Coinshares اروپا محصول معامله شده با تبادل XRP را راه اندازی می کند

ساخت وبلاگ

XRP به لیست رو به رشد ارزهای رمزپایه که اکنون به عنوان محصولات معامله شده با مبادله (ETP) موجود است ، می پیوندد. این برای سرمایه گذاران رمزنگاری چه معنی دارد؟

stock analysis scaled

تصویر: عناصر Envato

علیرغم اینکه توسط مبادلات cryptocurrency در ایالات متحده حذف شده است ، XRP-رمزنگاری بومی دفترچه XRP ایجاد شده توسط Ripple Labs-اکنون در بورس سوئیس مستقر در زوریخ ، بورس اصلی سوئیس و سومین کشور بزرگ اروپا در دسترس است.

Coinshares ، بزرگترین شرکت سرمایه گذاری دارایی دیجیتال اروپا ، براساس اعلامیه این شرکت ، در این ماه The Coinshares Ficeny XRP (Ticker: XRPL) ، یک محصول معامله شده با مبادله (ETP) را راه اندازی کرد. ETP ، مانند صندوق مبادله ای مبادله (ETF) ، یک ابزار مالی است که در بورس اوراق بهادار مانند سهام شرکت معامله می شود.

اکوسیستم دارایی دیجیتال بسیار گسترده است و هنوز هم با سرعت شکسته در حال رشد است. از آنجا که ما همچنان به تنوع بخشیدن به ارائه محصول خود در سال 2021 ، ما در ارائه قرار گرفتن در معرض سرمایه گذاری در مورد آن دارایی ها و شبکه هایی که بیشتر با پایگاه مشتری اروپایی ما طنین انداز هستند ، متمرکز شده ایم. ""XRPL دومین محصول Coinshares از Q2 است ، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا در ماه های آینده این حرکت را بسازیم."

ETP به سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا در معرض طیف گسترده ای از کلاس های دارایی قرار بگیرند که دسترسی مستقیم یا هزینه آن از طریق همان کارگزاران و سیستم عامل ها به عنوان سهام دشوار یا پرهزینه است. هر واحد از XRPL با 40 XRP در هنگام راه اندازی پشتیبانی می شود و XRP با Komainu ، متولی دارایی دیجیتال تنظیم شده ذخیره می شود. XRPL هزینه پایه 1. 50 ٪ در سال دارد.

Townsend Lansing ، رئیس محصول Coinshares ، از طریق ایمیل به Forkast. news گفت که این شرکت XRP ETP را به دنبال "درخواست های گسترده مشتری برای چنین محصولی در بستر جدید ETP نهادی ما راه اندازی کرده است."

"ما اولین ردیابی ETN جهان را در سال 2019 راه اندازی کردیم (که اخیراً منقضی شده است). ما احساس می کنیم که مهم است که سرمایه گذاران با توجه به وضعیت خود به عنوان پنج دارایی دیجیتالی برتر با سرمایه گذاری در بازار ، توانایی دستیابی به XRP را داشته باشند (CoinmarketCap 12 آوریل 2021). "

XRP ETP چهارم ETP Coinshares است. Coinshares همچنین دارای ETP برای بیت کوین (BTC) ، Ethereum (ETH) و Litecoin (LTC) است. ETP ها برای سرمایه گذاران واجد شرایط نهادی و فردی در سراسر اروپا در دسترس هستند. Coinshares می گوید که در حال کار بر روی تعدادی از ابتکارات ، از جمله محصولات و خدمات مربوط به مالی غیر متمرکز (DEFI) است تا به سرمایه گذاران خود کمک کند تا در معرض طیف گسترده ای از دارایی های دیجیتال قرار بگیرند.

راه اندازی XRP ETP توسط CoinShares به دنبال انحلال مدیر دارایی ایالات متحده Grayscale از Trust Grayscale XRP Trust در ژانویه پس از اقدامات اجرای کمیسیون اوراق بهادار و بورس ایالات متحده علیه Ripple و ادعای آن مبنی بر اینکه XRP طبق قانون امنیت فدرال "امنیت" است. اما علیرغم دادخواست SEC ، ریپل در تلاش است تا تجارت پرداخت های خود را در خارج از ایالات متحده ، به ویژه در آسیا گسترش دهد.

Townsend Lansing ، رئیس محصول Coinshares ، در پاسخ به Forkast. news در مورد اینکه آیا دادخواست SEC علیه Ripple Labs تأثیر دارد ، گفت: "به عنوان یک سیاست گروهی ، CoinShares درباره دادخواستهای فعلی مربوط به اشخاص ثالث اظهار نظر نمی کند."XRP ETP.

مدیران دارایی دیجیتال با توجه به علاقه روزافزون به ارزهای رمزنگاری شده ، محصولات مبادله ای را برای سرمایه گذاران که می خواهند در معرض cryptocurrency قرار بگیرند ، بدون نیاز به نگرانی در مورد کیف پول های دیجیتالی و کلیدهای خصوصی ، حضانت یا دانستن خود (KYC) و شستشوی ضد پولی ، راه اندازی کرده اند.(AML) انطباق. در اوایل این هفته ، سه ETF جدید مبتنی بر اتر در بورس اوراق بهادار تورنتو راه اندازی شدند. و در ایالات متحده ، لیست رو به رشد برنامه های ETF در انتظار تأیید SEC است.

براساس گزارش جریانهای صندوق دارایی دیجیتال این هفته ، هفته گذشته در هفته گذشته 233 میلیون دلار آمریکا ، بزرگترین جریان از اوایل ماه مارس ، با بیش از 65 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت بود. محصول مبادله ای با مبادله XRP شاهد ورود 33 میلیون دلار آمریکا بود که تقریباً دارایی های خود را تحت مدیریت دو برابر کرد.

Coinshares که به طور عمومی در بازار رشد NASDAQ First North در ماه مارس ذکر شده است. این شرکت بیش از 5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

نمایه نویسنده

میشل لیم

میشل یک روزنامه نگار در Forkast است. او قبل از پیوستن به تیم ، برای CNN نوشت و با خدمات خارجی سنگاپور خدمت کرد. وی دارای کارشناسی ارشد روزنامه نگاری از دانشگاه هنگ کنگ و لیسانس مدیریت بازرگانی از دانشگاه ملی سنگاپور است.

پنج شنبه ها هفتگی تحویل داده می شود

چنگال فعلی

هفتگی غیرقابل قبول از بزرگترین داستانها در فناوری نوظهور از دیدگاه آسیایی ، با تفسیری از سردبیر Forkast ، آنجی لاو. نسخه های اخیر را بررسی کنید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 25 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 0:04