پیش بینی بیت کوین: پیش بینی قیمت BTC برای 2023 ، 2025 و 2030

ساخت وبلاگ

به منظور پیش بینی معتبر بیت کوین (BTC) ، ما واقعیت ها و ارقام بیت کوین را در این مقاله بررسی کرده ایم. در سال 2022 ، بیش از 180 میلیون کیف پول بیت کوین وجود دارد و تعداد معاملات روزانه در ژانویه سال 2021 از 400،000 فراتر رفته است. بیش از 18،000 مشاغل به عنوان پرداخت رمزنگاری می کنند.

در نوامبر 2021 ، بیت کوین به 68000 دلار تمام وقت رسید. در حال حاضر بیت کوین حدود 20300 دلار ارزش دارد. این نشان دهنده کاهش قابل توجهی است. این غیر معمول نیست که قیمت یک رمزنگاری پس از رسیدن به همه زمانها ، کاهش یابد ، فقط برای افزایش دوباره و پیشی گرفتن از تمام وقت قبلی. این اتفاق در دسامبر سال 2017 رخ داد ، هنگامی که بیت کوین به اوج بالای 19000 دلار رسید. سپس سقوط کرد و در زمستان رمزنگاری شد. هنگامی که بازارهای گاو نر قوی توسط یک بازار خرس طولانی دنبال می شوند ، این همان اتفاقی است که در بازارهای رمزنگاری می افتد.

پیش بینی بیت کوین فعلی

بیت کوین در حال حاضر محبوب ترین موضوع سرمایه گذاری است. به دنبال بالاترین میزان 68. 990 دلار در نوامبر 2021 ، پیشرو رمزنگاری پیشرو بیش از 75 ٪ از ارزش خود را در طی سال گذشته از دست داده است ، حتی اگر ROI از زمان راه اندازی آن هنوز 12454. 36 ٪ باشد.

بیت کوین پس از سقوط لونا و مشکلات نقدینگی سه پاپیتل فلش و بلاکفی به 20،000 دلار سقوط کرد. سیاست نرخ بهره فدرال رزرو باعث می شود بازار جهانی یک بار دیگر لرزید. بیت کوین از زمان فروپاشی مبادله اصلی رمزنگاری FTX به قیمت فعلی 16. 993. 34 دلار کاهش یافته است.

پیش بینی حرکت آینده قیمت بیت کوین دشوار است. نظرات یا پیش بینی های واگرا بسیاری از متخصصان و شرکت کنندگان در بازار وجود دارد.

سیستم عامل های برتر پیشنهادی

73 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی با این ارائه دهنده تجارت CFD را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

CFD ها ابزارهای پیچیده ای هستند و خطر از دست دادن سریع پول را از طریق اهرم دارند. 78 ٪ از حساب های سرمایه گذار خرده فروشی هنگام تجارت CFD از این ارائه دهنده ، پول خود را از دست می دهند. باید در نظر بگیرید که آیا می دانید CFD ها چگونه کار می کنند و آیا می توانید از دست دادن پول خود در معرض خطر بالایی قرار بگیرید.

تجارت با ابزارهای مالی دارای ریسک بالایی است که برای همه سرمایه گذاران مناسب نیست. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، باید از مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را درک می کنید.

در پیش بینی بیت کوین ما ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه ممکن است قیمت بیت کوین در آینده تغییر کند.

توسعه قیمت فعلی بیت کوین و پویایی بازار

روند مثبت قیمت بیت کوین با شکستن مقاومت 40،000 دلاری در ماه مارس با این واقعیت متوقف شد که نمی تواند به افزایش خود ادامه دهد. قیمت بیت کوین در ابتدای آوریل چندین هزار دلار اصلاح کرد و اکنون زیر 40،000 دلار بود

بازار رمزنگاری در کل سه ماهه دوم سال 2022 فراز و نشیب های پایدار را تجربه کرده است. برخی از سرمایه گذاران معتقد بودند که بازار رمزنگاری از سال 1990 از افزایش نرخ بهره فدرال رزرو (FED) بهره می برد.

