سوالات متداول

ساخت وبلاگ

هر آنچه را که باید در مورد ایمنی موج دار بدانید بیاموزید

اطلاعات کلی

از کجا می توانم ریپل بخرم؟

ترکیب های مختلفی از دکمه های ما و بسته های نظارت حرفه ای در وب سایت ما و آمازون Prime موجود است.

از چه تلفن های همراه پشتیبانی می شوند؟

کاربران برای استفاده از خدمات ما باید یک دستگاه آماده Smart Bluetooth® داشته باشند. تلفن های همراه پشتیبانی شده شامل آیفون هایی است که iOS 10. 0 یا بعد از آن دستگاه های Android را اجرا می کنند 7. 0 و جدیدتر.

آیا دستگاه ضد آب است؟

دستگاه Ripple دارای گواهینامه IP67 است به این معنی که می تواند تا 1 متر آب تا 30 دقیقه غوطه ور شود. با استفاده از دستگاه موج دار خود مشکلی نخواهید داشت.

چه اتفاقی می افتد اگر تلفن جدیدی بگیرم؟

در صورت خرید تلفن جدید ، باید دستگاه خود را از تلفن اصلی خود حذف کنید. برای انجام این کار ، برنامه ایمنی Ripple را روی تلفن قدیمی خود باز کنید ، برگه تنظیمات را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کنید ، "دستگاه ها" را انتخاب کرده و سپس دستگاه را با نوار سیاه در سمت انتخاب کنید. دکمه Ripple خود را حدود 10 ثانیه فشار داده و نگه دارید و سپس گزینه ای برای "مجدداً" دستگاه خود خواهید داشت. روی آنجا ضربه بزنید.

در تلفن جدید خود ، برنامه ایمنی Ripple را بارگیری کنید."شروع" را فشار دهید و با وارد کردن شماره تلفن همراه خود شروع کنید (اگر شماره تلفن خود را نیز تغییر دادید ، لطفاً با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید تا شماره تلفن را در حساب خود به روز کنید)."بعدی" را فشار داده و کد تأیید چهار رقمی را دریافت کنید. از آنجا شما را به صفحه اصلی برنامه منتقل می کنید. اکنون ، شما باید دستگاه خود را به تلفن جدید خود جفت کنید. برگه تنظیمات را در گوشه بالا سمت راست انتخاب کرده و سپس "دستگاه ها" را انتخاب کنید. از آنجا ، "افزودن دستگاه" را فشار دهید و وقتی صفحه می گوید "جستجو" دستگاه ریپل خود را فشار داده و نگه دارید. پس از تغییر صفحه نمایش در "یافت شده" به دنبال درخواست های روی صفحه ، تا زمانی که از تیم نظارت ما تماس بگیرید.

آیا سرویس Ripple از طرف من با 911 تماس می گیرد؟

بله ، اما این به تنظیمات شما بستگی دارد. به عنوان یک مشترک برتر ، وقتی هشدار را فعال می کنید ، تیم Ripple شما همیشه مطلع می شود. در هنگام تنظیم پروفایل خود ، می توانید به تیم Ripple خود دستور دهید که در صورت کلیک 3 بار برای شرایط اضطراری ، یک سرویس اضطراری مورد نظر (پلیس ، پزشکی یا آتش نشانی) ارسال کنند. اگر نمایه خود را از این طریق پیکربندی کرده اید ، آنها این دستور را اجرا می کنند.

اگر از خدمات نظارت حرفه ای خودداری می کنید و تصمیم می گیرید که دوستان و خانواده خود هشدارهای خود را تحت نظر داشته باشند ، این به اختیار افراد منتخب است که آیا آنها خدمات اضطراری را اعلام می کنند یا خیر.

Ripple از نظر جغرافیایی کجا کار می کند؟

ریپل ایالات متحده ، از جمله هاوایی و آلاسکا را پوشش می دهد. ما در آینده نزدیک به کشورهای دیگر گسترش خواهیم یافت.

