معاملات Intraday vs Swing Trading: کدام یک واقعاً بهتر است؟

ساخت وبلاگ

Intraday Trading Vs Swing Trading

Intraday Trading Vs Swing Trading

به عنوان یک معامله گر سهام ، شما باید سبک تجارت خود را بدانید. این به شما کمک می کند تا روش تجارت مناسب را اتخاذ کنید. انتخاب سهام ، دوره برگزاری ، استراتژی خروج و ابزارهای معاملاتی برای معاملات داخل و معاملات نوسان متفاوت است. در اینجا من تصمیم گرفته ام که جوانب مثبت و منفی هر دو قالب تجارت را بنویسم و شما تصمیم می گیرید و به من اطلاع می دهید که برای شما مناسب است.

معاملات داخلی چیست؟

هر تجارت که طی یک روز خارج شود ، به عنوان معاملات داخل کشور واجد شرایط است. این شامل موقعیت های طولانی و کوتاه است. این می تواند در بازار نقدی و همچنین در بازار مشتق مانند آینده و گزینه اجرا شود.

تجارت نوسان چیست؟

هرگونه تجارت با مدت 5 تا 10 روز به عنوان معاملات نوسان واجد شرایط است ، در غیر این صورت می توان به عنوان تجارت موقعیتی یا معاملات تحویل خوانده شد. موقعیت کوتاه فقط در بخش مشتق ایجاد می شود.

تفاوت اصلی مدت زمان است. اما معامله گر می تواند ضمن انتخاب بین Intraday و Trading Swing ، عوامل دیگری را در نظر بگیرد.

تمام وقت در مقابل حرفه پاره وقت.

معاملات Intraday به حضور تمام وقت شما بین ساعت 9: 00 صبح تا 3: 30 بعد از ظهر از دوشنبه تا جمعه نیاز دارد. به طور کلی تجزیه و تحلیل زمان واقعی برای شناسایی حرکت سهام دنبال می شود. شما نمی توانید در پیشروی روز ، سهام را برای تجارت برای Intraday تصمیم بگیرید. این طور نیست که هر روز سودآور است ، اما اگر برخی از اقدامات منطقی را دنبال کنید ، ممکن است در طی یک دوره زمانی سود خالص داشته باشید. از این رو ، معامله گر Intraday باید طی یک دوره زمانی در بازار موجود باشد.

معامله گران نوسان می توانند تجزیه و تحلیل خود را تا پایان روز انجام دهند. این ممکن است نیازی به حضور معامله گر در طول ساعت بازار نداشته باشد. شما فقط برای اجرای سفارش به دسترسی به بازار نیاز دارید.

معیارهای انتخاب سهام.

معامله گران Intraday باید واقعاً سریع و خودجوش در تغییر روند بازار باشند. داده های کلان کلیدی و اعلامیه دیگر ممکن است بازار را برای مدتی کوتاه سوق دهد. از این رو سطح تحمل ریسک باید با توجه به نوسانات بازار متعادل شود. حرکات قیمت داخلی با عملکرد واقعی شرکت هدایت نمی شود ، بلکه توسط احساسات بازار هدایت می شود. بنابراین انتخاب سهام برای معاملات Intraday مبتنی بر عملکرد جهانی بازار است ، بخش هایی که بازار را هدایت می کنند و سهام را با نشانگر حجم نشان می دهند.

معامله گران نوسان با پیروی از تقاضا و عرضه با پیروی از قیمت و حجم ، روند کوتاه مدت را دنبال می کنند. مفاهیمی مانند تئوری داو ، الگوهای قیمت و شمعدان برای درک روند فعلی بازار استفاده می شود. بسیاری از معامله گران نوسان نیز از شاخص های فنی و مطالعات خط برای سنجش روند قیمت استفاده می کنند. اخبار بازار و سایر رویدادها توسط بازار تخفیف می یابد. از این رو ، معامله گر فنی می تواند اخبار و رویدادهای دیگر را نادیده بگیرد ، به سادگی به قیمت و حجم بپیوندد و در مورد سهام تجارت تصمیم بگیرد.

