اتاق خواب به اتاق خواب

ساخت وبلاگ

Picture of Encyclopedia of chart pattes 3rd edition

آن چشم ها. یک سبز ، یک آبی. جینا جوان ، زیبا ، باهوش و امیدوار است که عشق واقعی پیدا کند. اما یک تاریخ با مرد اشتباه همه چیز را تغییر می دهد. او تنها راهی که می تواند برای زندگی خود بجنگد: نابود یا نابود شود.

او دور می شود و زندگی جدیدی را با گذشته قدیمی آغاز می کند ، گذشته ای که با اسرار پاشیده شده است. برخورد شانس با همسایه خود ، پولس ، نیاز به پیدا کردن جهت ، تحقق و عشق دارد. آیا او "یکی" را کشف کرده است یا او فقط مرد دیگری است که نمی تواند به آن اعتماد کند؟

سایه های تاریک از گذشته او را به هم می زند. ناامنی های عمیق او برای مخفی کردن تهدید به خرابکاری عاشقانه جدید خود ، آنقدر سخت جنگید. یک فاجعه کشنده او را به یک حرفه جدید تبدیل می کند.

ناگهان ، جینا همه اینها را دارد.

اما وقتی دیگران اسرار و سایه های او را به سمت نور حرکت می دهند ، آیا عاشقانه از سفر از اتاق خواب به اتاق خواب زنده می ماند؟

یک نسخه از اتاق خواب را به اتاق اتاق بخرید و سفر را دوست داشته باشید.

مرا به خاطر بسپار

من این کتاب را نوشتم زیرا احساس می کردم اگر بمیرم شرمنده خواهد بود و هیچ کس داستان های کوتاه من را نمی خواند. فکر کنید: میراث.

به یاد داشته باشید من مجموعه ای از داستان های کوتاه است. برخی از آنها داستانهای علمی ، برخی خیالی ، برخی عاشقانه های سبک و برخی دیگر بیوگرافی هستند. همه آنها سرگرم کننده و خوب نوشته شده اند.

اگر به Amazon.com مراجعه می کنید ، از ویژگی Look Inside برای خواندن گزیده ای استفاده کنید. من می خواستم کتاب الکترونیکی را به صورت رایگان ارائه دهم ، اما آمازون حداقل 0. 99 دلار دارد ، بنابراین قیمت آن است. البته شومیز گرانتر است.

در اینجا فهرست مطالب است.