متأسفانه برعکس درست بوده است. تقریباً تمام کلاسهای دارایی جهانی این افزایش را احساس کرده اند و قیمت آنها را کاهش می دهند. این همچنین به دلیل بحران فعلی اوکراین است.

عناوین منفی در دنیای رمزنگاری وجود داشت ، نه تنها به دلیل جنبش های سیاسی. 3AC مجبور به نقدینگی شد ، و Blockfi قصد دارد 25 میلیون دلار خنده دار به FTX برود. این عوامل تأثیر منفی بر بازار BTC داشته است.

قیمت BTC سه ماهه سوم 2022 کمی بهتر از اول است. بازار رمزنگاری علیرغم ثبت تورم 9. 1 ٪ ایالات متحده ، پاسخ مثبت داده است و احتمال اینکه فدرال رزرو دوباره نرخ بهره را افزایش دهد.

استراتژی بیت کوین Proshares ETF توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تصویب شده است.

می توان فرض کرد که اگر مقامات یا افراد تأثیرگذار پیش بینی های مثبتی در مورد بیت کوین یا سایر رمزنگاری ها انجام دهند ، علاقه به بیت کوین رشد می کند. این می تواند تأثیر صعودی بر تقاضا داشته باشد.

قیمت فعلی BTC 16،993. 34 دلار است که این پس از آن است که FTX از هم جدا شد و میلیاردها بودجه مشتری را به دلیل کلاهبرداری و سوء مدیریت از بین برد.

عواملی که بر پیش بینی قیمت بیت کوین تأثیر می گذارد چیست؟

بسیاری از عوامل داخلی بر قیمت بیت کوین (BTC) تأثیر می گذارند ، بلکه موارد خارجی نیز دارند.

بسیاری از عوامل بازار وجود دارد که می تواند باعث افزایش یا سقوط ارزش BTC شود ، علاوه بر عوامل داخلی مانند اعلامیه در مورد به روزرسانی ها ، نصف کردن و امنیت شبکه.

تغییرات خارجی می تواند مقررات یا ممنوعیت باشد. این امر اخیراً با تحمیل محدودیت های شدید چین در Cryptocurrency مشهود بود.

نسبت عرضه/تقاضا نیز تحت تأثیر پذیرش و احساسات عمومی است. اگر تعداد بیشتری از افراد و شرکت ها به آن اعتقاد داشته باشند ، ارزش بیت کوین افزایش می یابد.

پیش بینی BTC ما همچنین شامل رقابت رو به رشد در مشهورترین و قدیمی ترین رمزنگاری است. رمزنگاری های دیگر مانند Polkadot ، Solana و Ethereum در بسیاری از مناطق دیگر قابل استفاده هستند ، اما این همچنین می تواند نسبت سرمایه گذاری را برای Altcoins تغییر دهد.

پیش بینی قیمت بیت کوین تا پایان سال 2023

ما از داده های خدمات مختلف استفاده خواهیم کرد تا قیمت بیت کوین ممکن است تا پایان سال 2023 را در اختیار شما قرار دهیم.

WalletInvestor: پیش بینی می شود قیمت بیت کوین بین 12301. 29 دلار و 22،655. 31 دلار تا پایان سال 2023 باشد

CoinPriceForecast: تخمین زده می شود که قیمت بیت کوین در پایان سال 2023 18353 دلار خواهد بود.

Gov. Capital: تخمین زده می شود که میانگین قیمت BTC در پایان 2022 تقریباً 28،059 دلار خواهد بود.

به نظر می رسد که اجماع وجود دارد که قیمت بیت کوین سال آینده دوباره افزایش می یابد. الگوریتم های پیش بینی از 18000 دلار تا 28000 دلار است.

