شکست جعلی دامنه قیمت در بازار محدوده

ساخت وبلاگ

تجارت Contango به زودی. بیایید از نزدیک تماشا کنیم و ببینیم که آیا این به زودی اتفاق می افتد یا خیر.

اگر قیمت فعلی فرود آمده است ، تمام آنچه را که می خواهید ستایش کنید ، لحظه ای را بدست آورید. تا دفعه بعد ، ممکن است نوبت شما باشد. مشکل چیه. گریه و انکار برای آنچه در اینجا بهانه می شود؟در مورد این سهام در این اتاق خاص و در این لحظه ، فاجعه بار است! نمی توانم رسیدگی کنید و سپس به طور مکرر در انجمن باز نظرات خود را انجام ندهید. این تیم در اتاق عمومی تگ نیست که ضرر و زیان شما به دست می آید. واقعی شوید و منتظر لحظه خود باشید. چه کسی می داند روز بعد محدود خواهد شد ، سپس تمام آنچه را که می خواهید پس از آن و به نظرات گذشته و قبلی مربوط می شود. هنوز باند BBM در اینجا صحبت می کند؟

این 4. 08 و واقعی است. از 7 - 4 ، این نیز واقعی است. خسارت انجام شدهو بقیه ، اگر واقعی باشد ، با حقایق و نظرات قبلی اثبات می شود. همه به خوبی نگه داشته می شوند. در غیر این صورت شنیدن است. همه اهمیت می دهند که در اتاق عمومی بخوانند. اشتباه و فقط اعتراف کنید و حرکت کنید. اینجا چه مشکلی وجود داردi3 تاکنون کار خوبی انجام داده است.

معاملات عقب و جلو و تا زمانی که باور نکنید که این فرصت است ، ممکن است متوجه شوید که خیلی دیر شده است. به هر حال بیایید مشاهده کنیم و اگر هنوز 1 یا 2 فرصت دیگر وجود دارد.

پسران بزرگ مردان و پیروان کوچک را در زمان مناسب و بهترین فرصت ها بازی کردند. همه از گارد محافظت کردند اما پسران بزرگ هنوز قهرمان هستند. همچنین CWS HY را فراموش نکنید. این ضرر کامل است.

خیلی به کسانی که برخی از شما را به این حالت سوق داده اند گوش ندهید. خوب و اصیل حتی برای به اشتراک گذاشتن سود بالقوه و پمپاژ مزخرفات روز و شب حتی زحمت نمی کشد. ده ها توجیه قبلی یا در طی فرآیند انباشت اما فقط یک یا دو کلمه پس از برداشت. حالت بی صدا. برای جلوگیری از تأثیر دومینو به گونه ای که هرکسی که بتواند ابتدا در زمان مناسب پول نقد کند ، بزرگترین برنده است. این یک دانش کلی و مشترک است اما باید به یادآوری برخی از سیلی ها ، تازه ها و تاسف ها به ویژه چند پیروان فرقه برای جلوگیری از همین اشتباه در آینده ادامه دهد. سهام بدون پوشش مناسب ، مشارکت مدیران صندوق و نه تحت رادار خرده فروشان. تغییر رفتار بازار سهام و آخرین احساسات بورسا. بله این نتیجه زمانی است که تجارت موسیقی به زودی به پایان می رسد و به منطقه خواب زمستانی می رود. شاید یک روز بازگردد اما دوباره خرید در 6،5 ، 4. 50 4 و زیر 4 نتیجه سرمایه گذاری یکسان نیست. سرمایه گذاری و تجارت عاقلانه در این زمان و عدم اطمینان.

به خوبی برای کسانی که جرات 4. 03 دارند و هر قیمتی و سود را در جیب شما فروخته اند. چرند

به زودی. عقب و جلو تقریباً آنجاست.

4. 03 شما فوق العاده قهرمان هستید! اگر اتفاق می افتد مردی با حجم کم معامله! به یاد داشته باشید که پول نقد را به یاد داشته باشید و این همه در حال حاضر است.

منتظر 1 یا 2 روز دیگر باشید و خواهیم دید که این عنوان تجارت Contango چگونه و کجا است. به یاد داشته باشید که تمام ایده این است که منتظر پایین ترین حد باشید و فقط تصمیمات سریع بگیرید.

بسیاری از درام ها ، ساختگی از شناسه موجود و گوش دادن و دنبال کردن آن خیلی. باز کردن یک خط و فصل جدید. خارج از جایی که بعد از تمیز کردن.

حال بیایید روی محدوده معاملات قیمت تمرکز کنیم. 3. 93-4. 03 در حال نزدیک شدن است. شما جرات می کنید ، به دنبال آن می روید. عقب و جلو برای یک دور نهایی. 2 روز بعد می تواند قیمت گذاری بهتری باشد. ضرر شما سود من در این زمان تلاش است.