 • آمبولانس روح: این داستان کریسمس از مردی می گوید که قلدر را پایین می آورد. زمان خواندن: 6 دقیقه.
 • bequeath به چه معنی است؟داستانی از جوانان و شورش. زمان خواندن: 7 دقیقه.
 • Canyon and the Sun: یک داستان عاشقانه با کمک دوستان غیرمعمول. زمان خواندن: 18 دقیقه.
 • Fighting for Contrail: نبرد تصاحب برای صنایع جنجالی. زمان خواندن: 10 دقیقه.
 • هلن: او بعد از میلیون ها جیک است. زمان خواندن: 13 دقیقه.
 • من برنده شدم: من نمی توانم در برابر دوست دخترم پیروز شوم. زمان خواندن: 10 دقیقه.
 • پیش بینی یعقوب: یعقوب یک کشف شگفت انگیز انجام می دهد ، اما آیا این درست است؟زمان خواندن: 13 دقیقه.
 • میلیونر: یک خط وانت عالی. زمان خواندن: 3 دقیقه.
 • اولین بوسه من: یک عاشقانه کوتاه با پایان غافلگیرکننده. زمان خواندن: 3 دقیقه.
 • Secret Santa Hustle: روشی غیرمعمول برای دادن پول. زمان خواندن: 15 دقیقه.
 • آنچه را نمی توان گفت: آنچه مردم می توانند انجام دهند. براساس داستانی واقعی. زمان خواندن: 8 دقیقه.
 • بازپرداخت اردک: انتقام شیرین است ، به خصوص هنگامی که کمک افراد غیر منتظره انجام شود. زمان خواندن: 16 دقیقه.
 • آن کودک Crumley داستان انتقام دیگری. زمان خواندن: 3 دقیقه.
 • جادوگر اکراه: اولین داستان جادوگر من. شما عاشق توپ کریستالی خواهید بود. زمان خواندن: 20 دقیقه.
 • کریستال و سام: توپ کریستالی برگشته و برای سام مشکل ایجاد می کند. زمان خواندن: 13 دقیقه.
 • کبوتر چه چیز دیگری می تواند بپرسد؟یک داستان عاشقانه با پایان غافلگیرانه. زمان خواندن: 12 دقیقه.
 • راه رفتن: آیا او به عقب نگاه می کند و معنی آن چیست؟زمان خواندن: 2 دقیقه.
 • Multiverse: یک آزمایش سفر زمانی اشتباه است. زمان خواندن: 7 دقیقه.
 • من یک هدیه برای شما دارم: آیا او با جنیفر ازدواج می کند؟زمان خواندن: 9 دقیقه.
 • زندگی من در پنج جمله: چگونه یک عمر را به پنج جمله متراکم می کنید؟زمان خواندن: 1 دقیقه.
 • شمارش سوراخ ها: آیا زندگی ارزش زندگی دارد؟اندی می گوید نه. میمی ایده های دیگری دارد. زمان خواندن: 5 دقیقه.
 • تحصیل جن: اضافه وزن جن و جدید در این مدرسه. چگونه او کنار می آید؟زمان خواندن: 10 دقیقه.
 • اپل سه شنبه: عقب جن و او خیلی خوب نیست. زمان خواندن: 9 دقیقه.
 • نوشتن شما شما را به کجا می برد؟پاسخ من به یک تمرین کلاس نوشتن. زمان خواندن: 1 دقیقه.
 • من یک بازنویسی هستم: یک نویسنده به رسمیت شناخته می شود. زمان خواندن: 1 دقیقه.
 • داستان سپر: چهار فصل اول از این رمان. زمان خواندن: حدود 50 دقیقه.
 • قانون رئیس: فصل اول رمان که تصمیم گرفتم از آن استفاده نکنم. زمان خواندن: حدود 45 دقیقه.
 • درباره نویسنده
 • کتاب های توماس بلکوفسکی

روی این لینک کلیک کنیداین شما را به Amazon.com می برد و در آنجا می توانید جزئیات بیشتری در مورد کتاب الکترونیکی و شومیز پیدا کنید.

داستان سپر

توله سگ از پنجره وانت سریع بیرون رفت ، توله سگ راه خود را به خانه مزرعه پیدا کرد. یک عطسه آلرژیک توسط همسر کشاورز به این معنی بود که توله سگ از مالک به صاحب آن گزاف گویی می کند. آیا سپر خانه ای پر از خوشبختی پیدا می کند یا در یک پوند سگ در هنگام اعدام زندانی می شود؟

ماجراهای این سگ کوچک تند و همچنین مشکلاتی را که هر صاحب حیوان خانگی که قلب خود را باز می کند به اشتراک بگذارید ، شادی ویژه ای را که یک حیوان خانگی به ارمغان می آورد ، تجربه می کند ، اما همچنین با پیری اجتناب ناپذیر و از دست دادن بهترین دوست انسان روبرو می شود. داستان سپر را بخرید ، بخوانید و لذت ببرید.

بر اساس وقایع واقعی

قانون سر

شهردار رئیس می گوید: "قبض های خود را پرداخت کنید یا بمیرید."او چرخ دنده ها را سریعتر از محیط می کشد.

به مدت ده سال ، هیچ دنده ای از تولد زنده نماند. هیچ کس نمی داند چرا. رئیس شهردار این مشکل را در نظر نمی گیرد. او وقتی دیگران می میرند ، درآمد کسب می کنند.

اما هنگامی که یک رویداد عجیب و غریب کودک فریمن را به زندگی می زند ، فریمن شروع به تغییر جهان به روش های غیر منتظره می کند.

