مزایای

ساخت وبلاگ

DPS Vijayawada یک محیط دانشگاهی را فراهم می کند که با هر کودک به عنوان یک فرد منحصر به فرد رفتار می کند و برای پیشرفت کامل خود تسهیل می شود. فرزند شما خاص است و سزاوار آن است که به مدرسه ای ارسال شود که ظرفیت های منحصر به فرد فرزند شما را فاش و توسعه دهد ، رشد کل نگر را ترویج کند و خاطرات ماندگار و گرانبهایی را فراهم کند.

• پیشگام در آموزش از سال 1948 • 218 مدرسه در 13 کشور • طبق قانون جامعه در سال 1948 ثبت شده است • رویکرد مترقی و استانداردهای بالا • تعهد اثبات شده به تعالی در آموزش و پرورش • آموزش کامل مدرسه از KG تا +2 با برنامه درسی CBSE

مدرسه دولتی دهلی ، ویجیاوادا توسط انجمن مدارس دولتی دهلی ، دهلی نو که از افراد برجسته و برجسته از قامت ملی تشکیل شده است ، هدایت و پرورش می یابد.

DPS از ایجاد اعتماد به نفس گرفته تا آموزش به کودکان اهمیت کار تیمی و کار با دیگران ، اهداف مختلفی را ارائه می دهد. در اینجا دانش آموزان دسترسی به ایده های جدید ، از جمله علم و زبان را فراهم می کنند و به آنها فرصتی داده می شود تا در مورد فرهنگ های جهانی ، جغرافیا و تاریخ شخصی اطلاعات بیشتری کسب کنند.

خدمات قبل از خود: بیانیه ماموریت DPS • ما اطمینان می دهیم که دانشجویان DPS به تسلط بر افق های گسترش فناوری کمک می کنند و همچنین به مخزن تعهد عمیق به اخلاق و فرهنگ هند تبدیل می شوند.• ما دانش آموزان DPS را قادر می سازیم تا به بهترین فرصت ها برای رشد و پیشرفت دسترسی پیدا کنند. ما آنها را از نظر زبانی و فرهنگی آموزش می دهیم. مفهوم "شهروندان روشنفکر جهان" زمینه ای از تمام تلاش های ما است.

برنامه درسی CBSE تغییرات اخیر در برنامه درسی CBSE در توسعه مهارت های تحلیلی و استدلال مؤثر است. این همچنین فشار ناسالم را به دلیل انتظارات غیرواقعی کاهش می دهد. ارزیابی مداوم مبتنی بر گسترده و فراگیر است.

+2 ویژگی ها • گزینه های موضوعی گسترده برای قالب گیری شغلی.• تمرکز روی تست های ورودی سطح ملی • تأکید ویژه بر توسعه مهارت های زندگی.• ورزش و فعالیت های تعبیه شده.

توسعه کل نگر

به غیر از دانشمندان جامد ، گروه بزرگی از تمرینات و فعالیت ها برای رفع الزامات غیر آموزشی دانش آموزان انجام می شود. یادگیری فراتر از اطلاعات کتاب است. این فریم از ذهن ، خصوصیات و فعالیت ها را در بر می گیرد. DPS نه به مجازات داوری اعتقاد دارد و نه اعمال می کند. در عوض ، مشاوره برای تسهیل تغییر مثبت در رفتار دانش آموز ارائه شده است.

طرح پشتیبانی همسالان انجمن پشتیبانی همسالان مکانی است که بچه ها کسی را برای اعتماد به نفس ، کسی ، از سن خودشان کشف می کنند. این بحث بینش و حمایت از جوانان و نوجوانان کوچک را که با مسائل فردی ، مشکلات قابل توجهی می جنگند و این تنها نوک کوه یخ است ، می دهد.

والدین به عنوان شرکا و ارتعاشات و لرزش دو مرحله برای شرکت در سفر بچه های خود به خودآگاهی و موفقیت علمی هستند. جوانان قبل از مردمی خود را اجرا می کنند و ایده هایی را که آموخته اند ، ترسیم می کنند. ترس مرحله تخلیه می شود ، یقین بهبود یافته است و درک می کند که پیروزمند عالی است ، با این حال ، پایان آن نیست. این تمرینات باعث افزایش موقعیت های اجتماعی Tyke در خانه و مدرسه می شود.

این فرصت دیگری برای والدین است که با آموزش فرزندان خود درگیر شوند ، استعدادهای خاص خود را به نمایش بگذارند و یادگیری خود را به اشتراک بگذارند.