کنترل عاطفی

موفقیت در تجارت سهام تا حد زیادی به رفتار احساسات بستگی دارد. این شامل تصمیم گیری های زیادی است ، بنابراین باید یاد گرفت که تصمیمات منطقی یعنی بدون ترس و حرص و آز را در نظر بگیرد. این امر می تواند با تمرین تجزیه و تحلیل فنی در طی یک دوره زمانی حاصل شود.

بازرگانان داخلیباید سطح تحمل قابل توجهی داشته باشد. شما ممکن است شکست و موفقیت را تجربه کنید. این ممکن است شما را هیجان زده کند یا ممکن است مزاحم شما شود. هر دو این احساسات برای معامله گران خوب نیستند. قرار گرفتن در معرض معاملات به طور کلی برای Intraday ارائه می شود ، اما خطر را برای سرمایه افزایش می دهد. از این رو ممکن است از نظر عاطفی بر تصمیم تجارت تأثیر بگذارد.

بازرگانان نوساندر برخورد با احساسات خود راحت هستند زیرا سهام را بدون عجله انتخاب می کنند. علاوه بر این ، اجرای و تصمیم گیری (تجزیه و تحلیل) در دو زمان متفاوت است. از این رو حتی معامله گران تازه کار ممکن است تجارت مثبت را راحت کنند.

زیر ساخت.

درست از انتخاب کارگزاران سهام ، ابزارهای تحقیقاتی و دسترسی به اطلاعات بازار همه چیز برای بازرگانان داخلی و نوسان متفاوت است.

بازرگانان داخلیبه حساب کارگزاری کم نیاز دارد زیرا حجم معاملات زیاد است و انتظار می رود که آنها اغلب مواضع خود را بچرخانند. داده های زمان واقعی به طور کلی گران هستند و ردیابی بازارها از نزدیک اجتناب ناپذیر است. آنها باید به خوبی با اخبار بازار در ارتباط باشند.

معامله گران موضعبه طور کلی از نمودارهای روزانه استفاده کنید که از منابع مختلف به صورت رایگان در دسترس است. نمودارهای EOD سهام برای معامله گران موقعیتی برای مطالعه نمودارها و تصمیم گیری های معاملاتی منطقی. به جای فیلتر زمان واقعی ، آنها به اسکنر EOD نیاز دارند تا سهام را با حرکت فیلتر کنند. هزینه انجام تجزیه و تحلیل به طور کلی کم است و می تواند در راحتی آنها انجام شود.

سرمایه گذاری

بازده مستقیماً متناسب با میزان سرمایه گذاری شما است. در همین حال انتظار می رود این خطر همراه با افزایش سرمایه افزایش یابد.

بازرگانان داخلیبرای شروع تجارت ، به سرمایه تجاری کمتری نیاز دارید ، زیرا آنها از کارگزار اهرم دریافت می کنند. هزینه آموزش داخلی نیز در مقایسه با معاملات نوسان در بخش نقدی نیز کم است.

بازرگانان نوسانبرای به دست آوردن بازده مناسب ، به یک سرمایه قابل توجه نیاز دارید ، اما آنها می توانند از آتی و گزینه ای برای استفاده از معاملات خود استفاده کنند. تنوع تجاری و مفهوم مدیریت پول برای دستیابی به سود در دراز مدت بسیار مهم است.

نتیجه گیری .

اگر تجارت سهام را به عنوان شغل خود انتخاب می کنید ، باید معاملات Intraday انتخاب شود. اگر برای کسب درآمد اضافی تجارت می کنید ، می توان معاملات موقعیتی را انتخاب کرد. برای هر دو سبک معاملاتی دانش عمیق در مورد تجارت سهام باید برای جلوگیری از ضرر و زیان لازم باشد. EQSIS آموزش تجارت و تجزیه و تحلیل سهام حرفه ای را ارائه می دهد که به شما در موفقیت در بازار سهام کمک می کند. برای شروع تجارت ، به سرمایه تجاری کمتری نیاز دارید ، زیرا آنها از کارگزار اهرم دریافت می کنند. هزینه آموزش داخلی نیز در مقایسه با معاملات نوسان در بخش نقدی نیز کم است.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 14 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 19:43