بیشترین ارزهای رمزنگاری شده

ساخت وبلاگ

Most Traded Cryptocurrencies

بازار cryptocurrency بسیار متنوع است. با چند مانع برای غلبه بر ، تقریباً هر کسی که فناوری blockchain را درک می کند می تواند در صورت تمایل به Cryptocurrency خود را راه اندازی کند. در حال حاضر بیش از 1600 ارز رمزنگاری شده در مبادلات بزرگ ، متوسط و تخصصی معامله می شود.

اگر تازه وارد دنیای رمزنگاری هستید ، ابتدا می دانید که بازار رمزنگاری چیست.

از زمان ظهور ارزهای رمزپایه ، دو ارز محبوب رمزنگاری بیت کوین و اتریوم بوده اند.

اگر علاقه مند به شرکت در بازار cryptocurrency با تجارت معاملات آینده Crypto در محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده در بازار هستید ، می توانید این کار را با استفاده از پلت فرم تجارت CFD بازارهای IFC انجام دهید.

ارزهای رمزپایه توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کنند ، در عین حال ، هرچند نوسانات بالا دیگران را نیز می ترساند. و یکی از دلایل اصلی نوسانات ارزهای رمزنگاری ، جدید بودن آنهاست.(مفاهیم جدید برای حل و فصل زمان می برد). و این عامل (نوسانات) اغلب توسط دلالان مورد استفاده قرار می گیرد ، که به نوبه خود تعداد زیادی از ارزهای رمزنگاری شده در بازار را توضیح می دهد - تقاضای عرضه تقاضای ساده.

غذای اصلی

 • بازار cryptocurrency بسیار متنوع است.
 • بیت کوین و اتریوم هنوز هم ارزشمندترین ارزهای رمزپایه هستند.
 • ارزهای رمزپایه توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کنند ، در عین حال ، هرچند نوسانات بالا دیگران را نیز می ترساند.
 • در حال حاضر بیش از 1600 ارز رمزنگاری شده در مبادلات بزرگ ، متوسط و تخصصی معامله می شود.

بیشترین ارزهای رمزنگاری شده

تقریباً یک دهه پس از ایجاد بیت کوین ، اکنون صدها ارز رمزنگاری شده است ، اما تنها تعداد کمی از آنها تقریباً 99 ٪ از بازار را تشکیل می دهند. در حالی که سرمایه گذاران به طور کلی نسبت به ارزهای جدید به طور کلی و به ویژه ارزهای رمزنگاری تردید دارند ، بسیاری از آنها اکنون مشتاق هستند که در بازار cryptocurrency شرکت کنند.

در واقع ، شروع پرتحرک ارزهای رمزنگاری شده از زمانی که ارزش یک بیت کوین به 60،000 دلار برسد ، پیش بینی نمی کند. بنابراین ممکن است تعجب کنید که در حال حاضر ارزهای دیجیتال محبوب هستند. در این مقاله ، ما به پرفروش ترین ارزهای رمزپایه سال 2021 خواهیم پرداخت تا سرمایه گذاری ها و انتظارات ارزشمندی برای آینده پیدا کنیم.

بیت کوین طلا جدید است!

چه معامله ای بیشترین ارز رمزنگاری شده است

بیت کوین - کلاه بازار - بیش از 846 میلیارد دلار

بیت کوین ، که اغلب به عنوان یک ارز مجازی یا ارز دیجیتال توصیف می شود ، نوعی پول است که کاملاً مجازی است ، به عبارت دیگر نسخه آنلاین پول نقد. این می تواند برای خرید کالا و خدمات مورد استفاده قرار گیرد ، اما تاکنون بسیاری از فروشگاه ها بیت کوین را نمی پذیرند و در برخی از کشورها به طور کلی ممنوع است. اگرچه برخی از شرکت ها شروع به پذیرش تأثیر فزاینده بیت کوین می کنند.

بیت کوین هنوز محبوب ترین رمزنگاری است و حرکت قیمت آن تأثیر زیادی بر بقیه بازار رمزنگاری دارد. به طور کلی ، قیمت بیت کوین به عوامل زیادی مانند جامعه ، اخبار ، مقررات و موارد دیگر بستگی دارد. اگر می خواهید بدانید که چگونه بیت کوین را تجارت کنید ، آگاهی از این عوامل ضروری است.

