برنامه های حرفه ای

ساخت وبلاگ

به عنوان بخشی از تعهد Embry-Riddle به ادامه آموزش حرفه ای و یادگیری مادام العمر ، Erau میزبان انواع حمل و نقل هوایی با تمرکز کوتاه است. تمام دوره ها در یک کلاس درس چهره به چهره ارائه می شود که توسط متخصصان موضوع صنعت هواپیمایی آموزش داده می شود. این دوره ها برای متخصصان صنعت درگیر در عملیات ، مدیریت و نظارت سازمان های حمل و نقل هوایی متناسب است.

دوره های کوتاه

اویونیک پیشرفته

این دوره شامل سیستم های میراث ، به ویژه مواردی است که مقامات هواپیمایی کشوری قصد دارند به عنوان پشتیبان برای ناوبری ماهواره ای عمل کنند. مباحث کلیدی شامل اصول ناوبری ، ناوبری مبتنی بر فضا ، DME ، سیستم های ناوبری اینرسی ، RNAV ، سیستم های تقویت ، سیستم های نظارت و سیستم های ارتباطی خواهد بود.

علم حمل و نقل هوایی

این دوره مهندسین و تکنسین ها را به هواپیمایی مدرن و سیستم های مورد استفاده در اجرای ناوبری مبتنی بر عملکرد و عملکرد ناوبری مورد نیاز معرفی می کند.

کمک و پاسخ فاجعه

آیا آماده ای؟این دوره شرکت کنندگان را از طریق آماده سازی برای یک فاجعه شامل از بین رفتن زندگی ، پاسخ به یک رویداد و بازیابی و بازگشت به عملکرد عادی راهنمایی می کند. شرکت کنندگان از متخصصان موضوع با تجربه در دنیای واقعی می شنوند و دانش ارزشمندی را در درک چگونگی حمایت مؤثر از تلاش های کمک به خانواده برای سازمان درگیر در پاسخ به تصادف کسب می کنند.

سیستم طبقه بندی تجزیه و تحلیل عوامل انسانی (HFACS)

HFACS به عنوان "استاندارد طلا" در تجزیه و تحلیل عوامل انسانی و طبقه بندی شناخته می شود. این سمینار دو روزه فشرده (به صورت حضوری و به طور واقعی) آموزش در استفاده از روشهای نوآورانه برای مدیریت خطای انسانی که از نظر علمی مشتق شده ، تجربی آزمایش شده و در این زمینه اثبات شده است.

آشنایی با صدور گواهینامه هواپیماهای مدنی

شرکت کنندگان به الزامات تأیید وسایل نقلیه هوایی تحت نظارت مدنی و بدون سرنشین از طریق FAA معرفی می شوند و آیین نامه حاکم بر صدور گواهینامه هواپیما و روش تأیید فن آوری های نوظهور را که مقررات ندارند ، مرور می کنند.

کمربند زرد شش سیگما لاغر

طراحی شده است تا به داوطلبان فرصتی برای کسب گواهینامه کمربند زرد لاغر شش سیگما و ارائه دانش و ابزارهایی برای اجرای بهتر تلاشهای لاغر شش سیگما در سازمان خود ارائه دهد.

کمربند سبز SIGMA SIGMA

این کارگاه برای آموزش استراتژی ها و ابزارهای لازم برای بهبود فرآیند ساخته شده است و این امکان را برای شما فراهم می کند تا گواهینامه کمربند سبز Lean Six Sigma را بدست آورید.

روابط رسانه ای در تحقیقات تصادف هواپیما

این دوره نگاهی به پشت صحنه به چرخه رسانه های خبری و همچنین بهترین روشهای روابط عمومی در وقوع یک تصادف هواپیما ، اشتباه یا رویداد ایمنی ارائه می دهد.

MINI MBA - مدیریت هوانوردی و هوافضا

این برنامه مجازی ، بیش از 10 هفته ارائه می دهد ، به عنوان یک ابزار برای رشد و توسعه حرفه ای ارائه می شود و درک تجارت از ابزارهای پرواز و تجاری را که می توانند بلافاصله برای یک سازمان اعمال می شوند ، به عنوان ابزاری برای رشد و توسعه حرفه ای ارائه می دهد.

پیمایش در تهیه فدرال

این دوره برای ارائه درک از مقررات اساسی کسب فدرال (FAR) ، اداره حمل و نقل هوایی فدرال (FAA) و سیستم مدیریت خرید (AMS) ، نحوه مدیریت حسابرسی DCAA و موضوعات مربوط به تهیه فدرال در نظر گرفته شده است.

سیستم های مدیریت ایمنی

این دوره برای هر متخصص ایمنی حمل و نقل هوایی درگیر در سیستم مدیریت ایمنی سازمان آنها ضروری است.

شناسایی خرابی ساختاری در تحقیقات تصادفات هواپیما

این دوره به منظور آموزش اصول لازم برای شناسایی حالت های خرابی اجزای هواپیما/موتور در سایت تصادف هواپیما/اشتباهات طراحی شده است.

گواهینامه ها

دیپلم قانون حمل و نقل هوایی ایالات متحده

  • قانون حمل و نقل هوایی ایالات متحده
  • تنظیم هواپیمایی در ایالات متحده آمریکا

گواهی مدیریت در ایمنی حمل و نقل هوایی (CMAS)

این گواهینامه دانشگاه هوانوردی Embry-Riddle برای شرکت کنندگان علاقه مند به بدست آوردن یک بنیاد ایمنی قوی طراحی شده است. هدف تولید متخصصان صنعت هواپیمایی است که در ارائه تخصص در مدیریت ایمنی و راهنمایی های فنی در مورد مسائل مربوط به انطباق FAA ، OSHA ، DOT و EPA مهارت دارند. دوره های کوتاه مدت مورد نیاز برای گواهی شامل موارد زیر است:

  • ایمنی زمین OSHA و هواپیمایی
  • مدیریت برنامه ایمنی حمل و نقل هوایی
  • تحقیقات تصادف هواپیما

گواهی در تحقیقات تصادف هواپیما (CAAI)

این برنامه گواهی دانشگاه هوایی Embry-Riddle آموزش و آموزش را در زمینه تحقیقات تصادفات هواپیما ارائه می دهد. برنامه گواهینامه ERAU برای ارائه بینش در مورد نقش یک محقق حادثه از تئوری تا کاربردهای عملی و همچنین ارائه آموزش کلی در زمینه ایمنی حمل و نقل هوایی و طراحی و بقاء هواپیما طراحی شده است.

دوره مورد نیاز: تحقیقات تصادف هواپیما (اساسی)

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 37 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:03