راه حل های جهانی فلزات گرانبها

ساخت وبلاگ

ما به رویکرد محور مشتری متعهد هستیم و واقعاً معتقدیم که مشتریان ما در مرحله اول قرار می گیرند. ما بالاتر و فراتر از آن می رویم تا واقعاً نوعی خدمات شخصی و ارتباط عاطفی با مشتریان خود ارائه دهیم.

زمان پردازش سریع مسیر

مکان منحصر به فرد پالایشگاه ما فقط 3 کیلومتری فرودگاه استانبول و ارتباط ما با شرکت هواپیمایی ترکیه امکان تحویل ایمن و کارآمد فلزات گرانبهای شما را از هر نقطه ای از جهان به ما امکان پذیر می کند. این امر ما را قادر می سازد تا معامله خود را به سرعت پردازش و تسویه کنیم.

ترکیب قیمت منصفانه

حمل و نقل سریع و تسویه حساب ، نتایج سنجش دقیق ، هزینه های پالایش رقابتی ، گزینه های مختلف محافظت. ترکیبی از این عوامل به ما امکان می دهد تا قیمت مناسب ترین قیمت را به شما ارائه دهیم.

حضور جهانی

ما به زبان شما صحبت می کنیمما نیازهای شما را درک می کنیم. ما در تمام مناطقی که مشتریان ما فعال هستند حضور داریم تا بتوانیم تا حد ممکن به نیازهای آنها پاسخ دهیم. دفاتر ما در مکان های اصلی در دبی ، ترکیه ، آلمان ، اسپانیا و نیویورک واقع شده اند.

انواع محصولات و خدمات

ما محصولات و خدمات خود را که توسط نیازهای شما و پیش بینی روندها و تحولات آینده هدایت می شود ، توسعه می دهیم.

دستاوردها

تحویل خوب طلای LBMA ، چهاردهمین شرکت بزرگ صنعتی در ترکیه ، در خانه سیستم سفارش آنلاین توسعه یافته ، تحقیقات مداوم و توسعه محصولات جدید

خدمات ما

پالایش

پالایش تصفیه فلزات گرانبها توسط مواد شیمیایی ، فرآیندهای متالورژی الکتروشیمیایی و پیرو است. IGR مناسب ترین روش را بر اساس خلوص اولیه فلز شما انتخاب می کند. بیشتر بخوانید ...

تجارت

IGR با افتخار ORO 360 - سیستم سفارش فلزی آنلاین را برای مشتریان محترم ما ارائه می دهد. اگر حساب کاربری ندارید و دوست دارید بیشتر بخوانید ...

صنعت معدن

رویکرد دقیق IGR در سنجش فلزی گرانبها به ما این امکان را می دهد تا حداکثر ارزش را به مشتریان خود تحویل دهیم. ما امکانات پالایش مدرن و تجربه عملیاتی ما به ما امکان می دهد تا بیشتر بخوانیم ...

صنایع متمرکز

معدن

پالایش

تجارت فلزی گرانبها

تجارت جواهرات

اعتبارسنجی

درباره ما

IGR Global ارائه دهنده خدمات حرفه ای برای شرکت کنندگان در بازار فلزات گرانبها است.

محصولات

با ما تماس بگیرید

تجارت فلزات IGR DMCC

ما می خواهیم این سایت از کوکی ها استفاده کند تا ما را برای بهبود تجربه ، در مورد نحوه استفاده از کوکی ها اطلاعات کسب کنیم. روی این پیوند کلیک کنید تا موافقت کنید که شما خوشحال هستید که کوکی ها را از وب سایت جهانی IGR فعال می کنید.

نمای کلی حریم خصوصی

قانون حمایت از داده های شخصی - تجارت فلزات IGR DMCC

نسخه به روز شده - تاریخ مؤثر: 06 آوریل 2018: ماده 1 قانون حمایت از داده های شخصی شماره 6698 ("قانون").