چگونه می دانم که کمک در راه است؟

هنگامی که نمایه خود را ایجاد می کنید ، به تیم خود دستور می دهید که چگونه می خواهید آنها را در هنگام کمک به شما اطلاع دهند. کاربران ممکن است از طریق تماس تلفنی یا پیام متنی این اعلان را انتخاب کنند. Ripple انعطاف پذیری را در اختیار کاربران قرار می دهد تا این ترجیح را در برنامه هر زمان که انتخاب کنند تغییر دهند.

هنگامی که دستگاه خود را فشار می دهید تا هر دو هشدار ناراحت کننده یا اضطراری را تحریک کنید ، یک پیام متنی دریافت خواهید کرد که هشدار شما دریافت شده و دوباره وقتی تیم نظارت حرفه ای در هشدار شرکت می کند.

آیا می توانم دستگاه خود را به شخص دیگری بدهم؟

نه. پوشیدنی شما به پروفایل شما کدگذاری شده و شما را به طور خاص مشخص می کند.

اگر چندین دستگاه متصل به نمایه خود دارم ، چگونه می توانم بین آنها تمایز قائل شوم؟

با باز کردن برنامه تلفن همراه می توانید پوشیدنی را شناسایی کنید. با انتخاب دنده تنظیمات در گوشه بالا سمت راست شروع کنید. از آنجا "دستگاه ها" را انتخاب کرده و با نوار سیاه در سمت راست روی دستگاه ضربه بزنید. سپس دستگاه ریپل را حدود 5 ثانیه فشار داده و نگه دارید و برنامه تلفن همراه وضعیت این دستگاه خاص را از جمله عمر باتری باقی مانده برای شما فراهم می کند.

ضمانت دستگاه پوشیدنی چیست؟

Ripple Network Technologies ، Inc. ضمانت می کند که محصول پوشیدنی Ripple شما ("پوشیدنی") برای مدت 180 روز از تاریخ تحویل به خریدار خرده فروشی اصلی عاری از نقص در مواد و طرز کار خواهد بود ("دوره گارانتی")بشراگر نقصی در پوشیدنی در دوره گارانتی ایجاد شود ، Ripple Network Technologies ، Inc با تنها گزینه خود و مشروط به قوانین قابل اجرا خواهد بود: (الف) آن را با پوشیدنی جدید یا مرمت شده تعمیر یا جایگزین کنید. یا (ب) پس از بازگشت پوشیدنی معیوب ، قیمت خرید اصلی را بازپرداخت کنید. این گارانتی در مورد پوشیدنی های ریپل که از فروشندگان غیرمجاز خریداری می کنید ، صدق نمی کند ، یا در جایی که دستورالعمل های استفاده و فعال سازی پوشیدنی رعایت نمی شود یا جایی که پوشیدنی در نتیجه سوء استفاده ، تصادف ، اصلاح یا سایر دلایل فراتر از کنترل معقول آسیب دیده است. بشر

کلیه ضمانت های ضمنی از تجارت یا تناسب اندام برای یک هدف خاص با توجه به محصولات محدود به مدت زمان ضمانت اکسپرس قابل اجرا است. سایر شرایط صریح یا ضمنی ، بازنمودها و ضمانت نامه ها ، از جمله هرگونه ضمانت ضمنی عدم نقض ، رد می شوند. برخی از حوزه های قضایی محدودیت هایی را در مورد مدت زمان ضمانت ضمنی مجاز نمی دانند ، بنابراین محدودیت فوق ممکن است برای شما اعمال نشود. این ضمانت نامه حقوقی خاصی به شما می دهد ، و همچنین ممکن است حقوق دیگری داشته باشید که از نظر صلاحیت متفاوت باشد.

باتری چه مدت طول می کشد؟

دستگاه ریپل تقریباً 6 ماه به طول می انجامد و هرگز در این مدت نیازی به شارژ ندارد. ما به عنوان مشترک مشترک ، ما عمر باتری را رصد می کنیم و قبل از انقضا ما یک دستگاه کاملاً جدید را بدون هیچ هزینه ای برای شما ارسال می کنیم (فقط باید حمل و نقل را بپوشانید). به راحتی دستگاه جدید را در چند ثانیه وصل کنید و از قدیمی استفاده کنید.

