آینده انرژی HODL چیست؟

ساخت وبلاگ

بیت کوین ممکن است قطعه اصلی در حل تقاضای رو به رشد برای مصرف انرژی باشد که از توانایی ما در گرفتن و ذخیره انرژی از خورشید فراتر می رود.

بیت کوین ممکن است قطعه اصلی در حل تقاضای رو به رشد برای مصرف انرژی باشد که از توانایی ما در گرفتن و ذخیره انرژی از خورشید فراتر می رود.

این مرحله برای بیت کوین تنظیم شده است تا انرژی تجدید پذیر و قدرت آینده ای سبزتر را تحریک کند. تسلا و الون مسک دارای فناوری و نبوغ برای حل یکی از بزرگترین چالش های پیش روی بشریت هستند. طلوع خوش بینی و امید مورد توجه قرار می گیرد.

در فوریه سال 2019 ، کتی وود (مدیرعامل Ark Invest) با الون مسک در پادکست سرمایه گذاری Ark ، "FYI - برای نوآوری شما" مصاحبه کرد. الون گفت: "من مطمئن نیستم که استفاده خوبی از منابع تسلا برای درگیر شدن در رمزنگاری باشد. ما واقعاً فقط در تلاش هستیم تا پیشرفت انرژی پایدار را تسریع کنیم."

من مطمئن نیستم که استفاده خوبی از منابع تسلا برای شرکت در رمزنگاری باشد. ما واقعاً فقط در تلاش هستیم تا پیشرفت انرژی پایدار را تسریع کنیم. و من فکر می کنم ، در واقع ، یکی از نقاط ضعف رمزنگاری این است که ، از نظر محاسباتی ، کاملاً پر انرژی است. بنابراین ، باید نوعی محدودیت در ایجاد رمزنگاری وجود داشته باشد ، اما ایجاد بیت کوین افزایشی ، در این مرحله بسیار انرژی است.- الون مس |FYI - برای نوآوری شما |19 فوریه 2019

دو سال بعد ، تسلا از آن زمان 1. 5 میلیارد دلار بیت کوین به ترازنامه خود اضافه کرده است و اکنون بیت کوین را به عنوان پرداخت می پذیرد. از آن زمان ، این شرکت توسط متخصصان محیط زیست و منتقدین ، که با این حرکت آغاز شده بودند ، بر روی ذغال سنگ ها قرار گرفته است.

مأموریت تسلا برای تسریع در پیشرفت انرژی پایدار تغییر نکرده است. تقریباً هیچ کس حتی کوچکترین فکر در مورد چگونگی استفاده از الون از بیت کوین برای ایجاد انگیزه خورشیدی را نداده است.

در هفته های اخیر ، Fortune ، Bloomberg ، The New York Times ، The Independent ، The BBC ، Forbes ، The Financial Times ، CBS ، The Telegraph ، Time and Guardian همه طوطی های یکسان ضد بیت کوئین را که از خود توصیف شده "سرگرمی" است ، طوطی کرده اند."الکس دو وریس که به نظر می رسد برای بانک مرکزی هلند کار می کند.

در روز زمین ، ابتکار انرژی پاک بیت کوین (BCEI) یادداشتی را منتشر کرد ، با رمزنگاری مربع و Ark Invest ، این امر باعث ظهور بیشتر شد. الون به طور علنی آن را تأیید کرد.

jack dorsey tweets about bitcoin renewable energy elon musk

و دستگاه رسانه ای ضد بیتکوین دوباره وارد عمل شد.

جزئیات یادداشت BCEI به خودی خود تا حد زیادی مورد بحث قرار گرفت ، که شرم آور است ، زیرا به نظر می رسد برنامه بازی تسلا را از بین می برد. این به وضوح استفاده از بیت کوین ، خورشیدی و باتری ها را برای "رشد بیش از حد" انرژی خورشیدی و حل مشکل "منحنی اردک" توصیف می کند.