در این سیاست ، "IGR" مخفف پالایشگاه طلای استانبول و تمام شرکتهای تابعه آن است. ما روابط خود را با مشتریان خود ارزیابی می کنیم. ما به نگرانی مشتریان در مورد محافظت از داده های شخصی I-E اطلاعات شخصی آنها ، چه بصورت آنلاین و چه آفلاین احترام می گذاریم. به این ترتیب ، ما متعهد هستیم که ایمن ترین شیوه های انتقال اطلاعات را در اختیار شما قرار دهیم و به شما فرصتی برای به روزرسانی ، تغییر یا حذف اطلاعات خود در هر زمان ارائه می دهیم.

1: جمع آوری اطلاعات/داده های شخصی:

این حمایت از سیاست داده های شخصی چگونگی استفاده از IGR ، فروشگاه ها ، استفاده و افشای اطلاعات شخصی را تشریح می کند. اطلاعات شخصی با بازدیدهای شما به وب سایت ما ، جلسات تجاری یا پاسخ به پیام های بازاریابی ما یا ایمیل های الکترونیکی رسمی یا توسط IGR یا اشخاص ثالث جمع آوری می شود و شامل اطلاعاتی در مورد شما است که شخصاً قابل شناسایی است- مانند نام ، آدرس ،آدرس ایمیل ، آدرس IP یا شماره تلفن و غیره می توانید انتخاب کنید که آیا می خواهید آن اطلاعات را ارائه دهید یا خیر. با این حال ، اگر تصمیم گرفتید برخی از اطلاعات را در رابطه با فرایند انطباق با احتیاط در IGR یا وضعیت اعتبار خود ارائه ندهید ، ممکن است برای شما امکان پذیر نباشد که فعالیت تجاری خود را با IGR انجام دهید.

2: استفاده از اطلاعات شخصی:

IGR ممکن است از اطلاعات جمع آوری شده از دریافت کنندگان کمپین های بازاریابی ما ، ارائه محصولات و خدمات ؛ و شرکای بازاریابی ، تبلیغ کنندگان و سایر اشخاص ثالث ما برای هر یک از اهداف زیر در عرصه آنلاین یا آفلاین استفاده کند: درخواست های مربوط به محصولات ، خدماتیا اطلاعات ؛ارائه خدمات به مشتری ؛ارائه محصولات و خدمات جدید ؛انجام تحقیق و تجزیه و تحلیل ؛ارسال ارتباطات بازاریابی ؛اثربخشی تجارت ما را بهبود بخشید و سایر فعالیتهای تجاری را انجام دهید. ما برای اهداف تبلیغاتی آنها ، اطلاعات شخصی خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم ، می فروشیم ، اجاره می دهیم یا تجارت نمی کنیم

هرگونه اطلاعاتی که در مورد شما جمع آوری شده است امنیت و با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته نمی شود ، مگر اینکه مجوز قبلی را برای به اشتراک گذاری این اطلاعات ارائه دهید. با این حال ، IGR ممکن است مجبور شود اطلاعات شخصی را که در نظر می گیرد ، برای رعایت دستورات دادگاه ، درخواست های دولت یا اجرای قانون یا شخص ثالثی که مالکیت IGR از طریق خرید ، ادغام ، فروش دارایی و غیره منتقل می شود ، فاش کند. بشر

اطلاعات ممکن است با شرکتهای تابعه یا ارائه دهندگان خدمات به شرکتهای تابعه یا ارائه دهندگان خدمات منتقل شود ، اما فقط در صورت لزوم برای انجام درخواست شما یا انجام تعهدات تحت روابط خود با IGR.

از این نظر ، ما ممکن است اطلاعات شخصی را که در مورد شما جمع آوری می کنیم به گیرندگان در کشورهایی غیر از کشوری که در آن اطلاعات در ابتدا جمع آوری شده است ، منتقل کنیم. این کشورها ممکن است قوانین مربوط به حمایت از داده ها را با کشوری که در ابتدا اطلاعات را ارائه می دهید ، نداشته باشند. هنگامی که اطلاعات شما را به گیرندگان سایر کشورها منتقل می کنیم ، همانطور که در این خط مشی توضیح داده شده است از آن اطلاعات محافظت خواهیم کرد.