اگر از نظارت حرفه ای خودداری کنید ، مسئولیت تعویض دستگاه خود را در هنگام کم بودن باتری دارید. این می تواند با خرید یک دستگاه جایگزینی از وب سایت ما تکمیل شود.

شما می توانید با ورود به برنامه ایمنی Ripple ، انتخاب "دستگاه ها" از صفحه "تنظیمات" و سپس فشار طولانی دستگاه موج دار خود تا زمانی که عمر باتری روی صفحه نمایش داده شود ، عمر باتری دستگاه خود را بررسی کنید.

چگونه می توانم پوشیدنی خود را آزمایش کنم؟

شما خوشحال هستید که دستگاه موج دار خود را هر زمان که دوست دارید آزمایش کنید. شما می توانید این کار را با باز کردن برنامه ایمنی ریپل و روشن کردن "حالت تست" انجام دهید.

چه اتفاقی می افتد اگر من به طور تصادفی پوشیدنی موج دار خود را فشار دهم؟

نگران نباشید ، می توانید با فشار دادن "هشدار خلع سلاح" ، تماس را از طریق برنامه خود لغو کنید و یا به طور شفاهی به تیم Ripple خود هنگام تماس با شما اطلاع دهید.

چگونه می توانم روش پرداخت را در حساب خود به روز کنم؟

دو روش برای به روزرسانی اطلاعات پرداخت در حساب شما ، یا در برنامه ایمنی Ripple یا با صحبت با یکی از اعضای تیم خدمات مشتری ما وجود دارد. برای به روزرسانی روش پرداخت خود به طور مستقیم در برنامه ، با باز کردن برنامه ایمنی Ripple و انتخاب برگه تنظیمات در گوشه بالا سمت راست. از آنجا "حساب من" را انتخاب کنید و سپس "کارت" را مشاهده خواهید کرد. پس از ضربه زدن به چهار رقم آخر که در کنار "کارت" قابل مشاهده است ، به صفحه ای منتقل می شوید که می توانید اطلاعات جدید کارت اعتباری یا بدهی خود را وارد کنید. پس از تکمیل تمام قسمتهای مورد نیاز ، "ذخیره" را در گوشه بالا سمت راست فشار دهید و اطلاعات شما با موفقیت به روز می شود. همچنین می توانید با تماس با تیم خدمات مشتری ما با شماره (877) 820-2118 روش پرداخت خود را به روز کنید و یکی از اعضای تیم ما با خوشحالی به شما کمک می کند.

اگر وقتی سعی می کنم آن را جفت کنم ، دستگاه من نشان داده نمی شود؟

مراحل زیر را دنبال کنید:

- اطمینان حاصل کنید که ویژگی بلوتوث در تلفن هوشمند شما فعال شده است.

- مطمئن شوید که هیچ کس در مجاورت فوری شما نیز سعی در جفت پوشیدنی آنها ندارد.

- برنامه Ripple را خاموش کنید ، سپس برنامه را بعد از 20 ثانیه دوباره راه اندازی کنید.

اگر تلفن شما هنوز پوشیدنی شما را تشخیص نمی دهد ، از طریق برنامه Ripple با ما تماس بگیرید و از طریق برنامه با ما تماس بگیرید و از طریق فرآیند عیب یابی به شما کمک می کنند.

محدوده بلوتوث پوشیدنی من به تلفن همراه من چیست؟

دامنه بلوتوث دستگاه با محیط اطراف شما متفاوت است. محدوده بلوتوث پوشیدنی موج دار شما به طور معمول می تواند تا 120 پا برسد.

چگونه می توانم اشتراک خود را مدیریت کنم؟

اگر در مورد اشتراک خود سؤالی دارید ، لطفاً از طریق فرم "تماس با ما" در وب سایت یا با تماس با (877) 820-2118 با تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

هزینه ماهانه اشتراک چقدر است؟

کاربران 24/7 دسترسی به تیم نظارت زنده و انسانی ما از متخصصان ایمنی دارند که در هر نقطه از ایالات متحده با قیمت فقط 14. 95 دلار در ماه در دسترس هستند. کاربران همچنین این گزینه را دارند که اشتراک خود را با قیمت 99. 95 دلار برای سال تمدید کنند.

