای از بین بردن سکه ها از عرضه است ، از بین ببرد. این فرایند "سوزش" عرضه را کاهش می دهد - در نتیجه افزایش یا تثبیت قیمت. شرکت های موجود در بورس اوراق بهادار هنگام خرید سهام سهام خود از یک فرآیند مشابه استفاده می کنند.

با این حال ، Binance Us ادعا کرد که در حال بررسی لیست همه ارزهای رمزنگاری زیر است:

  1. برای حساب خود ثبت نام کنید. این آسان است و باید به معنای واقعی کلمه یک دقیقه طول بکشد.
  2. هویت خود را تأیید کنید. انجام این کار آسان است ، اما این روند ممکن است 24-48 ساعت طول بکشد و به دلیل مقررات ایالات متحده اجباری است.
  3. سپرده. شما می توانید USD یا این ارزهای رمزنگاری شده را واریز کنید: BTC ، ETH ، XRP ، BCH ، LTC ، USDT.
  4. تجارت!

منابع عالی تر:

سوالات متداول

س: آیا می توانم در ایالات متحده از binance استفاده کنم؟

آره. این به طور خاص برای شما ، مشتری ایالات متحده ساخته شده است ... تا زمانی که شما به هر حال از NY نیستید ... یا آلاسکا ، آلاباما ، کانکتیکات ، جورجیا ، فلوریدا ، هاوایی ، لوئیزیانا ، کارولینای شمالی ، آیداهو ، ورمونت ، واشنگتن ، تگزاس. وای ، امیدوارم که آنها به زودی مقررات خود را شل کنند.

س: Binance ما در کجا واقع شده است؟

سانفرانسیسکو ، کالیفرنیا.

س: آیا Binance ما ایمن است؟

به اندازه Coinbase ایمن است. Binance US تمام مقررات را که مبادلات کاملاً تنظیم شده باید به آن بپردازند ، نگه می دارد.

س: آیا Binance در ایالات متحده قانونی است؟

آره. آنها تأیید شده اند تا با معاملات پیش بروند.

س: گزینه های مختلف برای ما چیست؟

Coinbase Springs To Mind. آنها 15+ ارز رمزنگاری را برای تجارت ارائه می دهند و امکان خرید و فروش Cryptocurrency را برای دلار آمریکا ارائه می دهند.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 84 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:03