منحصر به فرد - کارگزاران خرده فروشی ایالات متحده ، برای جلوگیری از خشم تنظیم کننده ها ، بیشتر فاش می کنند

ساخت وبلاگ

NEW YORK (رویترز)-کارگزاران خرده فروشی ایالات متحده ، به دنبال مبارزه با ادعاهای مبنی بر اینکه آنها نتوانسته اند بهترین قیمت ممکن را در معاملات برای مشتریان مادر و پاپ خود بدست آورند ، قصد دارند اطلاعات بیشتری در مورد نحوه اجرای معاملات خود کسب کنند.

نشانه ای با نماد تیک برای TD Ameritrade در پست معاملاتی مشاهده می شود که این شرکت را در طبقه بورس نیویورک ، 25 آوریل 2012 معامله می کند.

تنظیم کننده های کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در حال بررسی این موضوع هستند که آیا کارگزاران تخفیف درگیری دارند که منجر به سرمایه گذاران انفرادی در هنگام خرید یا فروش سهام می شود.

درگیری های احتمالی ناشی از پرداخت هایی است که کارگزاران از سازندگان بازار دریافت می کنند که در نهایت در حال خرید سهام یا فروش به سرمایه گذاران فردی هستند. منتقدین می گویند این پرداخت ها ممکن است کارگزاران خرده فروشی را ترغیب کند تا سفارشاتی را برای هر کدام از سازنده های بازار ارسال کنند که مایل به پرداخت کارگزار بالاترین قیمت باشد ، حتی اگر سرمایه گذار می توانست معامله بهتری را در جای دیگر بدست آورد.

بیشتر کارگزاری ها اندازه پرداخت های دریافت شده را فاش نمی کنند ، اما TD Ameritrade AMTD. N گفت که از این عمل در سال 2014 304 میلیون دلار (202 میلیون پوند) طول کشیده است که نسبت به سال قبل 29 درصد افزایش یافته است.

این پرداخت ها قانونی هستند و کارگزاری های خرده فروشی می گویند که آنها به نفع مشتریان هستند زیرا به پایین نگه داشتن کمیسیون کمک می کنند. کارگزاری های کامل مانند مورگان استنلی به طور کلی کمیسیون های بالاتری را شارژ می کنند و این پرداخت ها را نمی پذیرند.

اکنون گروهی از جمله TD Ameritrade ، Charles Schwab Corp Schw. N و Fidelity Investments امیدوارند با ارائه گزارش های دقیق تر به سرمایه گذاران ، نگرانی های مربوط به درگیری ها را کاهش دهند ، از جمله اینکه به طور متوسط با اجرای تجارت خود به یک روش خاص ، و سرعت متوسط ، مشتری را پس انداز می کنند. که در آن سفارشات اجرا شد.

کارگزاری ها که صدها هزار معاملات در روز برای سرمایه گذاران خرده فروشی انجام می دهند ، این برنامه ها را به رویترز تأیید کردند که قبلاً افشا نشده اند. فرد تامچیک ، رئیس اجرایی TD Ameritrade در مصاحبه ای گفت: تلاش داوطلبانه به SEC در بررسی خود در مورد مسیریابی سفارش کمک خواهد کرد.

این واقعیت که کارگزاران این تلاش را داوطلبانه نشان می دهند ، نشان می دهد که چقدر نگران ظاهر شدن در تضاد منافع هستند و تحقیقات SEC که با آنها روبرو هستند. SEC گفته است كه به دنبال این است كه به كارگزاران نیاز داشته باشند تا اطلاعات بیشتری را در مورد نحوه مسیریابی معاملات فاش كنند ، و كارگزاران امیدوارند كه تلاشهای آنها نیاز به مقررات جدید را از بین ببرد.

مجمع اطلاعات مالی ، یک گروه تجارت صنعت اوراق بهادار ، تلاش برای استاندارد سازی و ساده سازی گزارش هایی است که برخی از کارگزاران قبلاً ارائه می دهند. انتظار می رود این اطلاعات در بیانیه کارگزاری مشتریان گنجانده شود.

دیو لاوئر ، رئیس شرکت مشاوره ساختار بازار Kor Group LLC ، گفت: پرداخت هایی که کارگزاران دریافت می کنند طی یک دهه گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است ، در حالی که کمیسیون ها تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده اند.