این فرصت دیگری برای والدین است که با آموزش فرزندان خود درگیر شوند ، استعدادهای خاص خود را به نمایش بگذارند و یادگیری خود را به اشتراک بگذارند.

طرحی برای تغییر DPS شعار خود را "قبل از خود" به عمل می آورد و معتقد است که به جامعه بازگردد. در این برنامه Dipsites با کودکان کمتر ممتاز و ترک تحصیل در مدارس دولتی درگیر شده است. آنها آهنگ ها را آموزش داده اند ، فعالیت گرفته اند ، در مورد سلامتی و بهداشت صحبت کرده اند. این منجر به 15 ترک تحصیل در مدرسه خود شد. همچنین به دانش آموزان کمک کرد تا درک کنند که می توانند تغییر کنند و جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنند.

صدای دانشجویی:

من یاد می گیرم که مشکلات خودم را حل کنم و به دیگران کمک کنم.

من شروع به درک مشکلات کودکان فقیر به دلیل عدم آموزش کردم.

ناهار خوری با dpsites ps به عنوان dpsites شناخته می شود. آنها فرصتی را برای داشتن یک جشن فراهم می کنند و با یک هویت برجسته ، که به عنوان بازدید کننده می آید ، در ارتباط هستند. این به یک دانش یادگیری دلپذیر ، سرشار از جهت حرفه ای و همکاری زندگی تبدیل می شود. صدای دانشجویی:

من یاد می گیرم فرد بهتری باشم.

ما پروژه ها و جلسات تعاملی را با تفکر متفاوت و ایده های زیادی دوست داریم.

گنجینه ای از فعالیت های زندگی در زندگی به طور مداوم در DPS اتفاق می افتد-ویجیاوادا ... چیزی برای یادگیری ، رقابت برای شرکت در ، روزهای بین المللی برای تماشای ، جشن ها برای جشن و بسته بندی بیشتر.

دانشکده های شایسته و دلسوز DPS از مربیان واجد شرایط خود ، که تلاش و تلاش شجاعی را برای مخلوط کردن ملاحظات مفرد با همکاری و اطلاعات موضوعی انجام داده اند ، خوشحال است.

مربیان اغلب نیاز به روشن و تقویت ایده ها و سوالات روشن دارند. آنها به بچه ها کمک می کنند تا مسئولیت یادگیری بسیار خود را بر عهده بگیرند و علاوه بر این توانایی های رابطه ای ، اعتماد به نفس و یقین خود را بهبود بخشند.

حاشیه برنده جامعه DPS در مرکز توسعه ، تحقیقات و آموزش منابع انسانی در دوراکا پروژه های محدودیتی محدود را به مربیان می دهد. منابع DPS تخصص خود را تنظیم می کنند ، درک خود را بهبود می بخشند و بینش خود را در این تمرکز دارایی فوق العاده مجدداً طراحی می کنند.

این مرکز همچنان برنامه های آماده سازی برای افزایش برنامه ها را در مورد افزایش نیازها ، مشابه رویه ارزیابی و رویکرد ، انگلیسی آموزنده ، پیشرفت و بلوغ ، توانایی های فناوری اطلاعات ، بهزیستی و شرایط ، توانایی های اساسی و آموزش های بدنی ادامه می دهد.

محیط زیست یادگیری در سطح جهانی مدرسه دولتی دهلی با ایجاد فضایی برای جوانان شما برای گسترش و توسعه در همه اندازه گیری ها گره خورده است. آینده درخواست اعدام علمی بالا ، رفتارهای اجتماعی پدیده ، توسعه مشتاق و توانایی ها و هدایای بسیار ایجاد شده است. برای تشویق این امر ، ما به دلایل خود یک نمایش یادگیری در سطح جهانی ایجاد کرده ایم.

آزمایشگاه های مدرن در DPS ، امکانات تحقیقاتی ارزش یادگیری کلاس را افزایش می دهد. علوم برش و آزمایشگاه های PC برای آزمایش مشروعیت فرضیه ، در جهت محتاطانه بسیار آماده هستند.

کتابخانه کلاس جهانی

کتابخانه DPS دامنه دارایی های یادگیری را ارائه می دهد. کتاب ها ، مجلات و خاطرات با احتیاط منتخب در دسترس است. رام های دیسک و وب می توانند اطلاعات گسترده تری ارائه دهند.