آیا شهردار رئیس اجازه خواهد داد که فریمن و دوستانش زندگی کنند تا دنیای بهتری ایجاد کنند ، یا قانون رئیس آنها را به قتل می رساند همانطور که بسیاری دیگر نیز دارد؟

به همان اندازه که به عنوان جاناتان لیوینگستون Seagull Bach و به همان اندازه سرود عین رند سرکش می کند ، قانون رئیس به همان اندازه بی نظیر است که هیجان انگیز است ، یک شاهکار علمی تخیلی با عمل غیر توقف.

این رمان اول از یکی از با استعدادترین نویسندگان آمریکا ، نه تنها قلب شما را به خود جلب می کند ، بلکه آن را به پایان می رساند.

ابتدا کدام کتاب غیر داستانی را خریداری کنم؟

اغلب از من سؤال می شود که تفاوت بین کتاب هایم چیست و ابتدا کدام یک را باید خریداری کنم؟جواب اینجاست.

 • الگوهای نمودار: بعد از خرید.

یک توصیف

در اینجا یک توصیف وجود دارد که ارزش خواندن آن را دارد نه برای آنچه او در مورد کتابهای من می گوید (که خوب است) بلکه در مورد موفقیت وی در تجارت بازارها است.

آقای عزیز Bulkowski ،

من یک دانشجوی 22 ساله کالج و معامله گر گزینه هستم. برای یک سال و چهار ماه گذشته ، قبل از ماه ژوئن ، من تقریباً در زمان واقعی گزینه ها را معامله کردم و صد هزار نفر را به پنج میلیون تبدیل کردم. سپس ، در ابتدای تابستان ، من اولین حساب پول واقعی خود را باز کردم و کمی کمتر از 1200 ٪ حساب خود را انجام داده ام ، هرگز بیش از 30 ٪ از کل حساب من در یک زمان سرمایه گذاری نکرده است ، هرگز بیش از 15 نفر ندارم٪ در یک سهام (اکنون بیش از 10 ٪ نیست ، در نهایت من آن را بیش از 5 ٪ کاهش می دهم).

من با شروع در الگوهای نمودار ، در نمودارها شروع کردم ، آن کتاب را با دائر ycl المعارف الگوهای نمودار دنبال کردم و با توصیه های ذکر شده در سایت Dan Zanger ، آن را با الگوهای نمودار کلاسیک دنبال کردم. من آن کتاب ها را آنقدر دوست داشتم که دائر ycl المعارف نمودارهای شمعدانی را خریداری کردم ، زیرا من طرفدار نمودارها هستم. من از اینکه چقدر قبلاً فهمیدم شگفت زده شدم. شما اسامی را به آنچه من فقط مشاهده می کردم و آماری که من را سودآورتر می کند ، قرار داده اید. من هر دو دائر ycl المعارف شما را در کنار رایانه خود نگه می دارم در حالی که شب ها از سهام خود می روم و شب را می بینم.

پدر و مادرم از شما عصبانی هستند زیرا اکنون آنها نمی توانند امسال از مالیات خود ادعای کنند. فقط شوخی کردم ، پدرم را که همیشه می خواست ، پدرم را خریداری کردم زیرا آنها با حساب من مطابقت داشتند که چند دلار اضافی برای بازی با آنها به من داد.

امیدوارم تجارت شما خوب عمل کند و عملکرد خوبی داشته باشد.

خیلی ممنونم. کتابهای شما بسیار جذاب هستند.

- Trader01603

به فکر خرید دائر ycl المعارف هستید؟این را بخوان.

گاهی اوقات ایمیل دریافت می کنم که از وب سایت و کتاب هایم تشکر می کنم. با این حال ، دریافت یکی از مواردی مانند آنچه در آینده می خوانید (با مجوز استفاده می شود) بسیار نادر است. با تشکر از سخنان مهربان ، C. O.