منحنی اردک ، که توسط آزمایشگاه ملی انرژی تجدید پذیر (NREL) ابداع شده است ، بزرگترین چالش پیش روی انرژی خورشیدی در مقیاس است. فیلم عالی 4 دقیقه ای دیوید رابرتز را تماشا کنید ، "منحنی اردک" بزرگترین چالش انرژی خورشیدی است و شما به سرعت این مسئله را درک خواهید کرد. برای خلاصه کردن ویدیوی او:

شرکت های برق کمترین میزان برق را در طول شب تأمین می کنند و صبح روز را افزایش می دهند. سپس در غروب آفتاب ، نیاز به انرژی اسکیروکت. از آنجا که تعداد بیشتری از مردم انرژی خورشیدی را اتخاذ می کنند ، در این منحنی تقاضا مشکلاتی ایجاد می کند. خورشید بیشترین انرژی را در ظهر تولید می کند. هر ساله ظرفیت خورشیدی جدیدی را اضافه می کند ، که باعث می شود تقاضای ظهر "شکم" پایین و پایین تر شود. محققان این کاهش تقاضا را "منحنی اردک" می نامند. شکم منحنی هر سال عمیق تر می شود.

Level 39 Duck Curve Nrel energy consumption peak

از دیدگاه مدیران شبکه منطقه ای ، به نظر می رسد کاهش تقاضا است. انتقال تمام انرژی اضافی خورشیدی به شبکه ، مقرون به صرفه است و نه ممکن است ، بخش اعظم آن رشته یا محدود شده است. این یک انرژی بیش از حد است که امروزه باید هدر رود.

همانطور که خورشید غروب می کند ، تولید خورشیدی درست به پایان می رسد که تقاضای انرژی به طور معمول قله می شود. سپس نیروگاه ها برای جبران آن باید به سرعت تولید را افزایش دهند ، که با زیرساخت های قدرت امروز چالش برانگیز است.

nrel energy consumption level 39 duck curve

مشکل دوم اقتصادی است. بگویید شما یک زن و شوهر از نیروگاه های هسته ای و زغال سنگ دارید. این گیاهان فقط در هنگام کار در تمام مدت ، اقتصادی هستند. آنها شبانه روزی می دوند. و اگر مجبورید آنها را در اواسط روز خاموش کنید ، اقتصاد آنها را کاملاً پیچیده می کند و به علاوه بسیاری از برنامه های کاربردی فقط با آن نیروگاه ها قراردادهایی دارند تا آنها را تمام وقت ادامه دهند. به طوری که نوعی کف مصنوعی ایجاد می کند. اگر خورشیدی انرژی زیادی تولید کند و هیچ فایده ای برای آن وجود ندارد ، کسی برای مصرف آن وجود ندارد. سپس مدیران شبکه فقط باید برخی از پانل های خورشیدی را خاموش کنند.- دیوید رابرتز |"منحنی اردک" بزرگترین چالش انرژی خورشیدی |وتکس

اگر انرژی خورشیدی اضافی محدود نشود ، شبکه های برق در معرض خطر بارگذاری یا حتی آسیب دیده قرار دارند.

بنابراین ما مقداری از آن انرژی خورشیدی اضافی را دور می کنیم. به طور موثری ، آنچه اتفاق می افتد این است که انرژی خورشیدی هدر می رود. این زباله ، محدود کردن ، چالش بزرگی است که برای انرژی خورشیدی پیش می رود. اگر می خواهید خورشیدی در نهایت همه چیز را تأمین کند ، یا به همه چیز نزدیک باشد ، ما باید راهی برای تغییر آن به زمان شب بفهمیم.

منحنی اردک با زیرساخت های فعلی و ذخیره سازی قابل حل نیست. این امر باعث می شود که پذیرش خورشیدی کمتر جذاب و سودآوری کمتری داشته باشد اما همچنین بی فایده باشد. اگر تسلا نتواند چگونگی حل این مشکل را بفهمد ، این فناوری مقیاس نمی شود و پذیرش رکود خواهد کرد.

چگونه این مربوط به بیت کوین است؟تسلا به تازگی اعلام کرده است که پنل های خورشیدی تسلا و سقف خورشیدی فقط به عنوان یک محصول یکپارچه با باتری PowerWall تسلا فروخته می شوند. سیستم Powerall آنها بدون خرید تسلا خورشیدی نیز قابل خریداری نیست.

این امر باعث می شود تنظیمات خورشیدی تسلا سرمایه گذاری های بسیار ضعیفی داشته باشد. یک خانه ، با یک قبض برقی 100 دلاری در ماه ، فقط برای پانل ها به 20،000 دلار مقدم نیاز دارد و به مدت 17 سال Breakeven نیست. پس از 25 سال ، یک نفر صرفه جویی می کند 13،000 دلار ، این برای 12،500 دلار Powerwall نیست.

