حفظ مقاومت در برابر سرمایه گذاری محور

ساخت وبلاگ

تلاطم در بدهی دولت طولانی تر انگلیس در اواخر ماه سپتامبر ، کاستی های مربوط به مقاومت در برابر وجوه سرمایه گذاری با مسئولیت محور (LDI) و همچنین در فرآیندهای عملیاتی وجوه و طرح های بازنشستگی سرمایه گذاری در آنها را نشان داد. به طور خاص ، توانایی افزایش نقدینگی به موقع مسئله ای برای تعدادی از طرح ها بود. این خطرات را برای طرح های بازنشستگی از دست دادن اثربخشی پرچین آنها در یک دوره از نوسانات بالا ایجاد کرد. همچنین این پتانسیل را برای تأثیرات گسترده تر بر عملکرد منظم اقتصاد ایجاد کرد.

پس از بیانیه ما "مدیریت سرمایه گذاری و ریسک نقدینگی در شرایط اقتصادی فعلی" در اوایل ماه اکتبر ، ما این راهنمایی را به عنوان معتمدان و مشاوران طرح بازنشستگی به مزایای تعریف شده (DB) صادر می کنیم تا با توجه به وقایع اخیر در بازارهای طلایی اقدامات پیشنهادی را ارائه دهند. این اقدامات با هدف:

 • دستیابی و حفظ سطح مناسب از مقاومت در بودجه LDI اهرمی در تمهیدات جمع شده و تفکیک شده برای مقاومت در برابر افزایش سریع و قابل توجه بازده اوراق قرضه
 • بهبود مدیریت عملیاتی طرح های بازنشستگی

ما از اظهارات بانک مرکزی ایرلند (CBI - ایرلند) و کمیسیون Surveillance Du Secteur سرمایه دار (CSSF - لوکزامبورگ) (در مجموع مقامات صالح ملی یا NCA) در مورد مقاومت در برابر صندوق های LDI منتشر شده در 30 نوامبر 2022 استقبال می کنیم.

ما با توجه به سطح بالاتر نوسانات بازار و عدم اطمینان در آینده و چشم انداز جغرافیایی فعلی ، انتظار آنها را برای حفظ سطح خاصی از بافر نقدینگی به همراه کاهش ریسک کاهش می دهیم.

در جاهایی که اظهارات NCA به صندوق های جمع شده اشاره دارد ، ما معتقدیم که باید همان میزان انعطاف پذیری را برای دستورالعمل های LDI با اهرم جدا شده و صندوق های تک مشتری حفظ شود ، زیرا آنها با همان خطرات بازار و چالش های عملیاتی روبرو هستند. اگر یک طرح قادر به نقدینگی کافی نباشد ، یا مایل به تعهد به آن سطح از نقدینگی نیست ، باید سطح محافظت خود را با مشاوران خود در نظر بگیرند تا اطمینان حاصل کنند که از تعادل مناسب بودجه ، محافظت و نقدینگی برخوردار هستند. برای طرح هایی که تصمیم به اتخاذ یک استراتژی سرمایه گذاری با یک پرچین کاهش یافته دارند ، این کار را باید با استفاده از مشاوره مناسب توسط متولی انجام داد.

مراحل بعدی برای معتمدین

معتمدین این طرح وظیفه آزمایش بافر نقدینگی را طبق مراحل زیر دارند ، اما به احتمال زیاد آنها از مشاوران خود می خواهند که محاسبات را انجام دهند و توصیه های لازم را ارائه دهند.

اگر معتمدین از بافر نقدینگی که توسط NCAS تعیین شده است ، دور شوند ، باید:

 • با مشاوران خود همکاری کنید تا بافر این طرح را نشان دهند
 • ارزیابی ریسک را در مورد چگونگی پاسخ این طرح به وقایع استرس زده بازار تکمیل کنید تا این طرح در طی این رویدادها مقاومت کند ، از جمله اینکه چگونه نقدینگی را افزایش می دهد - با توجه به اینکه توانایی فروش دارایی در چنین شرایطی ممکن است بسیار مختل شود
 • جزئیات یک برنامه گام به گام برای آوردن این طرح به سطوح بالاتر از مقاومت در صورت بازگشت نوسانات به بازار ، با توجه به هرگونه فرضیه در مورد شرایط بازار ، ترتیبات عملیاتی و بازه های زمانی که این طرح براساس این طرح است
 • این ترتیبات را مستند کرده و مرتباً مرور کنید

ما توصیه می کنیم که معتمدین فرایندهای حاکمیت خود را مرور کنند و چالش هایی را که برای طرح بازنشستگی آنها در طول نوسانات در ماه سپتامبر و اکتبر 2022 بوجود آمده است ، در نظر بگیرند ، و سپس در نظر بگیرند که چه اقدامات عملی را از نظر ترتیبات آنها (یا سایر ملاحظات حاکمیتی) می توانند در نتیجه انجام دهند. از دروس آموخته شده