پیش بینی بیت کوین میان مدت-2025

ما معتقدیم که بیت کوین (BTC) در طی چند دهه آینده به بالغ و افزایش ارزش ، قابلیت استفاده و امنیت ادامه خواهد داد.

کارشناسان در سراسر جهان تخمین زده اند که متوسط قیمت BTC تا سال 2025 بین 50،000 تا 100000 دلار خواهد بود. ما این را یک تخمین معتبر می دانیم. نصف بیت کوین بعدی در سال 2024 اتفاق می افتد. این می تواند به کمبود بیت کوین منجر شود و بنابراین باعث افزایش قیمت می شود.

این مقدار ثابت نیست و بسته به شرایط بازار در سراسر جهان ممکن است تغییر کند.

پیش بینی بیت کوین 2025

  • WalletInvestor.com: پیش بینی می شود بیت کوین تا سال 2025 به 87،702 دلار برسد.
  • DigitalCoinPrice - در مقایسه با 2024 DCP قیمت 52،325 دلار آمریکا را پیش بینی می کند.
  • longforecast.com - طبق گفته Longforecast.com ، قیمت خانه تا سال 2025 49. 900 دلار خواهد بود.
  • رمزنگاری: طبق گفته CG ، در سال 2025 قیمت یک بیت کوین 97،361 دلار آمریکا خواهد بود.

پیش بینی بیت کوین طولانی مدت-2030

این احتمال وجود دارد که بیت کوین (BTC) به یک ارز دیجیتال در بازار تبدیل شود. به روزرسانی Taproot ، و شبکه دوم رعد و برق نیز ممکن است پیشرفت های فناوری باشد که می تواند به مقیاس بیت کوین کمک کند.

علاوه بر این ، NFTS و بازی به گوش شاهد رشد شدیدی هستند. بیت کوین در فضاهای مجازی مانند متاور به رشد خود ادامه خواهد داد.

Ark Invest اخیراً مقدار BTC را در 1 میلیون دلار برای 2030 محاسبه کرد. کارشناسان حتی معتقدند که بیش از 5 میلیون دلار است.

این ارزیابی برای پیش بینی بیت کوین ما کمی خوش بین است. با این حال ، ما دوست داریم تا سال 2030 آن را افزایش دهیم.

پیش بینی قیمت بیت کوین اضافی برای 2030

  • WalletInvestor قیمت بیت کوین را تا اوت 2027 پیش بینی می کند. قیمت پیش بینی شده آنها بین 69 721 دلار و 97 دلار 037 تا اوت 2027 است.
  • CoinPriceForecast پیش بینی می کند BTC در پایان سال 2030 به 76،591 دلار برسد.
  • Gov. Capital پیش بینی می کند که BTC در سپتامبر 2027 به 236،328 دلار خواهد رسید.
  • رمزنگاری از الگوریتم ها و تجزیه و تحلیل برای پیش بینی ارزش بیت کوین در 109،786 دلار در سال 2027 استفاده می کند.

آنچه افراد مشهور درباره قیمت بیت کوین می گویند:

استیو وزنیاک - استیو وزنیاک بنیانگذار اپل گفته است که انتظار دارد قیمت بیت کوین در نهایت به 100000 دلار برسد و علاقه به کریپتو را "بسیار بالا" خواند. وزنیاک در حالی که با استیو-O صحبت می کند ، گفت: "من فکر می کنم بیت کوین به 100000 دلار می رود."

در مارس 2022 الون مسک گفت: "من هنوز صاحب و نمی خواهم بیت کوین ، اتریوم یا Doge Fwiw خود را بفروشم."این بعد از کاهش قیمت رمزنگاری است. در ماه ژوئیه تسلا 75 ٪ از بیت کوین خود را بارگیری کرد. تسلا یک شرکت دولتی است ، بنابراین تمام تصمیمات فقط مربوط به الون مسک نیست ، برخلاف سرمایه گذاران خرده فروشی عادی ، آنها ممکن است نتوانند هودل را از دست بدهند و خطر از دست دادن مبلغ زیادی را دارند.