ما برای محافظت از اطلاعات شخصی شما در برابر دسترسی غیرمجاز یا نامناسب ، حفاظت هایی را حفظ می کنیم. ما دسترسی به اطلاعات شما را به کسانی که باید اطلاعات را بدانند محدود می کنیم تا به درخواست شما پاسخ دهند.

4: تغییر در حمایت از سیاست داده های شخصی:

ممکن است مواقعی وجود داشته باشد که ما نیاز به اصلاح ، اصلاح ، حذف یا تغییر جنبه های مختلف این حمایت از سیاست داده های شخصی داشته باشیم و ما حق انجام این کار را با اختیار خود داریم. ما توصیه می کنیم که از این حمایت از سیاست داده های شخصی به صورت دوره ای استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که از شیوه های فعلی حریم خصوصی ما آگاه هستید. علاوه بر این ، ما به طور برجسته در وب سایت خود توجه خواهیم کرد که خط مشی رازداری ما تغییر یافته است ، و به شرط انتخاب شما تصمیم نگرفتید که دیگر مکاتبات از ما دریافت نکنید ، از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود که تغییراتی در حمایت از داده های شخصی ما ایجاد شده استخط مشی.

می توانید اطمینان داشته باشید که هر تغییری که ما ایجاد می کنیم به صورت برگشتی اعمال نمی شود و ما از نظر مادی نحوه کنترل اطلاعات قبلی را بدون رضایت شما تغییر نخواهیم داد. استفاده مداوم شما از خدمات ما به دنبال هرگونه تغییر ، نشانگر پذیرش این تغییرات است.

اگر سؤالی دارید یا می خواهید هرگونه نقض حریم خصوصی یا امنیتی شناخته شده یا مشکوک را در رابطه با حمایت از خط مشی داده های شخصی گزارش دهید ، لطفاً با ما در [email protected] یا آدرس زیر با ما تماس بگیرید. تجارت فلزات IGR DMCC ALMAS TOWER LEVEL 24-E ، Towers Lakes Jumeirah ، امارات متحده عربی دبی.

5: قوانین قابل اجرا:

سیاست حفظ حریم خصوصی داده ها توسط قانون امارات متحده عربی اداره می شود. با درخواست روابط تجاری با IGR ، شما به صراحت موافقت می کنید که هرگونه دادرسی ناشی از داده های شخصی ارسال شده به IGR یا این سیاست حفظ حریم خصوصی داده ها به صلاحیت انحصاری دادگاه های مرکز مالی بین المللی دبی ارسال می شو د-امارات متحده عربی.

کوکی های لازم برای عملکرد صحیح وب سایت کاملاً ضروری هستند. این دسته فقط شامل کوکی هایی است که از ویژگی های اساسی و ویژگی های امنیتی وب سایت برخوردار است. این کوکی ها هیچ اطلاعات شخصی را ذخیره نمی کنند.

هر کوکی که ممکن است برای عملکرد وب سایت به خصوص لازم نباشد و به طور خاص برای جمع آوری داده های شخصی کاربر از طریق تجزیه و تحلیل ، تبلیغات ، سایر محتوای تعبیه شده به عنوان کوکی های غیر ضروری استفاده می شود. تهیه رضایت کاربر قبل از اجرای این کوکی ها در وب سایت شما اجباری است.< SPAN> سیاست حفظ حریم خصوصی داده ها توسط قانون امارات متحده عربی اداره می شود. با درخواست روابط تجاری با IGR ، شما به صراحت موافقت می کنید که هرگونه دادرسی ناشی از داده های شخصی ارسال شده به IGR یا این سیاست حفظ حریم خصوصی داده ها به صلاحیت انحصاری دادگاه های مرکز مالی بین المللی دبی ارسال می شو د-امارات متحده عربی.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 21 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 21:53