اگر I3 واقعاً تشخیص IP و ممنوعیت یا انجام کاری را انجام داده است ، می توانید بدانید که مقصر اصلی این اتاق کیست. آنها معمولاً مفسران را با نام مستعار Cusser نیز ممنوع می کنند. کسانی که به اینجا نرسیده اند ، ما می دانیم که بازنده واقعی دردناک کیست. بیایید ببینیم که آیا این کار می کند یا خیر. با این وجود یک بار دیگر به تیم مدیر I3 خوب انجام شد. دستکم برای مدتی.

همه در تلاشند تا بسیاری از اینجا را پشت سر بگذارند و شروع به صحبت کردن با مزخرفات کنند اما وقتی قیمت سهم به طرز بدبختی شکست خورد ، شخصیت ها به وجود می آیند. شما باید بدانید که قبل از اظهار نظر مکرر در اتاق عمومی چقدر خوب هستید. مانند دوست ما در اینجا مثال بزنید. 4. 60 ، صعود قوی 4. 44 ، 4. 24 4. 12 4. 16. هنوز ضریب هوشی بالا؟خیلی طولانی است. پای فروتنانه گاهی اوقات مگر اینکه واقعاً خوب باشید. فقط بیان حقایق.

انگشت شست بزرگ تا تیم i3. حداقل 2 روز عاری از مزاحمت از همان گروه از مفسران و Cussers در اینجا است. امیدوارم تشخیص و ممنوعیت IP در محل کار باشد. اکنون کمی کیفیت اتاق بهتر است. ما از الان می توانیم به دنبال پسران کوچک اینجا برویم.

اشکالی ندارد خیلی طولانی است که خوشحال هستید ، می خندید و قادر به حل و فصل هستید.

حجم امروز ممکن است شما را به سطح دیگری سوق دهد. این تجارت خصمانه به دلیل اعلام ناگهانی GE است. بیایید دوباره منتظر محدوده معاملات باشیم و یک تصمیم تازه تجدید نظر کنیم. ممکن است اکنون روند را تسریع کند.

فروش نیرو. انتظار می رود و پول هر سنبله اشتباه نیست. بیایید صبر کنیم 3. 93-4. 03 اما این بار از نزدیک تماشا کنید.

از گوش دادن به کسانی که تکرار مزخرفات را ادامه می دهند ، دست بردارید. ورود قیمت همه مهم است. وقتی بیش از حد طولانی تکرار کردید و بدتر ادامه می یابد ، به همین دلیل است که یک ضرب و شتم خوب می گیرید. دوباره روز قضاوت در این لحظه.

انتظار قیمت گذاری و فقط آن را مستقیم می کند. همه چیز در مورد جمع آوری شخصی است که فقط در صنعت خیلی طولانی است.

برای کسانی که اهمیت می دهند از نزدیک بخوانند و دنبال کنند. خوب که در 6 ، 5 و بالاتر از 4. 50 خریداری نکردید. اگر موفق به پول نقد شدید ، دوتایی را به خود اختصاص دهید. سرمایه خود را حفظ کنید و بیایید سخت تر فشار بیاوریم و ببینیم که آیا این هنوز ارزش سرمایه گذاری را دارد یا خیر. فروش امروز نیز.

همانطور که انتظار می رود بورسا در جایی که دیده می شود و کمبود تقویت می شود. همراه با اخبار GE در گوشه و کنار ، کمترین استهلاک RM ، نوسان نفت و رهبر بازار جهانی Covid-19. این فقط می تواند چند زمان باشد که چند سهام زیر آب فرو می روند و به جایی که متعلق به آن است ، باز می گردند. انعطاف پذیر باشید و AIMIMG را برای بهترین قیمت ورودی نگه دارید.

به شما گفت که زیاد و پول نقد بخرید اما سرسخت نیست. در حال حاضر پنهان کردن همه مزخرفات مانند موش. حتی جرات نکنید با شناسه پروفایل خود نظر دهید. این فقط سطح موقتی و بیشتر است.

تمام روزها و شبانها را از 7. شبانه سانفرش می کند.

یک دسته از باند BBM که در اینجا صحبت می کنند. توجیه همانطور که اکنون 6. 36 است. خسارت هایی که قبلاً انجام شده است و باید حتی یک کار کلی نیز متوقف شده بود.

ارسال نظرات واقعی و قبلی اشکالی ندارد. خسارت در حال حاضر انجام شده است و کسی بازگشت آنها را از تلفات کاغذ شما به دست آورده یا متوجه شده است. در معرض دید درست است تا سرمایه گذاران و خوانندگان بیشتری به خوبی آگاه باشند و برخی از تاکتیک های سرمایه گذاری و تجارت را درک کنند. اگرچه به نظر می رسد یک سرمایه گذاری واقعی است اما در واقع نوعی کلاهبرداری نیز هست. رادار فقط خیلی کوچک است. رفتار بازار سهام را نیز درک کنید. یکی از راه های اظهار نظر در مورد ترافیک می تواند فاجعه ای را به عنوان آنچه اکنون می بینید و سایر بخش ها به وجود آورد. بله مطمئناً ممکن است یا ممکن است بازگردد اما دوباره خرید در بالاترین ، میانه و پایین چیزهای مختلف در کل وجود دارد. سود شما در پایان روز از دست دادن است.