برخی از مردم ناراحت بودند که الون مسک مخالف کلام او رفت و ممکن است افراد را برای خرید رمزنگاری تحت تأثیر قرار دهد ، پاسخ وی این بود: "من هرگز نگفتم که مردم باید در رمزنگاری سرمایه گذاری کنند. در مورد تسلا ، SpaceX ، خودم ، همه ما مقداری بیت کوین خریداری کردیم ، اما درصد کمی از کل دارایی های نقدی ما است. "

"من واقعاً بیت کوین را دوست دارم. من صاحب بیت کوین هستم. این یک فروشگاه ارزش ، یک دفترچه توزیع شده است. این مکان بسیار خوبی برای قرار دادن دارایی است ، به خصوص در مکانهایی مانند آرژانتین با 40 درصد تورم ، جایی که امروز 1 دلار در سال 60 سنت دارد و ارز دولت ارزش ندارد. همچنین اگر اشتهایی برای ریسک دارید ، یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری خوب است. اما تا زمانی که نوسانات کند نشود ، این ارز نخواهد بود. "- دیوید مارکوس (رئیس جمهور پیشین پی پال)

نحوه سرمایه گذاری در بیت کوین

اول از همه برای سرمایه گذاری یا خرید بیت کوین ، باید یک مبادله cryptocurrency معتبر پیدا کنید ، یک حساب باز کنید ، حساب را با ارز Fiat تأمین کنید و سپس بیت کوین را خریداری کنید.

در اینجا 3 سیستم عامل پیشنهادی ما برای خرید بیت کوین آورده شده است:

 

تبادلامکانات
دوجنشیBinance حضور جهانی دارد و از بیش از 80 ارز رمزنگاری پشتیبانی می کند. آنها همچنین از تجارت حاشیه و معاملات آتی پشتیبانی می کنند. با شروع Defi ، Binance علاوه بر شارژ هزینه های پایین ، از Staking پشتیبانی می کند.
پایهCoinbase از بیش از 50 ارز رمزنگاری پشتیبانی می کند که می توانید بلافاصله تجارت را شروع کنید. آنها همچنین خدمات Defi را راه اندازی کرده اند و اکنون Staking را به کاربران خود ارائه می دهند. آنها دارای مجوز برای فعالیت در ایالات متحده هستند و آنها را به یک انتخاب آشکار برای معامله گران در این مکان تبدیل می کند.
اربابوقتی صحبت از ارزهای رمزپایه پشتیبانی می شود ، اتورو امثال Binance و Coinbase را دنبال می کند زیرا آنها فقط تعداد انگشت شماری از دارایی های دیجیتال را پشتیبانی می کنند. بهترین چیز در مورد Etoro این است که نه تنها مبادله رمزنگاری قابل اعتماد بلکه یک بستر سرمایه گذاری است که در آن می توانید سهام ، CFDS و ETF را تجارت کنید.

اکنون یک حساب Etoro باز کنید و سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده و سایر کلاسهای دارایی را شروع کنید.

تجارت بیت کوین با استفاده از ربات ها:

در هنگام خواب ، فرصت های خرید و فروش عالی را از دست ندهید. با کمک رباتهای رمزنگاری می توانید بدون احساسات تجارت کنید و معاملات سودآور 24/7 انجام دهید.

رباتهای Crypto از طریق API در مبادله انتخابی خود ادغام می شوند و با استفاده از استراتژی های معاملاتی که انتخاب کرده یا تنظیم کرده اید ، از طرف شما تغییر می کند.