ما توصیه می کنیم که معتمدین اقدامات عملی زیر (در صورت مربوط به طرح آنها) را انجام دهند تا اطمینان حاصل کنند که در پاسخ به استرس در بازار می توانند به سرعت واکنش نشان دهند:

 1. تأیید کنید که امضا کنندگان مجاز به روز هستند و اطمینان حاصل می کنند که حاکمیت به اندازه کافی قوی است ، و تصمیمات را می توان با سرعت در شرایط بازار استرس انجام داد.
 2. استرس تخصیص دارایی LDI غیرقانونی (به عنوان مثال سهام ، اوراق بهادار شرکت) با استفاده از شوک عملکردی که توسط NCAS تعیین شده است.
 3. با استفاده از همان حرکت عملکرد ، صندوق جمع شده LDI را تحت فشار قرار دهید.
 4. مبالغ وثیقه مورد نیاز و نوع دارایی ها را محاسبه کنید (به عنوان مثال ، طلا ، پول نقد).
 5. تاریخ را مشخص کنید که این تماس های وثیقه / حاشیه ای انجام شود.
 6. مشخص کنید که چه دارایی هایی فروخته می شوند ، در صورت نیاز به دستورالعمل های فروش ، و چه زمانی پول نقد تسویه می شود.
  • این امر باید دوره تسویه حساب کلاسهای مختلف دارایی یا تاریخ معاملات صندوق های جمع شده و هرگونه خطر بالقوه ای را که هر صندوق ممکن است در صورت عدم توانایی در پاسخگویی به نیازهای نقدینگی ، یا در چنین شرایطی مایع کمتری باشد ، در چنین شرایطی در نظر بگیرد.
  • معتمدین باید با مدیران صندوق LDI ارتباط برقرار کنند و از ارزیابی نقدینگی دارایی هایی که طرح ها قصد استفاده از آنها برای برآورده کردن درخواست های نقدی را دارند ، بخواهند.
 7. تأیید کنید که چه کسی باید دستورالعمل ها را طی کند و روش امضا (جوهر الکترونیکی یا مرطوب).
 8. تأیید کنید که حاشیه های وثیقه / نقدی لازم را می توان در تاریخ های مشخص شده پرداخت کرد.
 9. تماس وثیقه / حاشیه پس از تخصیص دارایی را تأیید کنید.
 10. این ترتیبات را مستند کنید و مرتباً آنها را مرور کنید.

ما همچنین توصیه می کنیم که معتمدان همچنان مکالمات مفصلی با مدیران LDI در مورد نقدینگی برای ترتیبات جمع شده و تفکیک شده داشته باشند ، از جمله:

 • محرک های دوباره پر کردن چیست
 • تأیید روند ملاقات با وثیقه / حاشیه
 • فراهم آوردن دید نقدینگی به مدیران LDI در صورت لزوم

گزینه های دیگر برای طرح های DB با یک خط اعتباری با کارفرمایان حامی آنها

طرح ها ممکن است ترجیح دهند برای اطمینان از نقدینگی ، یک خط اعتباری با کارفرمای حامی خود ایجاد کنند. چنین تمهیداتی باید به طور مرتب مستند و مورد بررسی قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که آنها در محل خود باقی می مانند و به وضوح به دوره ، مبلغ و شرایط زمان مراجعه می کنند. تأکید باید در صورت لزوم بر جریان فوری پول نقد باشد. هنگامی که چنین تمهیداتی وجود دارد ، می توان از این خط اعتبار به جای نقدینگی سرمایه گذاری استفاده کرد. از هرگونه تسهیلات فقط باید به صورت کوتاه مدت و برای اهداف نقدینگی استفاده شود.

معتمدین باید اطمینان حاصل کنند که هر گونه ترتیب به صورت قانونی مورد بررسی قرار می گیرد تا از خطر ابتلا به پایان ناگهانی تسهیلات در صورت نیاز جلوگیری شود.

مراحل بعدی

هدف از این راهنمایی ، پرداختن به الزامات فوری در مورد نقدینگی است. ما در شرایط دائماً در حال تغییر شرایط بازار و پیامدهای آینده زنده هستیم و همچنان در مورد این موضوع با تعدادی از ذینفعان خارجی با هدف ارائه انتظارات بلند مدت در این زمینه بحث می کنیم. ما قصد داریم در بیانیه بودجه سالانه خود در آوریل 2023 و در بیانیه های بیشتر و راهنمایی سرمایه گذاری در صورت لزوم ، به روزرسانی بیشتری صادر کنیم.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 12 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 17:47