اتریوم - کلاه بازار - بیش از 361 میلیارد دلار

Ethereum یک بستر مبتنی بر فناوری blockchain است که بیشتر به خاطر رمزنگاری خود به نام اتر ، ETH یا ETH یا به سادگی Ethereum شناخته شده است. ماهیت توزیع شده فناوری blockchain همان چیزی است که باعث می شود سکوی اتریوم ایمن باشد و این امنیت به ETH اجازه می دهد تا ارزش را جمع کند.

پلت فرم Ethereum از برنامه های بسیار بیشتری نسبت به ETH و سایر ارزهای رمزنگاری پشتیبانی می کند. کاربران شبکه می توانند طیف گسترده ای از برنامه ها را در بستر اتریوم ایجاد ، منتشر ، کسب و استفاده کنند و همچنین می توانند از ETH یا سایر ارزهای رمزنگاری شده به عنوان پرداخت استفاده کنند. از زمان راه اندازی Ethereum ، Ethereum به عنوان یک cryptocurrency رشد کرده است که با ارزش بازار به دومین cryptocurrency بزرگ تبدیل می شود. دوم فقط به بیت کوین.

Tether - Cap Market - بیش از 79 میلیارد دلار

Tether (USDT) یک رمزنگاری مبتنی بر blockchain است که نشانه های آن با مبلغ معادل دلار آمریکا در گردش پشتیبانی می شود و آن را به یک پایدار با قیمتی که به 1 دلار آمریکا می رسد ، تبدیل می کند. Stablecoins ارزهای سنتی فیات مانند دلار ، یورو یا ین ژاپنی را که در یک حساب بانکی اختصاصی نگهداری می شوند ، ردیابی می کنند. با استفاده از مبادله رمزنگاری Bitfinex ، نشانه های Tether نشانه های بومی شبکه Tether و تجارت تحت نماد USDT هستند.

از اکتبر 2021 ، USDT پنجمین cryptocurrency با سرمایه در بازار است و بیش از 68 میلیارد دلار ارزش دارد. Tether برای سرمایه گذاران رمزنگاری مناسب است زیرا راهی برای جلوگیری از نوسانات شدید سایر ارزهای رمزپایه ارائه می دهد. علاوه بر این ، حضور USDT هزینه های معامله و تأخیرهایی را که مانع اجرای معاملات در بازار رمزنگاری می شود ، از بین می برد.

سکه Binance - کلاه بازار - بیش از 68 میلیارد دلار

این cryptocurrencry توسط بورس بورس صادر شده و با نماد BNB معامله می شود. از ژوئن سال 2021 ، Binance Exchange بزرگترین مبادله رمزنگاری در جهان است و بیش از 1. 4 میلیون معاملات در ثانیه را پشتیبانی می کند. BNB در ابتدا مبتنی بر شبکه اتریوم بود ، اما اکنون ارز بومی blockchain خود Binance ، شبکه Binance است.

در حالی که در ابتدا 100 میلیون نشانه Binance در ICO ارائه می شد ، کل عرضه فعلی کمتر است. هر چهارم ، Binance از پنجم سود خود برای خرید و نابودی یا "سوزاندن" سکه های دوتایی که در خزانه داری خود نگه داشته می شود ، استفاده می کند. در 15 آوریل 2021 ، هنگامی که Binance در مجموع 1،099،888 BNB را سوزاند ، معادل 595،314،380 دلار توکن. این پانزدهمین فصلنامه BNB BNB BNANCE و بزرگترین تا کنون از نظر دلار است.

عرضه کل BNB از 170،532،825 به 169،432. 937 کاهش یافته است. علاوه بر مبادله Binance ، Binance Coin چندین کاربرد از جمله امکان: پرداخت کارت اعتباری ، پرداخت هزینه سفر (در برخی از وب سایت ها) ، خرید هدایای مجازی ، پرداخت پردازش ، انجام سرمایه گذاری ، ایجاد وام و نقل و انتقالات و اهداء به آنهاخیریه

XRP - کلاه بازار - بیش از 37 میلیارد دلار

XRP Cryptocurrency بومی برای محصولات تولید شده توسط آزمایشگاه های Ripple است. محصولات آن برای تسویه حساب ، مبادله دارایی و سیستم های انتقال پول استفاده می شود ، که بیشتر شبیه Swift ، یک سرویس انتقال پول و اوراق بهادار بین المللی است که توسط شبکه ای از بانک ها و واسطه های مالی استفاده می شود. XRP از پیش استفاده شده است و از یک روش استخراج کمتر پیچیده در مقایسه با بیت کوین استفاده می کند.