3 ربات تجارت برتر بیت کوین در بازار رمزنگاری:

3Commas - به 13 از مبادلات برتر از جمله Binance ، Kraken و Kucoin متصل می شود. یک برنامه رایگان دارد تا بتوانید قبل از تجارت با مبلغ بیشتر آن را آزمایش کنید.

CoinRule - به شما امکان می دهد قوانین سفارشی ایجاد کنید یا از الگوهای استفاده کنید. از 10 مبادله به علاوه از جمله Binance و Coinbase Pro پشتیبانی می کند.

CryptoHero - می تواند چندین حساب را مدیریت کند. از تمام مبادلات اصلی بیت کوین مانند Binace ، Kucoin و Coinbase Pro پشتیبانی می کند. می تواند تا 30 ربات در برنامه حرفه ای اجرا کند.

در اینجا یک مرور کلی از بیت کوین وجود دارد - چه زمانی ایجاد شده است و چرا؟

در ژانویه 2009 ، بیت کوین (BTC) بلوک پیدایش خود را راه اندازی کرد. پروژه منبع باز توسط Satoshi Nakamoto ، یک گروه یا فرد ناشناخته تأسیس شد.

هدف بیت کوین این است که به کاربران امکان ذخیره و انتقال پول به افراد دیگر بدون تکیه بر اشخاص ثالث متمرکز مانند موسسات مالی یا دولت ها بدهد. افراد باید در کنترل کامل دارایی های خود باشند.

بیت کوین ، که در سال 2009 آغاز به کار کرد ، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. توانایی آن در رقابت با ویزا و سایر گزینه های پرداخت جهانی مورد ستایش قرار گرفته است.

اولین شکست پس از افزایش ارزش بیت کوین برای پنج سال گذشته به طور مداوم رخ داده است. ظرفیت محدود شبکه به تدریج به عنوان یک مشکل آشکار شد.

از آن زمان ، مقیاس پذیری موضوع داغ بوده است. در طول اجرای گاو نر ، هزینه های معاملات بسیار زیاد شد و بیت کوین را کمتر جذاب کرد. هزینه های آن به اندازه 40 دلار ، معاملات کوچکتر را به ویژه در ریزگردها سودآوری می کند.

بیت کوین مشکل شاهد جداگانه (SEGWIT) را حل کرد. به روزرسانی شبکه Segwit در 23 آگوست 2017 به مرحله اجرا درآمد. این به روزرسانی به طور قابل توجهی ظرفیت blockchain بیت کوین را افزایش داده و آن را بالاتر از سایر فناوری های blockchain با توان بالا قرار داده است.

بعلاوه، بیت کوین اولین بلاک چینی بود که از شبکه لایتنینگ برای مقیاس بندی سطح دوم استفاده کرد. شبکه لایتنینگ اغلب به عنوان نیمه دوم راه حل برای مشکلات مقیاس بیت کوین در نظر گرفته می شود که اولین بار توسط SegWit به آن پرداخته شد.

توسعه بنیادی بیت کوین و سایر عواملی که بر قیمت تأثیر می گذارد

ما می‌خواهیم قبل از ورود به پیش‌بینی‌های فعلی بیت‌کوین، ارزیابی کنیم که کدام عوامل بنیادی بر قیمت بیت‌کوین تأثیر مثبت دارند.

این عوامل کیفی را نمی توان به صورت عددی محاسبه کرد. این عوامل همچنین از متغیرهای نموداری-فنی متمایز هستند که بیشتر مربوط به دوره های کوتاه مدت هستند.

به جای استفاده برای پیش بینی قیمت بیت کوین در میان مدت و بلند مدت، عوامل کیفی ما باید درک شوند.

انطباق

مهمترین عامل در موفقیت بیت کوین، انطباق آن به عنوان یک دارایی اساسی، و همچنین خود بیت کوین – در درجه اول به عنوان یک ذخیره ارزش است.

