تجارت روند تاکتیکی

ساخت وبلاگ

سرمایه گذاری سنتی خرید و نگهدارنده برای بازارهای آشفته امروزی مطابقت ندارد.

معاملات روند تاکتیکی مسیر را به روشی بهتر نشان می دهد و شما را به استراتژی های معاملاتی فنی و ابزارهای روانشناختی مورد نیاز برای ضبط مداوم روند ، تجارت با جریان و سودآوری از هر حرکتی اساسی که بازار می کند ، مجهز می کند.

بخش

گزینه های خرید

کتاب Softcover 32. 99 یورو

این پیش نمایش محتوای اشتراک ، دسترسی از طریق موسسه شما است.

فهرست مطالب (10 فصل)

قسمت اول

تجارت روند تاکتیکی

 • رابرت رابینز

پس زمینه بازار

 • رابرت رابینز

تنظیمات و الگوهای نمودار

 • رابرت رابینز

تاکتیک های فنی

 • رابرت رابینز

ملاحظات بازار

 • رابرت رابینز

روند منظم زیر

 • رابرت رابینز

نظم و انضباط و کنترل ریسک

 • رابرت رابینز

خطرات

 • رابرت رابینز

فلسفه

 • رابرت رابینز

خلاصه همه چیز

 • رابرت رابینز

ماده عقب

در مورد این کتاب

"روندها را دنبال کنید و درآمد کسب کنید ، یا روندها را دنبال نکنید و درآمد کسب نکنید. رابرت رابینز از سرمایه گذاران می خواهد که روند را دنبال کنند. تلاش او سلام است."- میشائل دبلیو کوول ، نویسنده پرفروش روند زیر ، معامله گر کامل لاک پشت و دستورات روند

"یک باید برای هم تجربه و هم تازه واردان بخواند. دانش آموز مربی خود را دور زده است."- اللف بلوچ ، مشاور بولز ، خرس و بلوچ

"راب هر دو معامله گر جدید و باتجربه را با بینش های مورد نیاز برای تجارت موفق ارائه می دهد. من به عنوان یک پیروان روند طولانی مدت ، من بسیاری از افکار Rob را در معاملات روند تاکتیکی به اشتراک می گذارم. اگر واقعاً علاقه مند به یادگیری یک استراتژی سرمایه گذاری بدون اعتیاد به مواد مخدره هستیدمعامله گر واقعی ، پس این یک منبع قطعی است. "- آندرو ابراهیم ، نویسنده یادگیری چگونه روند دنبال کنید

خرد متعارف مدتهاست که اصرار دارد بهترین استراتژی بازار استوک که ارزش استفاده از آن را دارد ، مدل سنتی خرید و نگهدارنده است. اما سرمایه گذاری خرید و نگه داشتن هیچ تطبیقی برای بازارهای آشفته امروزی نیست ، جایی که هر روز تغییر واقعی اتفاق می افتد و شرکت ها و صنایع کل در چشمان چشم بسته می شوند. خوشبختانه ، راه بهتری وجود دارد ، راهی که شرکت کنندگان در بازار را قادر می سازد تا ضمن افزایش سود خالص خود در حتی بی ثبات ترین بازارها ، سرمایه خود را حفظ کنند. به این ترتیب معاملات روند و با تجارت روند تاکتیکی به عنوان راهنمای شما ، شما بهتر از گذشته آماده خواهید شد تا با هر یک از Curveball که بازارهای پرتحرک امروز راه خود را به دست می آورید ، مقابله کنید.

نوشته شده توسط مدیر صندوق تامینی و معامله گر روند، رابرت رابینز، معامله گر روند تاکتیکی از این فرض اولیه شروع می شود که اگر فعالان بازار یاد بگیرند که تغییرات را بپذیرند، بهتر می توانند از توانایی آن برای باز کردن سود در هر گوشه ای از بازارها استفاده کنند. برای این منظور، رابینز شما را نه تنها به ابزارهای تکنیکی معاملاتی که برای تجزیه و تحلیل پس‌زمینه بازار و شناسایی و معامله با روندهای حاکم بر بازار نیاز دارید، مجهز می‌کند، بلکه دستورالعمل‌های روان‌شناختی را نیز به شما امکان می‌دهد تا از موانع احساسی که بر سر راه هستند عبور کنید. تولید سود و کنترل ریسکدارای جزئیات غنی و در عین حال هضم و پیاده سازی آسان، Trading Trend Tactical را پوشش می دهد:

 • مبانی معاملات روند، از جمله چیستی، مزایا و معایب اصلی آن، نوع تعهدی که به دنبال دارد، و چگونه می توانید هر روز از آن برای سود بردن از نوسانات بازار استفاده کنید.
 • چگونه می توان از تحلیل تکنیکال و شاخص های احساسات برای تعیین دقیق سهام، بخش ها و روندهای سود آور، پیش بینی اصلاحات بازار و اجرای معاملات کاملاً زمان بندی شده استفاده کرد.
 • استراتژی های ذهنی برای غلبه بر عادات روانی و عاطفی ریشه دار که معامله گران را از دستیابی به موفقیت مالی واقعی باز می دارد.
 • تکنیک‌هایی برای توسعه یک رویکرد سیستماتیک به بازارها که به شما امکان می‌دهد در بازارهای بالا، پایین و کناری بقا و شکوفا شوید.
 • و خیلی بیشتر.

در مسیر تبدیل شدن به یک معامله گر روند موفق، هوش فنی و قدرت ذهنی شما در هر مرحله آزمایش می شود. خود را برای دنیای جدید و شجاعانه بازارهای مالی همیشه در حال تغییر امروز با تجارت روند تاکتیکی آماده کنید، که بدون در نظر گرفتن اینکه شرایط بازار خوب است یا خیر، تمام بینش‌های پول‌سازی مورد نیاز برای گرفتن روندها، تجارت با جریان، و کسب سود را در اختیار شما قرار می‌دهد. یا بد

درباره نویسنده

رابرت رابینز، CFA، فعالیت مالی خود را در سال 1994 در تحقیقات بازار سهام آغاز کرد. سپس، از سال 1995 تا 1999، او به عنوان یک استراتژیست بازار سهام، با استفاده از تجزیه و تحلیل تکنیکی برای هدایت استراتژی بخش، ایده های سرمایه گذاری، استراتژی سهام و تحقیقات کلان کار کرد. در سال 1999، آقای رابینز Robbins Capital، LLC، مشاور سرمایه گذاری و مدیر صندوق را راه اندازی کرد و تا سال 2011 به عنوان مدیر و رئیس پورتفولیوی آن خدمت کرد. از سال 2011، آقای رابینز تنها مدیر، مدیر نمونه کارها و رئیس everTrend بوده است. Global، LLC، یک صندوق سرمایه گذاری کلان سیستماتیک. آقای رابینز در بارونز و سن پترزبورگ تایمز نقل شده است و بینش و دانش خود را در مورد بازار سهام در چندین برنامه خبری تلویزیونی ارائه کرده است.

اطلاعات کتابشناختی

عنوان کتاب: تجارت روند تاکتیکی

زیرنویس کتاب: استراتژی‌هایی برای بقا و رونق در بازارهای آشفته

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 25 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 0:15