موقعیت خود را به عنوان یک شبکه پرداخت جهانی که مشتریان آن شامل بانک های اصلی و خدمات مالی است ، قرار می دهد. XRP در محصولات خود برای تسهیل تبدیل سریع بین ارزهای مختلف استفاده می شود.

هر بار که معامله ای در شبکه Ripple انجام می شود ، به کاربر (فردی یا سازمان) مقدار کمی XRP پرداخت می شود. سیستم موج دار بهتر از شبکه بیت کوین برای زمان پردازش پایین و هزینه های معامله پایین تر است.

Terra - کلاه بازار - بیش از 34 میلیارد دلار

Terra یک بستر پرداخت منبع باز برای stablecoins الگوریتمی است که ارزهای رمزنگاری شده ای هستند که قیمت ارز یا دارایی های دیگر را ردیابی می کنند. blockchain Terra به کاربران امکان می دهد فوراً هزینه ، صرفه جویی ، تجارت یا مبادله Terra Stablecoins را روی آن بگذرانند. از آنجا که ارزش اصلی stablecoins با ثبات در PEG قیمت تعیین می شود ، که از نوسانات معمولی برای ارزهای رمزپایه جلوگیری می کند ، پروتکل Terra از قیمت Terra stablecoin پشتیبانی می کند و اطمینان حاصل می کند که عرضه و تقاضا برای آن همیشه متعادل است.

لونا یک تعادل متغیر با terra stablecoin است و نوسانات آن را جذب می کند. برای درک چگونگی کار Terra ، تصور کنید که کل "اقتصاد" Terra از استخر Terra و استخر لونا تشکیل شده است. به منظور حفظ قیمت Terra ، ذخایر لونا از ذخایر Terra افزایش یافته یا کم می شود. کاربران لونا را به نعناع Terra می سوزانند و Terra را برای نعناع لونا می سوزانند.

Cardano - کلاه بازار - بیش از 33 میلیارد دلار

این یک پلت فرم blockchain اثبات غیر متمرکز اثبات شده (POS) نسل سوم است که به عنوان یک جایگزین کارآمدتر برای شبکه های POW طراحی شده است. قلب هر بستر blockchain الگوریتمی است که برای ایجاد بلوک و اعتبارسنجی معاملات استفاده می کند. Cardano از Ouroboros ، الگوریتمی که از پروتکل اثبات سهام (POS) برای بلوک های مین استفاده می کند ، استفاده می کند. این پروتکل برای کاهش هزینه های انرژی در فرآیند تولید بلوک به حداقل می رسد.

این امر با از بین بردن نیاز به قدرت هش ، یا منابع محاسباتی گسترده ، که برای عملکرد الگوریتم اثبات کار (POW) مورد استفاده بیت کوین است ، حاصل می شود. Ouroboros مانند این کار می کند - زمان فیزیکی را به دوره هایی تقسیم می کند که از شکاف هایی تشکیل شده اند ، که دوره های زمانی ثابت هستند. شکاف ها مانند شیفت کاری در یک کارخانه هستند.

در حال حاضر یک دوره پنج روز طول دارد و یک شکاف یک ثانیه طول دارد ، اما پس از ارائه به روزرسانی ، این شماره ها قابل تنظیم هستند و در معرض تغییر هستند. دوره ها در یک دایره کار می کنند: وقتی یکی به پایان می رسد ، دیگری شروع می شود. هر شکاف دارای یک شکاف رهبر است که توسط سیستم "قرعه کشی" انتخاب شده است. در این سیستم ، هرچه شرط بالاتر باشد ، شانس بیشتری برای برنده شدن در قرعه کشی وجود دارد.

مدیران شکاف مسئولیت کارهای زیر را بر عهده دارند: تأیید معاملات ، ایجاد بلوک های معامله ، اضافه کردن بلوک های تازه ایجاد شده به blockchain Cardano.

Solana - کلاه بازار - بیش از 33 میلیارد دلار

Solana یک بستر blockchain است که برای میزبانی برنامه های غیر متمرکز و مقیاس پذیر طراحی شده است. سولانا ، که در سال 2017 تأسیس شده است ، یک پروژه منبع باز است که هم اکنون توسط بنیاد سولانا مستقر در ژنو اداره می شود. از نظر تعداد معاملاتی که می تواند پردازش کند بسیار سریعتر است و در مقایسه با blockchains رقیب مانند اتریوم ، هزینه های معاملات قابل توجهی پایین تر دارد.

blockchain Solana در هر دو مدل اثبات تاریخ (POH) و اثبات سهام (POS) فعالیت می کند. POS اجازه می دهد تا اعتبار سنجی (کسانی که معاملات اضافه شده به لجر blockchain را تأیید می کنند) برای تأیید معاملات بر اساس تعداد سکه ها یا نشانه های خود ، اعتبار دهند. POH اجازه می دهد تا این معاملات خیلی سریع زمان بندی و تأیید شود.