آقای Bulkowski:

من حدود 9 سال یا بیشتر برای شما نوشتم تا از تجارت موفقیت خود برای شما تعریف کنم. با شروع 2K در سال 2009 ، تا سال 2011 ، من آن را به 430K دلار تبدیل کرده بودم. برخلاف بیشتر ، داستان من در اینجا متوقف نشد. من فقط دو سال باخت داشته ام ، سال 2016 (پدر من درگذشت) و من 14 ٪ از دست دادم و 2017 ، ازدواج کردم و 12 ٪ از دست دادم. سالهای دیگر من بازده هایی داشتم که می توان آنها را عمده نامید. من از آن زمان به طور مداوم در هفت رقم بالا معامله کردم. سال گذشته یک سال طلایی برای من بود ، جایی که من یک حساب تعطیلات 10 کیلو دلاری را به 530 کیلو دلار معامله کردم (و همچنین دیدن بازگشت نزدیک به 1000 ٪ حساب اصلی من-خوب پس از دو سال کاهش می یابد.)

من یک معامله گر فنی 90 ٪ هستم که همه چیز را معامله می کنم. سهام ، آینده و فارکس. و من از دو دائره المعارف شما به عنوان ابزارهای من برای تجارت به وضوح آن بازارها استفاده کردم.

دائر ycl المعارف نمودارهای شمعدانی [تصویر سمت راست] تا کنون یکی از مهمترین کتابهایی است که من در مورد موضوع نمودار شمعدان خوانده ام ، و همچنین دقیق ترین و نادرست ترین است (اما این همان چیزی است که من قبلاً ساخته امبیشترین سود). با استفاده از الگوهای شمعدانی جدا شده ، من شاهد ادامه حرکات بعد از الگوی مشروبات الکلی هستم که باید معکوس باشد ، و هر یک از خرابی ها یا تصادفی که شما به آن گواهی می دهید من دیده ام. این باعث می شود کتاب بسیار دقیق باشد. اما ، قیاس شما از سه مرد نابینا در یافتن مکان خود در کنار هم بهتر نیست ، از جدا ، معتقدم اشتباه است. نه خود قیاس ، بلکه این استدلال است که در یک تصویر بزرگتر الگوهای شمعدانی را در نظر می گیرد.

[دائر ycl المعارف الگوهای نمودار ، چاپ دوم ، تصویر سمت راست دومین دائر ycl المعارف است که او به آن اشاره می کند] من شروع به ترکیب آنها با الگوهای نمودار اساسی کردم. گسترش الگوهای صعودی و نزولی ، فنجان های معکوس ، سر و شانه ها (پیچیده و ساده) ، الگوهای دست انداز و اجرا ، دو برابر بالا و دو برابر ، و حدود 6 الگوی دیگر که در طول راه پیدا کرده ام که در بازارها کار می کنند ،و بسیار سودآور بوده اند.

یک دهه است که من شروع به تجارت کردم. یک دهه خواندن و مطالعه کتابهای شما ، تماشای و مقایسه چیزها با بازارها ، و باید بگویم ، دو دائره المعارف شما برخی از بهترین و دقیق ترین فریم های الگوهای و قابلیت اطمینان آنها را که تاکنون دیده ام تولید کرده است.

فقط فکر کردم من آن را با شما به اشتراک می گذارم. صمیمانه از همه شما به جامعه بازرگانی اضافه شده اید.

ج. ا.

الگوهای نمودار: بعد از خرید

Chart Pattes: After the Buy

الگوهای نمودار: پس از خرید ، یک کتاب همراه برای دائر ycl المعارف الگوهای نمودار است.

من به هزاران الگوی نمودار نگاه کردم تا دریابم که چگونه آنها پس از انجام تجارت رفتار کردند. سپس من از این دانش استفاده کردم تا به پیش بینی اینکه کدام الگوهای نمودار بهتر عمل می کنند.

این کتاب محبوب ترین الگوهای نمودار بلکه سایر الگوهای به ندرت مورد بحث را نیز در بر می گیرد.

با کلیک بر روی لینک ، با حسن نیت ارائه دهنده جان ویلی و پسران ، یک فصل را در قسمتهای دوتایی (PDF: 1. 58 MB) مشاهده کنید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:25