Tesla solar sales page showing price

tesla solar estimates savings over time

بنابراین ، بعد از 25 سال ، شما تقریباً 500 دلار پس انداز می کنید؟آن اقتصاد اضافه نمی شود. هیچ انگیزه پولی برای سرمایه گذاری صاحبان خانه برای سرمایه گذاری در خورشیدی وجود ندارد.

با این حال ، این یک محصول خورشیدی یکپارچه ایجاد می کند که می تواند به دستگاه های برق و دستگاه های تسلا پیوند بخورد. Powerwall "پشت متر" می نشیند و این توانایی را دارد که با هوشمندی انرژی اضافی را ذخیره کند یا آن را به خوبی استفاده کند.

تسلا اکنون ASIC های سفارشی خود را می سازد. به عنوان مثال ، ASIC کامل رانندگی خود (FSD). PowerWalls می تواند با ASIC TESLA ارسال شود که فوراً و هوشمندانه بین معدن بیت کوین مخلوط شده یا فروش به شبکه تغییر می کند ، هنگامی که تقاضا افزایش می یابد و فروش انرژی از معدن سودآورتر می شود. به عبارت دیگر ، تسلا می تواند یک استخر معدن سبز عظیم برای مصرف خورشیدی "شکم اردک" ایجاد کند و آن را به بیت کوین تبدیل کند.(در اینجا دو نمونه از صاحبان خانه نوآورانه با نسخه های DIY از این مفهوم وجود دارد).

یادداشت BCEI همه چیز در مورد استفاده از ترکیبی از خورشیدی ، باتری ها و بیت کوین برای حل منحنی اردک بود. تسلا فقط اتفاق می افتد که همه اینها را در کیف خود قرار داده است. تمام آنچه آنها نیاز دارند راهی برای استخر هوشمندانه است که قدرت را به هش می اندازد ، هر زمان که بیشترین حس را داشته باشد و موانع فنی را برای گرم کردن گرمای و سر و صدای ASIC حل کند. اگر کسی بتواند این موضوع را بفهمد ، الون و تسلا خواهند بود.

یک خریدار انرژی منحصر به فرد - معدنچیان بیت کوین خریداران انرژی منحصر به فرد هستند زیرا آنها بار بسیار انعطاف پذیر و به راحتی قابل قطع را ارائه می دهند ، پرداخت را در یک رمزنگاری مایع در سطح جهانی ارائه می دهند و کاملاً مکان آگنوستیک هستند و فقط به اتصال اینترنتی نیاز دارند. این خصوصیات ترکیبی یک دارایی خارق العاده است ، یک خریدار انرژی آخرین راه حل که می تواند در یک لحظه در هر نقطه از جهان روشن یا خاموش شود.- بیت کوین برای آینده انرژی فراوان و پاک مهم است |تفاهم نامه انرژی پاک بیت کوین |آوریل 2021

معدنچیان بیت کوین خریداران انرژی منحصر به فرد هستند زیرا آنها بار بسیار انعطاف پذیر و به راحتی قابل قطع را ارائه می دهند ، پرداخت را در یک رمزنگاری مایع در سطح جهانی ارائه می دهند و کاملاً آگنوستیک هستند و فقط به اتصال اینترنتی نیاز دارند. این خصوصیات ترکیبی یک دارایی خارق العاده است ، یک خریدار انرژی آخرین راه حل که می تواند در یک لحظه در هر نقطه از جهان روشن یا خاموش شود.

این یادداشت همچنین به طور رسمی مدل "Solar + Battery + Bitcoin Mining" Ark را معرفی می کند ، و به پست وبلاگ آنها پیوند می زند که می گوید این سیستم های ترکیبی "باید در همه مقیاس ها کار کنند و می توانند فرصت های جالبی را در سطح مسکونی ایجاد کنند."

ما معتقدیم که این سیستم های انرژی سه قسمتی باید در همه مقیاس ها کار کنند و می توانند فرصت های جالبی را در سطح مسکونی ایجاد کنند ، به ویژه اگر زباله های گرمای حاصل از استخراج بیت کوین در سایر برنامه ها قابل استفاده باشند.- خورشیدی + باتری + استخراج بیت کوین |Ark Invest |آوریل 2021

به نظر می رسد که ARK قبل از اینکه توسط تسلا برای مصارف مسکونی در مقیاس در نظر گرفته شود ، مدل خود را برای دریافت بازخورد سازنده باز می کند. شایان ذکر است که این مدل فرض می کند که معدنچیان بیت کوین خورشیدی سود خود را برای برآورده کردن نیازهای شبکه ، بیش از حداکثر سود معدنکار ، به دست می آورند.