من یک دستگاه کار دارم ، اما سرویس را به حالت تعلیق درآورده ام. چگونه می توانم اشتراک خود را دوباره فعال کنم؟

شما می توانید با انتخاب "Get Monitoring Professional Professional" در برنامه خود یا تماس با تیم خدمات مشتری Ripple Safety ، اشتراک خود را از طریق برنامه فعال کنید.

آیا چندین نفر می توانند از اشتراک و/یا دستگاه من استفاده کنند؟

نه ، پوشیدنی و مشخصات شما به اشتراک شخصی شما گره خورده است. هشدارهایی که از دستگاه موج دار یا نمایه درون برنامه شما ایجاد می شود ، فقط با تلفن شما تماس می گیرند و نمایه شما را به تیم Ripple نمایش می دهند.

آیا تیم Ripple می تواند همیشه مرا ردیابی کند؟

نه ، سیستم ما هیچ کاربر را ردیابی نمی کند مگر اینکه کاربر هشدار را فعال کرده باشد. پس از اتمام اوضاع و بسته شدن پرونده ، مکان شما برای تیم نظارت بر موج ناشناخته می شود.

چگونه می توانم هشدار را لغو کنم؟

برای لغو هشدار ، روی "هشدار خلع سلاح" کلیک کنید. در برنامه هنگام اتصال به تیم Ripple خود. اگر تیم Ripple شما قبلاً شما را صدا کرده است ، به طور کلامی با آنها ارتباط برقرار کنید که در معرض خطر نیستید و پین امنیتی خود را برای آنها فراهم می کنید.

چرا برنامه Ripple مجوزهای متعدد (میکروفون ، دوربین ، خدمات موقعیت مکانی) را درخواست می کند؟

به منظور ایجاد یک سرویس قدرتمند و مؤثر که به شما در امنیت کمک می کند ، ایمنی موج دار نیاز به دسترسی به برخی از خدمات و ویژگی های تلفن همراه شما دارد. بیشتر سیستم عامل های تلفن همراه نیاز دارند که کاربران اولین بار که یک برنامه سعی در استفاده از آنها می کند ، دسترسی به این سرویس ها را تأیید کنند. اگر دسترسی به خدمات موقعیت مکانی/GPS و میکروفون خود را انکار می کنید ، می تواند دشوار و به طور بالقوه غیرممکن باشد تا تیم Ripple شما به شما کمک های مورد نیاز خود را بدست آورد. اگر به برنامه اجازه دسترسی به آن را از طریق تلفن خود داشته باشید ، می توانید مکان شما فقط با تیم Ripple خود به اشتراک گذاشته شود. مکان و سایر ویژگی های شما تا زمان ارسال هشدار در دسترس تیم Ripple شما نیست و فقط در صورت فعال بودن این هشدار در دسترس است. ما به حریم شخصی شما به شدت اعتقاد داریم و از نزدیک از آن محافظت می کنیم.

آیا GPS باید همیشه از طریق تلفن من فعال شود؟

بله ، برای اینکه ویژگی موقعیت مکانی کار کند ، باید GPS را در تلفن هوشمند خود فعال کنید. برای کاربران آیفون ، شما باید تنظیمات مکان خود را برای "همیشه" تنظیم کنید تا تیم ما دقیق ترین مکان خود را دریافت کند.

من اشتراک در حال اجرا دارم ، اما دستگاه خود را از دست دادم. چکار کنم؟

اگر کاربر مشترک هستید ، تیم خدمات مشتری ما بدون هیچ هزینه ای اولین دستگاه گمشده خود را جایگزین می کند. آنها را می توان از طریق ایمیل به آدرس [email protected] یا تماس (877) 820-2118 دریافت کرد. اگر بیش از یک دستگاه از دست داده اید یا مشترکین حق بیمه نیستید ، دستگاه های اضافی را می توان بصورت آنلاین یا از طریق برنامه تلفن همراه سفارش داد.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 37 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 22:35