بهمن - کلاه بازار - بیش از 22 میلیارد دلار

بهمن (AVAX) یک بستر رمزنگاری و blockchain است که با اتریوم رقابت می کند. Avax نشانه بومی blockchain بهمن است که مانند اتریوم از قراردادهای هوشمند برای پشتیبانی از پروژه های مختلف blockchain استفاده می کند. blockchain بهمن می تواند تکمیل معاملات نزدیک به سرعت انجام شود. AVAX برای پرداخت هزینه های پردازش معاملات و تأمین امنیت شبکه بهمن استفاده می شود ، و همچنین به عنوان واحد اصلی حساب در بین blockchains در شبکه بهمن عمل می کند.

بهمن به طور کلی توسط مکانیسم اثبات سهام اداره می شود. دارندگان Avax باید در ازای حق تأیید معاملات AVAX موافقت کنند که تجارت یا فروش نکنند - AVAX. دارندگان Avax با بیشترین امتیاز و شرکت در فعال بودن به عنوان اعتبار سنجی به احتمال زیاد به عنوان اعتبار سنجی برای بلوک های بهمن جدید انتخاب می شوند. مالکیت توکن های Avax نیز موظف است به پیشنهادات حاکم بر بهمن رأی دهد.

محبوب ترین 10 ارز رمزنگاری

 • بیت کوین
 • اتر
 • پندار
 • سکه دوتایی
 • سکه
 • XRP
 • کره زمین
 • کاردانو
 • سلایا
 • بهمن

اطلاعات بیشتری در مورد 10 مورد برتر و سایر نام های رمزنگاری جزئی ، اختصارات رمزنگاری ، نمادها و موارد دیگر با بازارهای IFC پیدا کنید.

سؤالات متداول رمزنگاری

تجارت cryptocurrency چیست؟

تجارت cryptocurrency مبادله ارز دیجیتال بین معامله گران است. نوسانات ناشی از عرضه و تقاضا به بازرگانان اجازه می دهد تا از آن سود ببرند. تجارت cryptocurrency به دلیل نوسانات آن خطرناک و پاداش دهنده است.

چگونه ارزهای رمزپایه را تجارت کنیم؟

شما باید با یک شرکت کارگزاری رمزنگاری یک حساب کاربری باز کنید. مرحله بعدی انتخاب یک بستر تجاری است. پس از آن Crypto را برای سرمایه گذاری و استراتژی تجارت با آن انتخاب کنید. مرحله آخر ذخیره رمزنگاری شما است.

آیا می توانید Crypto 24/7 را تجارت کنید؟

آره. بازارهای cryptocurrency 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در تمام طول سال باز است. معامله گران فرصتی برای خرید و فروش بدون محدودیت دارند زیرا بازارهای cryptocurrency بسته نمی شوند.

بیشتر رمزنگاری های معامله شده چیست؟

این 5 رمزنگاری معامله شده در سراسر جهان است

 • بیت کوین - کلاه بازار بیش از 846 میلیارد دلار
 • Ethereum - کلاه بازار بیش از 361 میلیارد دلار
 • Tether - Cap Market - بیش از 79 میلیارد دلار
 • سکه Binance - کلاه بازار - بیش از 68 میلیارد دلار
 • XRP - کلاه بازار - بیش از 37 میلیارد دلار

بازار cryptocurrency چیست؟

cryptocurrency نوعی ارز غیر متمرکز است و یک دارایی کاملاً دیجیتال است. در هسته اصلی خود ، Cryptocurrency از فناوری blockchain برای تولید بخش های کد که برای هر معامله بی نظیر است ، درست مانند شماره سریال استفاده می کند. هر بار که ارزهای رمزپایه دست مبادله می کنند ، بخش های کد به یک دفترچه غیر متمرکز نوشته می شوند.< pan> بله. بازارهای cryptocurrency 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته در تمام طول سال باز است. معامله گران فرصتی برای خرید و فروش بدون محدودیت دارند زیرا بازارهای cryptocurrency بسته نمی شوند.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 27 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 23:48