بیت کوین در طول سال ها موفقیت های زیادی داشته است که بر وضعیت کلی تأثیر گذاشته است. به ویژه، شبکه بیت کوین در سال های اخیر رشد فوق العاده ای داشته است.

قانون متکالف، که برای ارزش گذاری شبکه ها استفاده می شود، بیان می کند که مبنای مجذور کاربر، معیار ارزش شبکه است.

مثال بیت کوین اثر شبکه را نشان می دهد

یک شبکه در حال رشد قوی منجر به افزایش قابل توجهی در ارزش می شود که به نفع شرکت کنندگان شبکه موجود است.

در حالی که افزایش سرمایه‌گذاران بیت‌کوین وجود دارد، عمدتاً این شرکت‌هایی هستند که پیشرفت‌های زیرساختی را هدایت می‌کنند. در اینجا بهترین صرافی های رمزنگاری مانند Coinbase و شرکت هایی وجود دارد که محصولات خود را با استفاده از شبکه ایجاد می کنند.

ما می خواهیم اهمیت شرکت هایی مانند Square و PayPal را برجسته کنیم که بیت کوین را به عنوان یک روش پرداخت می پذیرند. همچنین می توانید با استفاده از پی پال بیت کوین بخرید. انطباق مثبت این فناوری همچنین توسط تسلا امکان پذیر شد، که بیت کوین را برای پرداخت هزینه وسایل نقلیه و خدمات پذیرفت. این گزینه در حال حاضر توسط سازنده خودروهای برقی به حالت تعلیق درآمده است.

تقاضای بازار نهادی و خصوصی

تقاضا برای بیت کوین عامل دیگری است که مستقیماً بر سازگاری تأثیر می گذارد. بیت کوین یک منبع کمیاب است. فقط 21 میلیون بیت کوین وجود دارد. به عبارت دیگر، زمانی که تقاضای بیشتری برای این منبع کمیاب وجود داشته باشد، افزایش قیمت ها اجتناب ناپذیر است.

تقاضای خصوصی از زمان آغاز به کار در سال 2009 به میزان قابل توجهی بر قیمت بیت کوین تأثیر گذاشته است. اما ، یک تغییر پارادایم وجود دارد. بیت کوین توسط سرمایه گذاران نهادی بیشتری خریداری می شود. برخی از نمونه ها شامل مقیاس خاکستری ، ریزگرد و مربع و همچنین Massmutal است.

تحلیلگران نهادی اکنون بیت کوین را به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری می پذیرند. در نتیجه ، کمبود بیشتری وجود خواهد داشت. این به این دلیل است که این سرمایه گذاری ها در سطح شرکت ها با چشم انداز بلند مدت انجام می شود.

مقررات

مقررات همچنین نقش مهمی در ایجاد ارزش دارد. این واقعیت غالباً اغراق می شود زیرا شبکه های بزرگی مانند بیت کوین به دلیل ماهیت غیر متمرکز آنها ، تنظیم را دشوار می کنند. یک ممنوعیت کامل نیز امکان پذیر است.

با این حال ، مقررات سختگیرانه و غیرقابل پیش بینی نیز می تواند تأثیر منفی بر رشد قیمت بیت کوین داشته باشد.

در اینجا مثال اخیر از ترکیه است که می خواست بیت کوین را به منظور حفظ ثبات لیر ترکی خود ممنوع کند. سرمایه گذاران اگر ممنوع باشد ، سرمایه گذاری در دارایی را دشوارتر می دانند. این فرصتی است که سایر کشورها بازتر باشند.

با این حال ، طی چند سال گذشته پیشرفت های زیادی در تنظیم داشته است. به عنوان مثال ، موقعیت قانونی برای سرمایه گذاران بیت کوین در آلمان بسیار واضح است. قانون روشن در کشورهای مهم مانند ایالات متحده نیز موجود است.

