سرعت نوسان گلف: 4 نکته برای تسلط بر آن

ساخت وبلاگ

golf swing tempo

چند بار گلف بازی کرده اید و به شما گفته شده است که سرعت شما آن روز مسئله شما بود؟

گلف بازان دوست دارند در مورد سرعت نوسان صحبت کنند ، اما تعداد بسیار کمی آن را درک می کنند. سرعت نوسان گلف نوعی مفهوم انتزاعی است.

با این حال ، اگر با هر گلف باز بزرگ صحبت می کنید ، آنها می توانند به شما بگویند که کاملاً درک می کنند که سرعت آنها روشن است و سرعت آنها خاموش است. بیایید نگاهی عمیق به آنچه شما باید بدانید در مورد سرعت نوسان و چگونگی تأثیر آن بر بازی گلف شما می پردازیم.

سرعت نوسان گلف چیست؟

Women practicing golf swing tempo

سرعت نوسان گلف کمتر در مورد سرعت نوسان شما و بیشتر در مورد زمان لازم برای تکمیل نوسان است. بسیاری از گلف بازان دوست دارند در مورد داشتن یک سرعت کندتر صحبت کنند ، اما در پایان ، این به شما کمک نمی کند تا به عکس های عالی ضربه بزنید.

سرعت نوسان گلف شما باید به گونه ای باشد که پشت نوسان بیشتر از موارد زیر طول بکشد.

روش های مختلفی برای کار روی سرعت نوسان گلف وجود دارد ، اما من تضمین نمی کنم که سرعت شما یک روز عالی در روز و روز باشد. TEMPO بر اساس نحوه احساس شما در زمین گلف ، کاملاً تغییر می کند و دانستن چگونگی بازگرداندن آن در مسیر یک مهارت بسیار مهم است.

چگونه می توانید سرعت نوسان گلف را بهبود بخشید؟

اگرچه خوب خواهد بود اگر همه ما یک سرعت نوسان گلف داشته باشیم که طی سالها به طور طبیعی تکامل یافته است ، اما کاملاً اینگونه کار نمی کند. بیشتر گلف بازان برای اطمینان از صاف بودن آن باید روی سرعت نوسان خود کار کنند.

در اینجا برخی از روشهای مورد علاقه من برای کمک به بهبود سرعت آورده شده است. اگر بتوانید این موارد را پایین بیاورید ، احتمالاً مناطق دیگر بازی نیز کمی آسانتر می شوند.

کلوپ گلف وزنی

Using a weighted golf club for swing tempo training

یک کلوپ گلف وزنه برداری یک راه عالی برای شروع کار روی سرعت نوسان گلف است.

فکر کنید اگر از یک لوله پلاستیکی سبک برای یک نوسان یا چکش سورتمه ای سنگین استفاده کرده اید ، نوسان گلف چه می خواهد.

همانطور که ممکن است تصور کنید ، ممکن است مدتی طول بکشد تا آن چکش سورتمه را به عقب برگردانید ، اما بعد از آنکه به پایین آمدن می رسد ، یک تن قدرت اضافی وجود دارد ، و (اگر به اندازه کافی قوی باشد) واقعاً می تواند بسیار برازنده تر به نظر برسدبشر

با وجود باشگاه های سبک وزن گلف ، همه چیز تمایل به کمی ریز و درشت دارد و افراد حتی به دلیل سرعتی که تولید می کنند ، هر از گاهی تعادل را از دست می دهند.

اگر می توانید یک باشگاه گلف وزنی پیدا کنید که به شما امکان می دهد یاد بگیرید که ساخت کمی کندتر در پشتی به یک پایان کامل و بالا و پیگیری ، نتایج بسیار چشمگیر است.

با این کار 15 تا 20 بار در روز ، تعجب خواهید کرد که چه تاثیری در بازی گلف شما دارد.

دریل 1-2-3-1

مته 1-2-3-1 برای گلف بازان است که دوست دارند هنگام بازی فکر کنند. آیا شما یک گلف باز هستید که هنگام راه اندازی به یک مکان خاص برای دست یا پای خود نیاز دارید؟مته 1-2-3-1 راهنمایی هایی را در مورد سرعت کامل باید به شما ارائه دهد.

Demonstrating balance with rocks

تعادل و ثبات در بازی گلف بسیار مهم است و اگر می خواهید سرعت شما عالی باشد ، باید یک پایه پایدار از پشتیبانی در نوسان خود داشته باشید.

سرعت نمی تواند کامل باشد ، و مطمئناً اگر در طول نوسان پایدار و متعادل نباشید ، نمی توانید چیزهای خوبی را در نوسان گلف خود تکرار کنید.

راه مورد علاقه من برای کار در تعادل و ثبات این است که به جای داشتن یک باشگاه گلف ، با یک توپ دارویی در دستان خود نوسانات داشته باشم. این به من کمک می کند تا در پاهایم قدرت ایجاد کنم و در هنگام ضربه زدن به عکس ها ، ثبات و تعادل را افزایش می دهم.

ثبات و تعادل کلی نیازی به چیزی نیست که شما در محدوده رانندگی روی آن کار کنید. شما می توانید آن را از هر کجا تمرین کنید.

سوالات متداول

در اینجا چند سؤال متداول در مورد سرعت نوسان گلف بازان آورده شده است.

سرعت نوسان خوب گلف چیست؟

تقریباً همه گلف بازان عالی نسبت سرعت 3: 1 دارند. صرف نظر از کل زمان لازم برای رسیدن به آنها از ابتدا تا پایان نوسان ، نسبت 3: 1 متداول است.

Tiger Woods Swing Tempo چیست؟

سرعت نوسان Tiger Woods همان نسبت 3: 1 است که ما از سایر گلف بازان مانند Phil Mickelson یا Fred Dobles می بینیم.

چگونه می توانم سرعت نوسان گلف خود را بهبود ببخشم؟

بهترین راه برای بهبود سرعت نوسان گلف ، تمرین دریل و کار در ایجاد چیزی است که می تواند تکرار شود. ایده این است که یک سرعت نوسان ایجاد کنید که سه مورد را برای چرخش به عقب و دیگری به چرخش در می آورد.

آیا رفع سرعت نوسان گلف سخت است؟

اگر دریل های مناسبی برای کار کردن ندارید ، سرعت نوسان گلف می تواند چالش برانگیز باشد. اگر می توانید در مورد زمان لازم برای تکمیل پشتی آگاه باشید و زمان لازم برای تکمیل پیگیری ، سرعت باید به طور طبیعی در جای خود قرار گیرد.

نتیجه

امیدوارم ، شما اکنون سرعت نوسان گلف و همه آنچه را که در بهبود سرعت شما وجود دارد ، درک می کنید. گلف بازان باید بدانند که سرعت نوسان گلف همان سرعت نوسان نیست. شما هنوز هم می توانید سرعت نوسان بالایی داشته باشید و بتوانید سرعت خوبی داشته باشید.

در حقیقت ، برخی از سریعترین بازیکنان بازی در این بازی آنهایی هستند که بهترین سرعت را دارند. سرمایه گذاری در یک کلوپ گلف وزنی یا حتی تمرین با یک مترونوم برای کار در سرعت ، به شما کمک می کند تا نمرات پایین تر و قوام بیشتری را ببینید.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 958 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:24