یادداشت BCEI نه تنها بیان می کند که چگونه بیت کوین در این استراتژی کار می کند ، بلکه به این مقاله درخشان ، توسط ماکس وبستر نیز پیوند دارد ، که به طرز هنری نیروگاه های مجازی و استهلاک ماینر را توضیح می دهد.

تسلا می تواند به هر ارز که می خواستند ، به مشتریان خود برای قربانی کردن زنگ های اردک خود بپردازند: بیت کوین ، فیات ، شیتکوئین یا استابلوها. مشتریان درآمد کسب می کنند و تسلا پاداش معدن را در خزانه بیت کوین خود جمع می کند.(مشتریان هوشمند خواستار پرداخت در بیت کوین هستند).

بنابراین ، تصور کنید که یک Bitcoin Powerwall دارید. این عادات انرژی شما را می آموزد و از لحاظ هوشمند انرژی اضافی را برای هشدار دادن یا فروش مجدد به شبکه صرف می کند ، هر کدام سودآورتر باشد. اگرچه تسلا در این زمینه از مزیت آشکار برخوردار است ، اما این استراتژی چیزی است که سازندگان دستگاه های دیگر در صورت همکاری با شرکت های خورشیدی می توانند از آن استفاده کنند.

bitcoin enabled tesla solar battery

level 39 bitcoin enabled tesla battery solar power

ممکن است مردم استدلال کنند که قدرت اضافی برای محاسبات علمی بهتر هزینه شده است ، و شاید برای این محاسبات دیگر بازار ایجاد شود. اما ، با تمام وجود قدرت محاسبات توزیع شده ، هزینه همه آن محاسبات رقیب دیگر را به صفر می رساند. توضیحات مایکل سیلور را در مورد آنچه اتفاق می افتد هنگام کالایی شدن و پیشرفت های فناوری ، مانند مواد مخدر ، بیش از حد مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین به لطف تنظیم دشواری ، از این امر منحصر به فرد است.

فقط ترمودینامیک بسته بیت کوین امکان جذب تمام انرژی اضافی مانند سیاه چاله را فراهم می کند ، بدون اینکه هزینه محاسبات را به صفر برساند. هیچ دارایی دیگری در کره زمین نمی تواند این کار را انجام دهد. بیت کوین خریدار انرژی آخرین راه حل است.

bitcoin black hole crypto infos

فقط یک دارایی اثبات خنثی ، مانند بیت کوین-عاری از رنگ آمیزی از چهره های Premine یا Figible-توانایی خوردن مقادیر نامحدود انرژی خورشیدی محدود برای صبحانه را دارد. اثبات سهام در هنگام خوردن انرژی بی اشتهایی است.

گوش دادن به مایکل سیلور توضیح دهید که چگونه بیت کوین به عنوان یک باتری حلقه بسته ترمودینامیکی برای انرژی عمل می کند.

این اولین شبکه پولی واقعاً مهندسی شده در تاریخ جهان است. منظور من این است که این یک سیستم پولی ترمودینامیکی بسته است. اگر صد میلیون دلار در سیستم قرار دهید ، مانند شارژ باتری است. از دست دادن قدرت ندارد. شما می توانید آن را برای صد سال ذخیره کنید ، هنوز هم در آنجا خواهد بود. هر سیستم پولی دیگر از دست دادن قدرت در آن برخوردار است. این انرژی را خونریزی می کند. اگر پول خود را در برق قرار داده و آن را در باتری ذخیره کنید ، ماهانه دو درصد از دست می دهید. شما سالانه 24 ٪ نرخ تورم دارید. شما نمی توانید برق را بدون از دست دادن شش درصد از آن در طی چند صد مایل حرکت دهید. بنابراین اگر می خواستم تمام انرژی پولی خود را ذخیره کنم و نمی خواستم هر ماه یا هر سال یا هر دهه آن را از دست بدهم. خوب ، من یک سیستم بسته ، 21 میلیون سکه طلا را طراحی می کنم ، هیچ کدام وارد نمی شوند. تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که آن را گرم کنید یا آن را خنک کنید. این تعریف یک سیستم بسته ترمودینامیکی است.