در اینجا هیچ کار نجیب وجود ندارد. همه با همبستگی و یکی به دیگری. کسی که ممکن است به جایزه نجیب بسته شود می تواند راهب باشد اما باید زیر پل زندگی کند. هنوز هم باید بدانید که ابتدا داستان گذشته چیست.

به راحتی هدف قرار دادن سهام غیرقانونی و بدون بخش بازار تأثیرگذار ، هیچ خواننده ای اولیه و پوشش تحقیقاتی و تبدیل آن به پمپ و صندلی موسیقی کمبود تجارت کوتاه. استفاده از تمام کانال های فروش ایده یا شستشوی مغزی که این سهام اساساً قوی با چشم انداز خوب است. خوب این نتیجه نهایی است که اکنون می بینید. این کالاهای مربوط به سهام و بخش ادراک است. دوره زمانی. بی اعتنایی به رفتار بورس ، مدیریت ریسک و ادامه دادن سیلی ها ، تازه واردان و سرمایه گذاران و بازرگانان موجود به طور متوسط و هر سطح بالایی را خریداری می کنند و "هیچ کس شما را مجبور به خرید سلب مسئولیت دماریه ها نمی کند وقتی همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه شد. فقط به چند واکنش Cussers در اینجا نگاه کنید. پیروان فرقه و خصوصیات باند BBM نیستند؟برای برخی این مکان مکانی برای استراحت ، به اشتراک گذاری ایده ها و تله ها است اما برای چند گروه ، این اتاق محل کار آنها یا یک حرفه است و زندگی می کند. موردی که از تماس گیرنده تصادفی و پیام دریافت کرده اید. نه؟به بازار سهام خوش آمدید.< SPAN> به راحتی هدف قرار دادن سهام غیرقانونی و بدون بخش بازار تأثیرگذار ، هیچ خواننده ای اولیه و پوشش تحقیقاتی و تبدیل آن به صندلی موسیقی پمپ و کمبود تجارت کوتاه. استفاده از تمام کانال های فروش ایده یا شستشوی مغزی که این سهام اساساً قوی با چشم انداز خوب است. خوب این نتیجه نهایی است که اکنون می بینید. این کالاهای مربوط به سهام و بخش ادراک است. دوره زمانی. بی اعتنایی به رفتار بورس ، مدیریت ریسک و ادامه دادن سیلی ها ، تازه واردان و سرمایه گذاران و بازرگانان موجود به طور متوسط و هر سطح بالایی را خریداری می کنند و "هیچ کس شما را مجبور به خرید سلب مسئولیت دماریه ها نمی کند وقتی همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه شد. فقط به چند واکنش Cussers در اینجا نگاه کنید. پیروان فرقه و خصوصیات باند BBM نیستند؟برای برخی این مکان مکانی برای استراحت ، به اشتراک گذاری ایده ها و تله ها است اما برای چند گروه ، این اتاق محل کار آنها یا یک حرفه است و زندگی می کند. موردی که از تماس گیرنده تصادفی و پیام دریافت کرده اید. نه؟به بازار سهام خوش آمدید. به راحتی هدف قرار دادن سهام غیرقانونی و بدون بخش بازار تأثیرگذار ، هیچ خواننده و پوشش تحقیقاتی اولیه و تبدیل آن به پمپ و صندلی موسیقی کمبود تجارت کوتاه. استفاده از تمام کانال های فروش ایده یا شستشوی مغزی که این سهام اساساً قوی با چشم انداز خوب است. خوب این نتیجه نهایی است که اکنون می بینید. این کالاهای مربوط به سهام و بخش ادراک است. دوره زمانی. بی اعتنایی به رفتار بورس ، مدیریت ریسک و ادامه دادن سیلی ها ، تازه واردان و سرمایه گذاران و بازرگانان موجود به طور متوسط و هر سطح بالایی را خریداری می کنند و "هیچ کس شما را مجبور به خرید سلب مسئولیت دماریه ها نمی کند وقتی همه چیز به طرز وحشتناکی اشتباه شد. فقط به چند واکنش Cussers در اینجا نگاه کنید. پیروان فرقه و خصوصیات باند BBM نیستند؟برای برخی این مکان مکانی برای استراحت ، به اشتراک گذاری ایده ها و تله ها است اما برای چند گروه ، این اتاق محل کار آنها یا یک حرفه است و زندگی می کند. موردی که از تماس گیرنده تصادفی و پیام دریافت کرده اید. نه؟به بازار سهام خوش آمدید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 21 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 20:42