کتابخانه کلاس جهانی

کتابخانه DPS دامنه دارایی های یادگیری را ارائه می دهد. کتاب ها ، مجلات و خاطرات با دقت انتخاب شده برای تفکرات قابل دسترسی هستند. رام های دیسک و وب اطلاعات گسترده تری به شما می دهند.

آزمایشگاه های رایانه ای Advanced Labs DPS PC به طور مداوم در حال حرکت است تا تضمین کند که تفریحات توانایی های مهم فناوری اطلاعات را بدست می آورند. Dateudies الهام بخش دوره های طولانی قابل توجهی از آموزش برای تیز کردن توانایی های عملی در برنامه نویسی و تجهیزات است.

شغلی عصر فضا از سکوهای برخاست و ایستگاه های راه آهن امروزی گرفته تا غارهای قدیمی و ارائه صنایع دستی ، تفکیک DPS در سفرهای میدانی ، بارگذاری شده با تجربه ، انرژی و یادگیری تست انجام می شود. این تجربه آنها از جهان را افزایش می دهد ، آنها را ترغیب می کند تا از کانتینر گذشته فکر کنند و گزینه های حرفه ای خود را گسترش می دهند.

دانشجویان DPS از مرکز فضایی ناسا در هیوستون ، ایالات متحده بازدید کرده اند.

دانشکده عمومی بین المللی عطر و طعم دهلی به طور مؤثر به دنبال رابطه با شورای انگلیس است. این یک روش به تدریج در سراسر جهان را در خود جای داده و مقدمه جهانی مدرسه را تقویت می کند. این مدرسه به طور مرتب از ملل مختلف میهمان می شود. آنها در مورد دامنه موضوعات و موضوعات با تفکیک ارتباط برقرار می کنند.

کتابهای برنامه زمان ستاره حاوی جهانی یادگیری و خوشبختی هستند. از این پس ، پراکندگی تخصص اساسی برای یادگیری است. این برنامه باعث می شود که تفریحات توانایی های رابطه ای خود را به زبان انگلیسی و واژگان آنها جمع کند. این مفصل آنها را ارتقا می بخشد و تمایل به تمایل را تقویت می کند.

  • تنیس روی میز
  • بسکتبال
  • کریکت
  • شطرنج
  • اسکیت
  • هاکی
  • گلخانه

دفاتر مسافرخانه Homely Care شامل اتاق های اقتباس شده با لباس ، آب گرم در دستشویی ها و بدون نقص ، بسیار مورد توجه توالت است. یک راهرو وسیع با خدمت به پیشخوان و کارکنان شناخت استریل ، شام های محکم و فرخنده ای می بخشد. نزدیک بودن کارکنان ارشد سرنشین و امنیت تخصصی دامنه حفاظت شده ای را به وجود می آورد.

آموزش ارزش افزوده مدرسه دولتی دهلی انگیزه بی نظیری به گمانه زنی هایی که در دستورالعمل جوان خود ایجاد می کنید ، می دهد. DPS در اطراف بهبود کلی کودک شما ، بدون چانه زنی دانشمندان یا بی اعتنایی به مناطق توسعه دیگر ، مرکز پیشرفت می کند.

مدرسه دولتی دهلی - ویجیاوادا در سال 2007 راه اندازی شد. کیفیت ناچیز پس از یک سال در حال گسترش یک زمان به ظاهر بی پایان است ، زیرا نگهبانان یکی از نکات مورد علاقه ای را که DPS ارائه می دهد ، می یابند. این مدرسه دستورالعمل کلاس جهانی را با هزینه ای ارائه می دهد که با برخی از مدرسه عالی دیگر از قدمت خود مطابقت دارد. به حقیقت گفته می شود ، DPS به شما و Tyke شما به طور قابل توجهی بیشتر ارائه می دهد. برای کشف ، بیایید و از دانشگاه ما دیدن کنید.

رنگ موفقیت موفقیت در رنگهای بی شماری ، به عنوان مثال ، پیروزی یک چالش یا گرفتن بیشترین اثر را دارد. به همین ترتیب در مورد بهبود فردی ، شادتر و خیرخواهانه تر است. دستاورد در بهترین بودن شما و تلاش شدید است ، با وجود این که هیچ کس تحسین و افتخار نمی کند. درک در DPS-Vijayawada ناتوانی در دانش یادگیری و یک مرحله ناپایدار را در نظر می گیرد.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 19 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:32