سؤالات متداول قیمت بیت کوین

  • چرا قیمت بیت کوین در حال سقوط است؟مانند هر دارایی ، ارزهای رمزپایه در معرض مکانیسم بازار عرضه و تقاضا قرار می گیرند. بر این اساس ، بیت کوین (BTC) اگر تقاضای کمتری داشته باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. همچنین عدم قطعیت به دلیل ممنوعیت ، مقررات ، درگیری ها و ممنوعیت دولت هایی مانند چین وجود دارد. رقابت رو به رشد یکی دیگر از عوامل مهم است. Altcoins اهمیت بیشتری پیدا می کند و می تواند بیت کوین را به عنوان یک ارزش فروشگاه جایگزین کند.
  • قیمت بیت کوین چقدر بالا می تواند افزایش یابد؟به عنوان یک دارایی دیجیتالی ، بیت کوین (BTC) ، ارزش آن دشوار است. نظرات کارشناسان نسبت به هر دارایی دیگر در بیت کوین (BTC) واگرا نیستند. همچنین عوامل بیرونی زیادی وجود دارد که می تواند به طور کلی بر ارزش رمزنگاری تأثیر بگذارد. ما فرض می کنیم که ارزهای رمزنگاری سازگار خواهند شد و سرانجام به جریان اصلی تبدیل می شوند. علامت قیمت 100000 دلار یا بیشتر تا سال 2030 امکان پذیر است.

پیش بینی قیمت بیت کوین: نتیجه گیری

از نوامبر 2021 تا دسامبر 2022 ، قیمت بیت کوین از 68000 دلار به حدود 16. 993. 34 دلار کاهش یافت. این چرخه عادی در بازارهای رمزنگاری است. بازارهای گاو نر که اولین رمزنگاری را به ارتفاعات جدید سوق می دهند ، و پس از آن بازارهای خرس که تا 80 ٪ از ارزش ارز را از بین می برد. ما از تاریخ می دانیم که بیت کوین پس از بازارهای خرس بالا می رود. به همین دلیل نباید تعجب کنیم. کارشناسان معتقدند که بیت کوین به رشد و بهبودی خود ادامه خواهد داد. بسیاری از کارشناسان معتقدند که بیت کوین بهبود می یابد و به ارزش بیش از 100000 دلار رشد می کند. تا سال 2030 ، برخی حتی پیش بینی می کنند که اولین رمزنگاری می تواند بیش از 200000 دلار ارزش داشته باشد. بازارهای خرس زمان بسیار خوبی برای حضور در این عمل است ، در حالی که هنوز خون در خیابان ها وجود دارد. این می تواند فرصتی برای کسب 3 برابر یا بیشتر در بازده باشد. حتی اگر قیمت بیت کوین به اوج قبلی خود افزایش یابد ، هنوز هم می توانید 3 برابر سرمایه گذاری خود را دریافت کنید. تاریخچه رمزنگاری نشان می دهد که اولین بیت کوین رمزنگاری شده همیشه پس از افت عمده قیمت در بازار خرس ، همیشه بهبود می یابد و از همه زمان خود فراتر می رود.

سلب مسئولیت: محتوای موجود در این سایت نباید به عنوان مشاوره سرمایه گذاری تفسیر شود. سرمایه گذاری سوداگرانه محسوب می شود. هنگام سرمایه گذاری سرمایه شما در معرض خطر است. لطفاً حوزه های قضایی خود را بررسی کنید و فقط در جایی که از نظر قانونی مجاز است تجارت کنید. سرمایه گذاری شما ممکن است در بعضی مواقع واجد شرایط حمایت از سرمایه گذار در کشور یا وضعیت محل زندگی شما نباشد ، بنابراین لطفاً تحقیقات خود را انجام دهید. این وب سایت برای استفاده شما رایگان است اما ما این حق را داریم که کمیسیون را از شرکت هایی که در این سایت قرار می دهیم دریافت کنیم.© 2018 - 2021 scamrobot.org نقشه سایت

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 59 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:18