بیت کوین اولین نمونه از آن سیستم است. این بدان معنی است که شما می توانید تمام انرژی پولی در جهان را جمع آوری کنید ، آن را در این باتری ذخیره کنید ، آن را برای صد سال نگه دارید. آن را از طریق زمان و مکان بدون از دست دادن انرژی کانال کنید. این یک پیشرفت مهندسی است. مثل یک قنات است. این مانند یک سیستم برق یا شبکه است.- میشائیل سیلور |آیا تسلا باید پول نقد خود را به بیت کوین تبدیل کند؟|HyperChange |15 دسامبر 2020

در "مشکل افزایش انرژی انسان" ، نیکولا تسلا توضیح داد که چگونه بشریت باید از انرژی بیشتری برای افزایش نیرو در پیشرفت بشر استفاده کند ، در حالت ایده آل با استفاده از خورشید. با کمال تعجب ، او مشکل منحنی اردک را پیش بینی کرد و اینکه چگونه این امر تا حد زیادی غیر عملی خواهد بود و هدر می رود ، بدون اینکه راهی برای مهار مؤثر انرژی دوره ای آن باشد.

قدرت انگیزه به معنای کار است. بنابراین ، افزایش نیروی تسریع حرکت انسان به معنای انجام کار بیشتر است. از کجا تمام قدرت انگیزه می آید. تمام این انرژی از یک مرکز واحد ، یک منبع واحد - خورشید سرچشمه می گیرد. خورشید چشمه ای است که همه را به حرکت در می آورد. خورشید تمام زندگی انسان را حفظ می کند و تمام انرژی انسان را تأمین می کند.

بشرعلیرغم مقدار ظاهرا انرژی دریافت شده از پرتوهای خورشید ، تنها بخش کوچکی از این انرژی می تواند در این روش مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این ، انرژی تأمین شده از طریق پرتوهای خورشید دوره ای است و همان محدودیت هایی که در استفاده از آسیاب بادی که در اینجا پیدا کردم نیز وجود دارد. پس از یک مطالعه طولانی در مورد این شیوه به دست آوردن قدرت حرکتی از خورشید ، با در نظر گرفتن بخش عمده ای از دیگ بخار ، راندمان پایین موتور گرما ، هزینه اضافی ذخیره انرژی و سایر اشکالانتیجه گیری که "موتور خورشیدی" ، چند مورد استثنا ، نمی تواند با موفقیت از صنعت استفاده شود.- نیکولا تسلا |مشکل افزایش انرژی انسان |مجله قرن |ژوئن 1900

بیت کوین فقط ممکن است ماده مفقود شده در محاسبات تسلا باشد.

یادداشت BCEI نشان می دهد که قرار دادن کسری از خورشیدی برای کار ، استخراج بیت کوین ، عملیات معدن موجود (کثیف) را کوتوله می کند.

دومین تأثیر بالقوه مهم می تواند یک تحول قابل توجه و سبز شدن صنعت معدن بیت کوین باشد. تخمین زده می شود که امروز فقط 10-20 GW ظرفیت معدن در سراسر جهان وجود دارد. استقرار معدنچیان با ظرفیت حتی 20 ٪ با استفاده از 200GW در مورد پروژه های خورشیدی و باد با تأخیر در شبکه های ایالات متحده به تنهایی می تواند منجر به 40 گیگاوات ظرفیت جدید معدن شود ، و به طور موثری کلیت بازار جهانی موجود را کوتوله می کند.|بیت کوین برای آینده انرژی فراوان و پاک مهم است |تفاهم نامه انرژی پاک بیت کوین |آوریل 2021

BCEI ، جک و الون اظهار داشتند که این استراتژی ، در مقیاس ، به طور موثری بیت کوین را به یک پروژه عظیم انرژی سبز تبدیل می کند - مانند هر کسی که قبلاً دیده باشد. استراتژی های مشابه می تواند با سایر منابع انرژی مانند باد ، هیدرو یا زمین گرمایی استفاده شود.

بیت کوین این پتانسیل را دارد که یکی از بزرگترین چالش های پیش روی صنعت خورشیدی و بشریت را حل کند. و مبتکرانی که قصد دارند این اتفاق را انجام دهند ، فقط برنامه بازی را در نور روز منتشر کردند.

فارکس اسلامی...
ما را در سایت فارکس اسلامی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : هدایت هاشمی بازدید : 13 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:04