وی گفت که پرداخت برای جریان سفارش ، تضاد منافع آشکار است. وی در مورد کارگزاری های خرده فروشی گفت: "و اگر شما نمی خواهید از شر این تضاد منافع خلاص شوید ، باید آن را به طور مناسب و کافی فاش کنید ، و آنها این کار را نکرده اند."

اگر سرمایه گذاران اطلاعات بیشتری در مورد آنچه اتفاق می افتد در هنگام تجارت ، می توانند تصمیمات بهتری بگیرند ، در مورد استفاده از کارگزاران چه می گیرند.

مسیریابی سفارش می تواند بر قیمت هایی که سرمایه گذاران نهادی نیز دریافت می کنند ، تأثیر بگذارد ، ایده ای که در کتاب مایکل لوئیس 2014 "فلش پسران: یک شورش وال استریت" مورد بررسی قرار گرفته است.

کالای داغ

عمده فروشی سازندگان بازار مایل به پرداخت تجارت با سرمایه گذاران سهام خرده فروشی هستند زیرا اجرای آن معاملات می تواند سود مرتب و مرتب داشته باشد. سازندگان بازار حق تجارت با سرمایه گذاران را پرداخت می کنند و سپس سعی می کنند بدون مراجعه به مبادلات ، خریداران و فروشندگان را مطابقت دهند ، تفاوت بین قیمت که می توانند خریداری و بفروشند.

اگر قیمت سهام در جهت اشتباه حرکت کند ، قبل از اینکه بازار ساز بتواند سهام را مطابقت دهد ، سود تبخیر می شود. سرمایه گذاران خرده فروشی برخلاف سرمایه گذاران نهادی ، تمایل به انجام معاملات حرکت در بازار ندارند ، بنابراین سازنده بازار شانس بهتری برای سودآوری دارد.

تعیین میزان ضرر ، در صورت وجود ، پرداخت های تولید کنندگان بازار باعث سرمایه گذاران می شود. براساس قانون ، کارگزاران باید حداقل به عنوان بهترین قیمت نقل شده توسط بورس سهام عمده ، قیمت خود را به مشتری بدهند.

اما اگر مشتری به دنبال خرید سهام است و یک کارگزار مجبور است بین دو سازنده بازار را انتخاب کند ، کارگزار ممکن است سازنده بازار را انتخاب کند که بالاترین پرداخت را از آن دریافت کند ، به جای کمترین قیمت ممکن برای سرمایه گذار - به ویژه ،سازنده بازار که بیشترین تخفیف را در بهترین قیمت به نقل از مبادله ارائه می دهد.

محققان دانشگاه نوتردام و دانشگاه ایندیانا پیشنهاد کرده اند که بخش کوچکی از سفارشات خرده فروشی - کسانی که دستورالعمل هایی با قیمت خاص اجرا می شوند - در واقع ممکن است با شیوه های "پرداخت برای جریان سفارش" آسیب ببینند. به گفته آنها ، این سرمایه گذاران ممکن است تجارت سودآور را از دست بدهند زیرا سفارشات آنها لزوماً به بهترین مکان ممکن هدایت نمی شود.

رابرت باتالیو ، استاد نوتردام که همزمان این مطالعه بود ، گفت: اما اکثریت قریب به اتفاق سرمایه گذاران خرده فروشی - کسانی که می خواهند معاملات خود را فوراً اجرا کنند - در واقع از روابط مالی بین کارگزاران و سازندگان بازار خود بهره مند می شوند.

این امر به این دلیل است که سازندگان بازار سفارشات را از کارگزاران با قیمتی حداقل به همان خوبی که می توان در هر مبادله عمومی یافت می شود ، بلافاصله در قیمتی که سرمایه گذار می بیند ، خریداری می کنند.

اگر سفارش مستقیماً به مبادله ارسال شود ، این سفارش بر اساس زمان رسیدن آن در صف قرار می گیرد و قیمت می تواند قبل از اجرای سفارش در جهت نامطلوب حرکت کند.

گزارش از جان مک کارک و جید هورویتز. ویرایش توسط دن ویلچینز و جان پیکرینگ

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 19 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:43